Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bulwa , weź kup tej blachy więcej, dla mojego też można by odznaczyć...

niczego nie lubię, nic mi się nie podoba...wczoraj, no poprawę humoru, byłam na zakupach ciuchowych i wróciłam oczywiście z pustymi rękoma...no po prostu nie ma niczego ;) i to już chyba ze czwarty raz, licząc od grudnia....coś wcześnie to przedwiośnie u mnie się zaczyna w tym sezonie....:sick:

witam z rana :welcome:

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ateno ..Ja też piję z dużą ilością mleka ale 3,2 % Z chudszym mlekiem jest jakaś "cienka" , wodnista.

Aaaaaaaaa no i oczywiście tylko rozpuszczalna.....

 

aaaaaaaa taka blacha !!! Oj ciężką mam dziś głowę :)

 

Żegnam się...idziemy na sanki. To dopiero będzie masakra....Jak wrócę żywa to się odezwę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kobitki!!!

 

Ja właśnie wstałam i zjadłam śniadanko...jak zwykle skoro świt.:bye:

Co do lubienia zimy, to się nadal nie mogę zdecydować, bo czasem kocham i się nią zachwycam, a czasem chcę ja przespać jak niedźwiedź

 

Aricia, Meneli z idę albo nie idę, oczywiście, znam na pamięć. A jego wyjątkowe przekleństwa, są u nas już w mowie potocznej ;-)

Swój chłopak, nie ma co.. A, to je amelinium, to jest oczywista oczywistość... :D ja nie rozumiem, co jest w tym śmiesznego, skoro przecie się nie da amelinium pomalować:lol2::lol2::lol2:

 

Ja przedstawiam filmik, który jako fanka Star Wars ( ale tych starych 4,5,6 cz) kocham miłością niezmienną http://www.youtube.com/watch?v=vqe6D-cAPzk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się grzecznie w niedzielę:D,czemu te wolne dni tak szybko zapitalają:(

Co do kawki-też z dużą ilością mleka i też wolę tłuściejsze:lol2:

A co do zimy to tak jak Aricia-zimy ,śniegu i zimna nie cierpię,oj- jak ja tego dziadostwa białego nie lubię w mieście! Snieg ma być w górach i ma służyć do jazdy na nartach ,sankach i innych wynalazkach, a nie plątać mi się pod nogami w mieście. Ale wiem ,że dzieci ,że bałwan,że śnieżki.......

 

Tu od 2 dni drą się w telewizorze,że armagedon ,że śnieżyca ,że będzie intensywny opad śniegu i nasypie około-UWAGA-2,5 cm :lol2::rotfl::rotfl:

Gapię się przez okno ,zakładam okulary na nos i nic. Jestem cierpliwa,więc spokojnie poczekam może czymś sypnie:D

Uciekam ,lecę z rodzinką na obiad do knajpki,bo stwierdzili ,że mama zarobiona to dziś odpocznie:D. Tylko po jasną Anielkę ja wczoraj cały dzień przestałam przy garach:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

may, jako zagorzała miłośniczka sw jestem wręcz oburzona! ;)

ło matko, jak ja się w luck'u kochałam.... oglądłaś może "monolog księżniczki" , carrie fisher? kiedyś puszczali na hbo. świetny show http://www.youtube.com/watch?v=xcTvmIEG4Xw. polecam!

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aricia, no to konfliktu nie będzie, bo ja zdecydowanie kochałam Hana Solo ;-) i nadal moim marzeniem jest mieć na scianie Hana zamrożonego w Carbonicie... ech...

 

Carrie Fisher, nie widziałam, może coś upoluję, chętnie Luck'nę ;-)

 

A ponieważ dość często piszemy tu o muzyce, to ja proponuję założyć kapelkę , a tu przepis:

 

i ambitne kino ;-) http://www.youtube.com/watch?v=13GVPzF-5lw znane już wszystkim, ale może jednak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i o dziwo, żywa.

Było fajnie :) Dzieciaki były grzeczne, nie tłukły się, nie wyzywały ojca i matki. Bawiły się zjeżdżały we wszystkich możliwych pozycjach, a Ola robiła za GOPR.

Po tym jak zjechała na dół, pomagała wstawać wszystkim "wywalonym", sanki im przynosiła...Kochane dziewczę ...Jestem z niej strasznie dumna. :D

Nawet Ja sobie pozwoliłam zjechać .....

Gdy przyszlismy do domu i zdjęłam synowi czapkę ujrzałam obraz nędzy i rozpaczy. Był tak mokry, jakby własnie wyszedł z wanny.

Oni zdychali na dywanie a matka...do garów bo wszyscy głodni ! Nakrmiłam, ululałam, ogarnęłam no i jestem ale też na krótko bo pakujemy sie na jutro do szkoły, cykne jakąś pralkę no i 4 głowy trzeba umyć....Posiedze chwilkę i uciekam. Odezwę się wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Mej .......

 

Kochana :) Jako znawca tematu, czy potrafisz określić co to za styl ? Tylko nie pisz mi ,że żenujący.........

 

http://img07.tablica.pl/images_tablicapl/10623199_1_644x461_sekretarzyk-biurko-styl-kolonialny-warszawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...