Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A teraz z innej beczki.........

Pamiętacie ten dzień, gdy pojechalismy oglądać bliźniaka w Katach ?

Potem pisałam o babce, która zaprosiła mnie do swojego domu i tam ujrzałam boska kanapę. Ponieważ juz od dłuższego czasu się nie obcyndalam, zapytałam co to, gdzie to..

Nic nie pamietała, więc zapytałam czy moge obejrzeć ten mebelek ze wszystkich stron. Znalazłam ! Maleńka metka wszyta w lamóweczkę.

Przeprowadziłam małe śledztwo i znalzałam firme, sklepy i ceny.

W sklepie pod Wawą mają tę kanapę, ale gdy krzyknęli cenę...ciut przysiadłam. Owszem, wyglada na nie tanią ,ale żeby od razu na drogą ????!!!!

Pan w sklepie powiedział, że da rabat i zachęca do zakupu bo jest boska ale postanowiłam sprawdzić jeszcze w fabryce i innych sklepach.

Fabryka nie sprzedaje takim dziadom jak Ja, pozostało szukac innych sklepów.

Udało mi się zlokalizować sklep blisko mnie, zadzwoniłam i przeżyłam szok, zawał, udar i trzepotanie pępka ( zaraziłam sie od Ali ).

Zestawienie:

W sklepie pod Wawą ta kanapa kosztuje - 3. 600 w najtańszej tkaninie

W sklepie tuż tuż ...............- ok. 15. 000 w najtańszej tkaninie

 

Nie mogę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od końca,

Kanapa cud, miód,malina!!!!!!!!!!!!!

Ale jesteś detektyw:eek: Sherlock Holmes przy tobie to pikuś!!!!!!!!!! I to jest osiagnięcie,że drążysz ,szukasz, nie poddajesz się-to wielka zaleta!!!!

Jesteś cholernie zorganizowana,logistykę masz w jednym paluniu - następny plus.

Świetnie gotujesz-następna zaleta.

Lubisz to pichcenie-znowu plus.

Florystyka ci nie obca- stawiam +

Masz cholernie lekką rękę do pisania-- plus.

Serducho masz ogromne,każdemu pomożesz,pocieszysz,doradzisz- największy plus na świecie całym!!!

Jesteś ciekawa świata ,ludzi,ich historii . Człowiek dla ciebie nie jest anonimową istotą .

Jesteś szczera, prawdomówna nie owijająca w bawełnę.Nikogo nie udajesz jesteś całą sobą.

Masz wykształcenie-które wiele mówi o człowieku.

 

Ania, ja tak mogę tu do rana-a wiesz ,że dam radę,bo ja nocny marek.:lol2:

 

Więc nie waż mi się tu mazać,że nic nie osiągnęłaś. Osiągnęłaś i to wiele,swą postawą,charakterem walką z przeciwnościami losu.

Wiele z nas padło by na pysk i już nie wstało!!!!!!Wiele z nas nie potrafi tyle co ty. Ty jesteś omnibus!!!!!!!!!! Ty jesteś super batman-mama!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to bardzo ciekawe. Ciekawe co o mnie mówi moje wykształcenie :D

 

Nie wiem czy to żart,czy uszczypliwość;):lol2:

 

Mam na myśli nauczyciela,przedszkolankę,pedagoga.

Po pierwsze nie każdy nadaje się do tego zawodu.Nie każdy ma predyspozycje do pracy z ogromem dzieci czy młodzieży.

 

Dla mnie charakterystyka takiej osoby jest prosta(ktoś może powiedzieć ,że idealistyczna)

To osoba-życzliwa,wyrozumiała,przyjacielska,spójna,nie protekcjonalna,potrafiąca słuchać,kontrolująca,elastyczna,potrafiaca zrozumieć uczucia i emocje ucznia,posiadająca umiejętność dostosowania swego nastroju do potrzeb innych,pomocna,bezinteresowna,sprawiedliwa,potrafiąca w ciekawy sposób przekazywać wiedzę,rzetelna,cierpliwa,konsekwentna,kompetentna,kreatywna,odpowiedzialna i godna zaufania.

 

Mogę tak jeszcze długo-bo ja nocny marek przecież jestem:lol2::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciała to zobaczyć!!!!!

 

Jak May tłumaczy Twojemu Ojcu ,żeby przestał się TAK zachowywać(żadne określenie jakie teraz przychodzi mi do głowy nie nadaje się do druku:lol2:)

 

Anka wszystko to co dziewczyny napisały oo Tobie to prawda , podpisuję się pod tym.

