Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Czy mam zdjęcia ?

Ułana zaraz wrzucę ale na zywo wyglada to zdecydowanie gorzej.

Anglika, nie mam. zajrzałam do ogłoszenia i wygasło w cholerę. Zdjęcia widac przez mgiełkę czyli prawie nic.

Jak będę miała chwilunię to poszukam.

 

Powiem Wam w sekrecie ;), że byłam tam dziś rano z moja koleżanką. Odprowadziłyśmy dzieciaki, zrobiłyśmy mega szybkie zakupy na bazarze i w długą.

Spod mojego obecnego domu pod anglika jechałysmy 11 minut.

Koleżanka, zauroczona ! Zachwycona ! Powiedziała BIERZ GUPIA !!! Z ulicy widac było, że działka mini no ale cóż...

Wpadłam na pomysła a nawet na dwa :)

Albo kupie sobie gdzieś w okolicy działke pracownicza i tam będę za małorolna robić albo kupię działke rekreacyjną, gdzieś tam...może na Warmii ?

Będziemy sobie w weekendy tam jeździć no i w wakacje będzie co robić gdy kasy na wywczas zabraknie. Jeść trzeba wszędzie więc koszty takie same jak siedzenie w domu.

Być może uda nam się złapac jeszcze parę groszą bo w październiku, zesłego roku, zmarła babcia męża i podział kasy za mieszkanie ma być .

Boże, może wreszcie nasz gówniany los sie odmieni i zaczniemy wreszcie się cieszyć życiem. Dzieciakom zapewnimy trochę urozmaicenia i jakieś atrakcje.

Do tej pory to albo siedzimy w domu albo jeździmy do rodziców, gdzie widac, że nikt nas nie chce. W sobotę, matka tak mnie wkur..., że nie miałam ochoty jechać na imprezę. Powiedziała, że nie zyczy sobie, żeby dzieci chodziły po domu. Mają siedzieć w piwnicy i tam się bawić.

Pytam gdzie i czym???? Tam jest pralnia, kotłownia, graciarnia i garaż. Co tam robić ? W tym syfie ?

Kochająca babcia !!! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alo,witam się po przerwie:D

 

Aniu,nawet się nie ma nad czym zastanawiać, bierz Anglika!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Nie mam pojęcia jak nadrobię zaległości w czytaniu, co tam u Was moje drogie. Ale widzę ,że wstrzeliłam się super w info o domach. Do Anglika wprowadzasz się i już, a w Ułanie będziesz rzeźbić do bólu. Moja koleżanka ma dom na działeczce 360m i świetnie ją dopracowała.Więc tym się nie przejmuj.Znając twą wyobraźnie dasz sobie z jej zagospodarowaniem radę.

Anglik górą!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa wiem !!! :lol2::lol2::lol2:

Boski jest. Na żywo fajniejszy niz na zdjęciach a z doświadczenia wiem, że jest odwrotnie.

 

Ala pisz szybko, co tam ? jak tam ?

 

Robie głosowanko...

 

Która jest za Anglikiem a która za Ułanem ?

Powiedziałam Wam szczerze co i jak. Byłam obiketywna mimo, że serce nie sługa ;)

 

Notuję.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GOSC12_3

marimag sorki, że się nie udzielam. Zaglądam tylko aby Ci pokibicować. Nie mam normalnie czasu.

A więc moje zdanie, jeśli w ogole to kogo obchodzi :) :

- o Ułanie zapomnij, myślę że bez sensu dawać kasę w sumie tylko za działkę, bo dom mówisz że kapitalny remont lub wyburzenie. To już lepiej kup działkę i buduj od podstaw.

- Anglik hmmm super jest, ale wiem jakie przeżywasz rozterki odnośnie ogródka. Dla mnie to też bardzo ważne. A nakreśl mi proszę, ile to ma metrów - np 10x10? Może nie jest tak źle? Na razie Anglik tak na 90% do mnie przemawia.

Mam nadzieję, że nie zamieszałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riri, nie wiem skąd jesteś :( U nas działki sa w cenie połowy naszego budżetu, więc nie starczy na dom :(

Cofnij się w wątku, do momentu w którym jest mowa o budowie.

Działka jest ale nie ma zgody na budowę więc ta opcja odpada.

Jasne, że budowa, rozwiązałaby nasze problemy i jest to jedyna logiczne rozwiązania ale w mojej rodzinie, logika to ostatnia rzecz której można sie spodziewać ( po kim kolwiek).

Wymiarów działki nie znam.

Trochę jest przed domem, pas z boku i ciut z tyłu. Przód mnie nie interesuje. Zależy mi na pieknym ogrodzie z tyłu

, ale jak widać: albo fajny dom albo mega ogródek.

 

Twoje zdanie bardzo nas interesuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...