Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też nie mam gazu ale nigdy go nie miałam wiec nawet nie wiem co straciłam (indukcja dla mnie rewelacja), za to mam studnię głębinową, stację uzdatniania wody no i piec na ekogroszek. Zużywam mniej niż mayday ale ja mam mniejszy metraż. u nas worek 30 kg - 26zł , Na tydzień wychodzi 4 worki ale na 150 metrów i to przy największych mrozach.

Mayday świetny kawał o fryzjerze :lol2::lol2::lol2:.

 

Ja o twoim przyszłym domku się nie wypowiadam bo zdjęcia coś może mi powiedzą ale lokalizacja :sick: ja tylko w Warszawie na Centralnym byłam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masakra, ale wiesz co jak wybierałam projekt domu to żygałam już tymi rzutami, elewacjami po kilkunastu projektach większość wyglądała tak samo i badz tu mądry i wybierz jeden albo zrób indywidualny który podświadomie skopiujesz z oglądanych wcześniej projektów no może lekko go zmodyfikujesz. No ale rozstaw pomieszczeń no nic innego już nie wymyślisz. Tak myślę o muzyce no kuźwa ile piosenek, melodii może być na świecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteeeem w końcu....witam się z uśmiechem na licu mym:)

 

".......na dzień dobry po ryju, z kolana, bańką o ścianę i dopiero...heloł..."

 

no więc czekam....dostanę czy nie???

 

 

A dopiero teraz dotarłam bo dopiero goście poszli....ja już trzecią osiemnastkę Ewy mojej obchodzę.....kuźwa jeszcze po pierwszej nie wytzreźwiałam.....

A na rano na 6 do pracy bo dyżur w ferie:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...