 

Napisałaś ,że ojciec kocha szantaż emocjonalny , a Ty co????

 

Nie potrafisz jeszcze celniej uderzyć???jeszcze boleśniejszym szantażem???Oni w Ciebie z armaty a Ty kwiatkiem przed nosem Im machasz?i prosisz "posłuchajcie moich argumentów"

 

Nie wiem co ja bym zrobiła ,no nie wiem, prawdopodobnie zniknęłabym na parę dni ,niech się bujają , wszyscy!!!!

 

Andzia no nie wiem , napuść na Nich May :rotfl:

 

Wszystkim miłego dnia:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To osoba-życzliwa,wyrozumiała,przyjacielska,spójna,nie protekcjonalna,potrafiąca słuchać,kontrolująca,elastyczna,potrafiaca zrozumieć uczucia i emocje ucznia,posiadająca umiejętność dostosowania swego nastroju do potrzeb innych,pomocna,bezinteresowna,sprawiedliwa,potrafiąca w ciekawy sposób przekazywać wiedzę,rzetelna,cierpliwa,konsekwentna,kompetentna,kreatywna,odpowiedzialna i godna zaufania.

 

Alu, mieszkałam przez kilka lat w akademiku wydziału pedagogiki i psychologii (sama inny kierunek kończyłam) i niestety, życie wygląda zupełnie inaczej niż to, o czym piszesz powyżej. Wiem, że wypisałaś cechy, które dobry pedagog powinien mieć - niestety większośc tych dziewczyn studentek (piszę o tych z pedagpogiki, bo te z psychologii były fajne) to były sfrustrowane wariatki, niezrównoważone, zadufane w sobie, przekonane o swojej nieomylności, niepotrafiące dogadać się ze współlokatorkami. Wiele z nich wylądowało na pedagogice, bo nie dostały się na inne kierunki i miałam wrażenie (nie tylko ja), że tym jadem leczą swoje niskie poczucie wartości i maskują porażki. Jak obcowałam z nimi, to aż mnie strach ogarniał, jakimi będą kiedyś nauczycielkami :sick: Podobnie u mnie na wydziale - kończyłam kierunek naukowy i właśnie te osoby, które gorzej się uczyły i nie dawały rady poszły na specjalizację nauczycielską. Czyli nie z wyboru, bo lubią taki zawód, lubią ludzi i chcą w tym zawodzie pracować, tylko dlatego, że nie dały eady utrzymać się na pozostałych specjalnościach. Oczywiście było na nauczycielskiej kilka fajnych dziewczyn, które nauczycielkami po prostu chciały być, ale większość jednak znalazła się tam z innych przyczyn... Ostatnio nawet na ten temat z kolegą rozmawiałam... Są wyjątki od reguły, ale w większości jak ktoś jest dobry z historii, to idzie na prawo. Na historii zostają ci, ktorzy na prawo się nie dostali. Jak ktoś jest dobry z chemi, biologii - to zostaje lekarzem. Ci, którzy się na medycynę nie dostali, zostają nauczycielami chemii, biologii. Generalizuję trochę, ale tak to niestety w więkoszości przypadków wygląda. Niewielu znam pedagogów z powołania...

 

 

Aniu a nie myślałaś, żeby to wszytsko rzucić, odciąć się zupełnie, wyjechać gdzieś (albo w Polskę, albo w świat)? Ja wiem, że to też nie jest latwe rozwiązanie, ale bardzo ciężko prowadzić swoje życie i podejmować swoje decyzje mając takie "wsparcie", jakie Ty masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że będzie dobrze ( jeszcze sie nie pomyliłam ;-))

 

 

May, czy Ty jakąś czarownicą jesteś? U mnei też "proroctwo" zostawiłaś, że na każdego przyjdzie pora i wiesz, że na mnie już niedługo... Pasjanse stawiasz, w kulę zerkasz? Normalnie spać mi to nie daje ;) Poważnie piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu , cos czuję ,że u Ciebie dzisiaj się dzieje ...

Aż ciekawa jestem..:hug::hug::hug:

 

Najchętniej to bym tak przyjechała do tej wsi warszawa i wyciągnęła Cię na cały weekend w tango, oj by się działo...

 

Potrzebna Ci kobieto odskocznia ale to taka mamucia:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...