Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Narendil, przez chwilę siedziałam i myślałam co to ten Polamer :D. Jeśli chodzi o przesyłki, to chyba nie ma. Piszę chyba, bo ja korzystam z polskiej firmy, która obsługuje małopolske. Podejrzewam, że gość po prostu wyśle Royal Mail.

Przesyłam Ci stronkę poczty, na której możesz sprawdzić ile wyniesie Cię ta impreza.

http://www.royalmail.com/price-finder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogusiu :) Pozdrów córę..Ja też śpiewam ale Ja mam głos w klimatach Adele :cool:

 

Narendziu, pod wykładzinami mamy panele i z tego co widze to wcale nie zniszczone. Łazienki jak nówka sztuka, kuchnia pomimo użytkowania jak u Gordona Ramseya też trzyma się świetnie tylko ona juz taka nie modna :(

Ostatnio zgłosiła się do mnie babka z prośba o wysłanie zdjęć mieszkania. Po obejrzeniu, stwierdziła, że standard jest słaby i że nie ma ochoty bawic się w mega remonty. A co Ja poradzę, że kilkanaście lat temu była inna moda ?????????? Kto za nia nadąży ? I jeszcze jedno...wtedy było bardzo ciężko coś kupić. Był to okres, gdy u nas dopiero się cos pojawiało, wchodziło. Wiecie, że Ja już wtedy miałam hopla na szarości ale nic takiego nie można było zdobyć.... Pamietam te różowe galzury ze złotymi dekorami.....

W urządzenie tego mieszkania zapłacilismy wtedy 180 tys. a teraz mi mówią, że im standard nie odpowiada :(

Nigdy tego nie sprzedamy :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko ,już kciuki trzymam i supły pomotam-będzie ok:yes: ,choć też wiem ,że stres robi swoje i nie daje o niczym innym myśleć.

 

Anuś,dzięki bardzo:D,kochana jesteś. Jak nic nie znajdę i nikt z rodziny nie będzie chętny,to dam cynk,ukłonię się nisko i grzecznie poproszę:rolleyes:

 

Co do nauki na drutach i szydełku,to ja sama się nauczyłam ,bo w rodzinie to tylko babcia potrafiła,ale do niej było daleko. Więc uczyłam się z jakiejś małej książeczki, jeszcze jako młode dziewczę w podstawówce. U mnie w rodzinie tez wszyscy mieli dwie lewe ręce oprócz taty ,który nauczył mnie obsługi maszyny do szycia,takiej babcinej na pedał . Mam ją do dziś jako ozdobę. Co do haftowania ,też uwielbiam,tylko zawsze człowiekowi czasu brak na wszystko.

Dziś jak zobaczyłam te wszystkie cudeńka do wyszywania to oczka bardzo,bardzo się zaświeciły. Pomyślałam o dziewczynach z forum ,które takie cuda wyczarowują,że dla nich to raj i kraina powszechnej szczęśliwości.

 

Ale oczywiście ,że cię nauczę robić na drutach,bo to naprawdę pikuś.

 

Mam nadzieje ,że wywiązałaś się z obietnicy i nie zasnęłaś w wannie:D

 

I napisz tu w końcu ,co takiego kupiłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mej...pogło Cię czy separacja sie kroi ? A może mega melanzyk z przebierankami ;) Za pokojówke będziesz robiła a mąż za kogo ?

Nie ma to jak urozmiicone zycie seksualne ;) Wymiatasz kochana :)

 

No, żeby chociaż... a ja na tzw zjazd firmowy lecę, kużwa, za róg ;-) Walizy, laptopy, duper szwance, francje elegancje i po 10 godzin dziennie sex z rzutnikiem i excellem ;-)

 

Walentyny spędzę z kuleżankami pracowymi, bo my w zdecydowanej większości i to charakterologicznej ( czyli nawet liczebna przewaga facetów nie ma z nami szans).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już nie modna, że tak sie teraz nie robi no ale cóż Ja pocznę. Sprzedać muszę a nikt nie chce bo za niski standard :(

 

Kuchnia ma 10 metrów i jest bardzo ale to bardzo wygodna. Mimo, że było to moje pierwsze urządzanie to wszystko sobie świetnie rozplanowałam.

Lubie ją za jej ergonomiczność i wygodę. To naprawdę świetny pomocnik kucharza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...