Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alutka pisz gdzie się podziewałaś?!

 

Żyję i mam się całkiem ,całkiem:D

 

Zapowiadał mi się piękny długi ,,weckend" majowy,święta nasze krajowe 1 i 3 maj i tutejsze 7 i 8 maj.Miało być pięknie a wyszło jak zawsze. Przyjechał taki jeden:mad: narobił nam roboty po kokardę i tyle mój tyłek widział obrzydliwe leniuchowanie:mad:

Teraz czekam na 20 maja -tutejsze święto i nawet wołami mnie nie zaciągną do fabryki:mad:Będę leżeć do góry brzuchem....o ile pogoda pozwoli,bo teraz u nas zimno:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GOSC12_3
marimag ja z opolszczyzny :) , więc ceny pewnie o połowę tańsze niż u Was. Powiedz tacie, że Anglik to jest to i muuuusisz go mieć. Powiedz, ze nic ci się nie podoba i jak nie chce twojej załamki to niech daje kasę :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Wam za oddane głosy.

Mam rozumieć, że Wam sie podoba czy nie chcecie urazić gospodyni ?????

Możecie być szczere :mad:

Poważnie mówie i pytam.

Zdajecie sobie sprawę z tego, jakie to niesamowite obciążenie psychiczne ? Jak coś będzie nie tak, jak będziemy żałować to będzie....

A nie mówiłem !

A jak się tam nie odnajdziemy ?

A co jak rodzina mnie obrzuci błotem, że chałupa może być ale TA DZIAŁKA !!!

Wiecie jaka jest u mnie sytuacja .....Nikt nie wesprze ale skopac i wbic nóż w plecy to pierwsi.

 

Nie ukrywam, że jesteście mi bliższe niż kto kolwiek z mojej rodziny. Jesteście dla mnie bardzo ważne. Licze się z Waszymi opiniami i gdyby nie WY !!!!!

to bym zwariowała, pogrążyła się w głębokiej depresji i pewnie ciachnęła nadgarstki.

Jesteście cudowne, mądre, Wasze opinie i przemyslenia sa tak ludzkie, normalne i dojrzałe, że czasem pomagaja mi uspokoić tego mojego zwariowanego i wiecznie nie spokojnego ducha.

Za wszystko w czym mi pomogłyście, doradziłyście, uspokoiłyście oraz za to, że tak po prostu tu ze mną trwacie SERDECZNIE WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ :)

Czasem się dziwię, że pomimo nudy wiejącej z tego wątku i zanudzania Was przez gospodynię , macie czas i chęci tu wchodzić.

Wielki szacun !!!

 

To nie żadne pieszczoty czy kurtuazja.....Nie wiem gdzie bym bez Was była.

 

Kocham Was laski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GOSC12_3

marimag pamiętaj, że to TY będziesz tam mieszkać a nie twoja rodzina. Tobie musi się podobać, a jak sie w końcu znudzi to sie nie przyznawaj :) Ja nie ukrywam, ze działka dla mnie ma duże znaczenie, ale nie kupiłabym Ułana tylko dla działki. Jeżeli czujesz że Anglik to jest to to bierz. I jeśli czujesz,ze bez ogródka dasz radę to bierz. Duży ogród ma to do siebie, że korzystasz z niego tylko w lecie. Wiosna i jesień to prace przy ogródku :/ a w zimie raczej nie wyjdziesz posiedzieć. Przede mną dopiero zmagania na działce, ale jak spojrzę sobie na ten ogród to się fajnie w sercu robi. Nie każdy tego potrzebuje.

Nie wiem czy to ten Anglik co za Tobą chodzi juz parę tygodni. Jeśli tak to chyba już wiesz, że jest Twój. Nie bierz go tylko z tego względu że jestes zmęczona już szukaniem. Za 2-3 dni myslę ze ochłoniesz i na spokojnie podejmiesz decyzję.

Chociaż wydaje mi się, że już przepadłaś ;) Anglik jest Twój. Gratulacje

Sorki, ale pisarz ze mnie kiepski, lepiej odnajduję się w cyferkach.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kobity.

No nie ukrywam, że przepadłam. Zakochałam sie od pierwszego wrażenia. Tego szukałam.

Chcę Anglika...jakkolwiek to zabrzmiało ;)

Teraz taki drobny szczególik...kasa ! skund wziąć tę cholerę...

Anglik nie będzie na mnie wiecznie czekał.

 

Riri, może lubisz cyferki ale pisanie idzie Ci całkiem gładko. Wszystko zrozumiałam...chyba ;) :lol2:

Widzisz, Ja z małorolnych. Tak samo wazny jest dla mnie i dom i ogród. Chciałabym zachować w tym wszystkim jakąś równowagę. Pogodziłam się z myslą, że nie będę miała hektarów ale do cholery, zeby nie mieć chociaż z 200 metrów za domem ! No w głowie mi się nie mieści.

Zajebistośc domu, trochę tłumi moja wewnętrzną rozpacz z powodu ogródka. Trochę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...