Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rere, My nie planujemy budować tego domu...nie dokładnie ten !!!

 

Chcę go znacznie zmniejszyć..po co nam ponad 400 metrów :eek:

Chodzi mi tylko o podział tzn. jedno skrzydło sypialniane, prywatne a drugie strefa dzienna.

Te rzuty to tylko pogląd....

Spokojnie, aż tak mi nie odbiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak narysować...może zrobię jakiś projekcik na kartce i wam wkleję fotkę ale to dopiero wtedy, gdy działka będzie nasza.

Niczego nie palnuję, nie chcę sobie robic nadziei. Po co się grzać i niepotrzebnie emocjonować.

Czekamy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :bye:

 

Marimag, wczoraj mnie nie było z oczywistych powodów, przecież zaczął się weekend. :D Ale,żeby nie było,że my jakieś chlory jesteśmy, bo na prawdę potrafimy spotkać się ze znajomymi bez melanżu.

 

485383_428164500598804_1101222729_n.jpgA tu przedstawiam nowego członka rodziny - Sheldon Cooper ma 5 tygodni i jest mastifem hiszpańskim.

 

 

Co do projektu, to ja nie rozumna jestem, to jest projekt poglądowy i nie planujesz dwóch kuchni ? ;-)

 

poza tym proponuje szukać projektu z garażem od frontu, bo i taniej kostka wyjdzie, a na pewno jest mniej do odśnieżania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek Was znalazłam i sobie podczytuję... Mam nadzieję, że Gospodyni mnie nie zbanuje ;)

 

Aniu, dokładnie taki dom stawiam/stawiałam. Nie wiem, o jakiej powierzchni myślisz, ale u nas powierzchnia całkowita 220 m2, dachu wyszło około 365 m2 i powiem Ci, że koszt dachu jest potęęęęęęęęęęęężny :yes: Mimo rewelacyjnych ofert, wielu rabatów, naprawdę tanich wykonawców i świetnych cen dach w naszym kosztorysie to około 20-25 % kosztów całkowitych. Oczywiście nie odwodzę od pomysłu, bo też kocham parterówki w kształcie T, ale jak będziesz chciała konkrety (wyceny), to daj znać. I jeszcze dodam, że my dodatkowo w tej tańszej części Polszy budujemy, bo na zachodzie...

 

Edit: Prostuję ostatnie zdanie - obecnie już nie budujemy, a sprzedajemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Sheldona :wave:

Pierwszy facet w tym wątku.....chodź to ciotuni ;)

 

Mej, a obejrzałaś mój "projekt budynku". Ten dynksik z lewej strony, ten wystający kwadracik to własnie garaż. Jak oceniasz wykorzystanie łukowatego przodu.

Według moich przymiarek ( robiłam wycinankę) idealnie wpisuje się w ten niewygodny przód...

 

Zaraz, zaraz ...poszukam satelity i może cos wkleję. Zaraz wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajemy, bo poza budową spadło na nas jeszcze kilka innych spraw i wszystko to razem wzięte przerosło nas finansowo. To znaczy możemy nie sprzedawać, tylko poczekać, aż się sytuacja ustabilizuje, ale nie chcę żyć w zawieszeniu i ciągle myśleć, że może kiedyś... Podjęliśmy decyzję, że sprzedajemy i odczuliśmy ulgę, że już nic nie musimy, no więc obecnie kupca szukamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak narysować...może zrobię jakiś projekcik na kartce i wam wkleję fotkę ale to dopiero wtedy, gdy działka będzie nasza.

Niczego nie palnuję, nie chcę sobie robic nadziei. Po co się grzać i niepotrzebnie emocjonować.

Czekamy......

Zuch dziewcznyka :hug:

Aniu, na pewno będzie dobrze. Czy to w bliźniaku, czy na przepisanej na Was notarialnie działce.

Zobaczysz.

Podział na dwie strefy jest jak najbardziej sensowny. W domu dwukondygnacyjnym masz to od razu załatwione, w parterówce trzeba trochę pokombinować.

Ale o tym porozmawiamy za jakiś czas.

 

Ściskam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to pozostawiam bez komentarza...same oceńcie

 

https://www.youtube.com/watch?v=fa0yTUgpl9k

 

Rere, nie żartuj !!! Nie znasz ?????

 

 

Ja znam akurat Akurat z grania na gitarze znajomego przy ognisku, ale w tym czasie, to ja już poszłam w stronę drum and bassów i acid techno i innego hałasu, bynajmniej nie refleksyjnego ;-)

 

Ale polecam zajefajny kawałek:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?211754/page36

 

A tu refren powinna przetłumaczyc nam Alicja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...