Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no ja po raz kolejny się tylko przywitam i muszę spadać a raczej zjeżdżać :lol2:.

 

Miałam kiedyś podobny ale na pewno lżejszy wstrząs anafilaktyczny po zażyciu pyralginy moje ciało wyglądało jakbym miała trąd, a do tego trudności z oddychaniem. Od tego czasy nie biorę pyralginy i nic co zawiera metamizol. Tylko ja z cała świadomością wiem że wtedy przedawkowałam pyralginę.

 

Marimag ja miałam chorego zęba którego wyleczyłam a ty masz chory żołądek i co z nim zrobisz? jak zacznie cię znowu boleć zażyjesz ranigast ? ryzykownie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy już dwóch nocnych cieciów :lol2:

 

Cześć dziewczyny.............

 

Barbi, @ czerwona ;) a skąd to szafiszcze ? Już tam jadę !!! Moje jest dużo większe i nie tak ładne jak to. Muszę pogadać ze znajomą, która jest kierownikiem w bibliotece naukowej...muszą przecież coś tam mieć , nie ?

Co do mebli z linka....BAsiu, własnie dlatego chcę je w kolorze kryjącym. Nie lubię koloru sosny, ani tego naturalnego w nowym meblu ani tak jak pisałas, pożółkłego. Przejrzałam całą ich ofertę i uważam, że mają całkiem ciekawe wzornictwo.

Wstrząsu se dostałam od tak...z nudów chyba. Co się wczoraj u mnie działo !!!!!!!!!! Wszyscy dzwonili z pytaniami...ale jak to ? żyjesz ? jak się czujesz ?

Chorowitki moje, domowe ciut lepiej tzn. Michał lepiej. Przestał gorączkować i zaczął wreszcie coś jeść. Wczoraj wieczorem zażyczył sobie pączków a bidna matka, ledwo co żywa po wstrząśnięciu się, smażyła mu te pączki. Finał był taki, że żadnego nie zjadł :mad: Dziewczyny gorzej. Jakieś takie zatokowo pozapychane, katary, kaszle no i humorki ....................:evil:

 

Aluś :bye:

Mam prośbę. Czy mogłabys cyknąć jakies fotki z tych targów, bazarów, brocantów, co ???????????????????

Dawaj foty tego co upolowałaś !!!! Koniecznie !!!

Widziałaś może jakieś latarnie ? Nie na ulicy, tylko te moje, do wieszania co by sufit urwać :) Ceny rzeczywiście możliwe. Ja myślałam, że jak to francja elegancja to i ceny zwala z nóg a tu taka miła niespodzianka.

Chyba jednak będziecie musieli załatwić tę ciężarówkę i zrealizować kilka innych zamówień :)

Mała uwaga !!!

O ile ceny idiotycznie wysokie są to CEN IDIOTYCZNIE NISKICH NIE MA !!! Pamietaj !!! Z każdej ceny da się jeszcze zejść, nawet tej "idiotycznie niskiej" :yes::cool:

Ja tez pichciłam po nocach , ale gdy dziewczyny były małe. Teraz, jako materiał strasznie już zużyty, padam wieczorami i nocna robota juz nie dla mnie.

 

Całuje was lachony :D Do usłyszenia w nocy. Czekam na foty Alicjo !!! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bastki.

Oj tam, oj tam. Po co od razu te krzyki ??? Spokojnie.

Ty przedawkowałaś a Ja nie ( wzięłam tylko jedna tabletkę i to po 3 dniowej przerwie).

Zęba można wyrwać a co Ja mam zrobić ? Wyciąć żołądek i reklamówkę sobie wszyć ???

W sumie to niezły pomysł !!! :lol2: Można wpieprzać ile wlezie..i nie tyje się...nic się nie odkłada....

 

Jak mnie będzie bolało to wezmę Controloc of kors i cos tam sobie innego wynajdę.....Do lekarza na USG też się kiedyś wybiorę :yes:

Dziś mam stresa bo mąż ma kontrolę.

Martwie się.

 

Uciekam, odezwę sie później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź i wypij druga kawę !!! :lol2:

 

Nie wiesz co to jest niedźwiadek ? Choć zrobimy niedźwiadka ...

 

Niedźwiadek to przytulenie, uścisk, wzięcie kogos w ramiona........

Napisałam niedźwiadek tego forum bo ty wszystkich potrzebujących pocieszasz, przytulasz...teraz jasne ?

 

Atenko, coś Ty ostatnio taka podejrzliwo - wrazliwa się zrobiłaś ?

A może bocianek leci ? To by wiele tłumaczyło :) tylko teraz nie dopytuj co to to wiele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,

1. trzymam kciuki za męża!!!!!!!!!!!!!!!!!

2.wiesz ,że ja debil techniczno-internetowy.

 

Ja jak małpa,nauczyli podstawy z obsługi komputera i dalej ani rusz.Ale polezę na żebry do chłopców to może ktoś się ulituje nad starą matką:D.

 

Aniu,Paryż -to miasto nastawione na turystów.Od marca do września turystów jest więcej niż mieszkańców. Ten kto tu przyjeżdża i opiera się tylko na podstawowych przewodnikach,ląduje w Galeries Lafayette lub Avenue des Champs Elysees. Żeby coś upolować,trzeba jechać na peryferie miasta,tam jest kraina powszechnej szczęśliwości.

Co do twych latarni,widzę je codziennie na ulicach , z okna kuchni i w pracy:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...