Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Gosiula, miałam wstrząs anafilaktyczny....całościowy, ze wszystkimi fajerwerkami :(

 

Poczytaj wcześniej..opisałam.

A jak tam Twoje zdrowie ? Co się porobiło ?

 

Rere, to świetnie. Kill dziady !!!

 

Uciekam dziewczynki...położę się troszkę bo maluchy poszły spać i mam "chwilkę dla siebie".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Moniu.....źle się ostatnio czuję..naprawdę źle. Leżakowanie, polegiwanie, drzemki są mocno w NIE moim stylu. Jesli juz leżę to naprawdę musi być kaplica.

 

No właśnie Kasiu !!! Czas ucieka !

Dziś znowu była świetna okazja...siedział u niej kilka godzin i co ? Nastroju nie było.............:bash:

Tata powiedział mi, żebym sie nie denerwowała bo to trudny temat.

Zgoda. Wiem o tym, ale do jasnej cholery to nie mój pomysł.

Wybraliśmy bliźniaka i było by ok ale nie !!! Trzeba znowu mieszać...żesz kuźwa.....

Nasze argumenty, że szybciej, mniej nerwów, że już stoi i tylko wykończyc trzeba, że się zdecydowaliśmy są delikatnie mówiąc, olewane.

Jeśli on sie uprze na budowę to tak będzie. Bez jego pomocy finansowej stoimy i ani bliźniaka ani budowy nie ogarniemy za te pieniądze, które mamy mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się witam ale to chyba inna niedziela bo u mnie słońca brak ;)

Ala...pędzę do was !

Lampiszcze, anioły plisssssssssssssssss :)

 

Kasiu, dzięki za namiar. Sklep znam i uwierz mi na słowo : DROGO !!! Drogo jak jasna cholera i przyznam się, że nie rozumiem tych cen. Z czego one wynikają? Rozumiem, macica perłowa, szkło Murano, prawdziwy kryształ czy perły w zwisach, to kosztuje ale kawałek blachy ???????????

 

Gosiu...Widząc te ceny to powinnam chyba założyć oddzielny wątek pt: Chciejstwa niespełnione :(

Ja z tych co to po trupach ( jeśli chodzi o wykończenie domu ) więc tak łatwo się nie poddam ! Zdrówka życzę :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam:D Pogoda cudna,pachnie wiosną:D:D

A co upolowałam???? Patchwork 240x220 błękitno- biały w cenie 15e i w gratisie 2 identyczne duże powłoczki na poduchy.

I kupiłam DRUTY na ŻYŁCE!!!!!!!!!!!!!! Hura!!!!

Nic innego nie wpadło mi w oko,generalnie były same meble pod tytułem,, Ludwik siedemnasty''.

Lecę odpoczywać z kawusią i ciachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dzisiejszej wyprawy. W związku z tym ,że wybrałyśmy się autkiem,bo myślałam,że tyle,tyle....... nakupuję.Dziewczyny wymyśliły ,że jedziemy 30 km pod Paryż. No i sobie pojechałyśmy . Wróciłyśmy praktycznie z niczym:(.Wniosek nam sie nasunął jeden,że jak jeździmy same metrem,to zawsze coś znajdziemy,że potrzebny wielbłąd do transportu. Jak jesteśmy zorganizowane i zmotoryzowane to jest wielka d____pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...