Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie zwracaj uwagi na takie gadanie, bo to typowy marketing kupującego. Zawsze bedzie marudzic, że to nie w jego typie, żebyś zeszła z ceny. Nie ulegaj, bo niczym Twoja kuchnia nie ustepuje wspólczesnym kuchniom na zamówienie. Zgrane, spasowane, a zawsze możesz przeprosić, że nie konsultowałaś wystroju i, że nastepne mieszkanie nie omieszkasz doprecyzować, gdyby przypadkiem była zainteresowana :yes:

 

Jezeli nie ma ewidentnych zniszczeń - OLEWAJ, bo liczą na Twoja skruchę, że to nie juicy, jerry, czy jak sie tera mówi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, rzuć okiem na mieszkania do sprzedazy, to Ci się standardy zmienią i sie nie wyprowadzisz, bo uznasz, ze wyzszy standard nie istnieje, chyba, ze za miliony ;-) . Kuchnia, ze względu na nadmiar drewnianego koloru nie w moim guście, ale czepialstwa uskuteczniać nie zamierzam i to nawet jak bym złośliwa być chciała. Musisz przy sprzedazy byc równie bezczelna, jak kupujący ;-):lol2: podaj nazwisko panienskie mamy jako architekta:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaa ciągle zapominam o tym moim meblu...

Otóż, w zeszłe wakacje zadzwoniła do mnie rejestratorka z przychodni moich dzieci. Babki mnie tam świetnie znaja i nawet lubia :cool:...lecimy dalej.

Pani X powiedziała, że przychodnia niedługo sie przenosi i wyrzucaja stare meble. Pamiętała, że molestowałam je o stara szafkę, w zasadzie szafiszcze z rejestracji. Jest to mebel gigant, cały drewniany z 36 szufladami i służył do przechowywania kart pacjentów.

Mam co do niego wielkie plany i srylion pomysłów...

Chciałam pokazać zdjęcie czegoś co mogę z tego mebla zrobić ale nie mogę znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mej, ale sie usmiałam...Nazwisko panieńskie matki ? :rotfl:

 

Ta kuchnia nie jest taka pomarańczowa jak na zdjęciu. Światło trochę ożywia kolorek ( calwados )

Mi ona teraz tez nie leży. Oj mam w planach taka kuchnię, że głowa mała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o!!! to ja się witam, dziś dość niefsześnie ;) i jednocześnie kolorowych snów życzę...

na foty się nie załapałam....przeczytałam po łebkach, bo znowu tyyyyyle nagadałyście :D

mayaday, po hotelach w mieście???? nie łatwiej dojeżdżać? :lol2:

mari, jak w końcu nie podeślesz mi linka do strony, www. samawieszktórej.pl, z linkiem do adele ;) to ja nie wiem....zeżera mnie ciekawość, może miała bym w końcu pretekst choćby do udzielenia się w komentarzach ;)

paparara w ten ostatkowy wieczór...a raczej już chyba popielcowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie na chwilkę. Mam w domu pomór :( Michał w nocy chodził, płakał, zesikała się w łóżko. Rano wstał z wypiekami, nie chciał pić i ogólnie jest rozmazany. Stawiam na gardło bo ciężko przełyka, słyszalnie oddycha i ma szkliste oczy. Julka narzeka na ucho, Zuzka kaszle jak gruźlik...Jedynie Ola pojechała do przedszkola. Do lekarza oczywiście, dodzwonić sie nie mogę :mad:

 

Uciekam. Idę z chorym Michałem , zaprowadzić starsze do szkoły.

 

Aluś to moje szafiszcze to ma szufladziska a nie szufladki. Musieliśmy wszystkie powyjmować, żeby to przewieźć.

Mój pomysł to zrobić z tego wyspę w kuchni lub szafkę w stalowej ramie na stalowych nóżkach lub...pójdzie do pom. gospodarczego na różne piardensiki.

Szuflady sa mega pojemne więc dużo w nie wejdzie np. cebulek i nasionek ułożonych alfabetycznie ;)

Aricia...strona sama wiem jaka ? Ale o co cho ?

Mej...też lubie gdy mi ktoś śniadanie do łóżka poda. Wywczasuj się porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...