Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To zetnij max 10cm:lol2:

 

Anka , piękne długie zadbane włosy są największą ozdobą kobiety

 

Dobry sposób na wzmocnienie włosów to raz w tyg natrzeć głowę podgrzanym olejkiem rycynowym , zawinąć w reklamówkę i ciepły ręcznik i tak spędzić pół dnia , głowę myje się po tym conajmniej 3 razy ale działa bezbłędnie, a potem zmień kolor ,zrób pasemka albo rude ale Nie ścinaj!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zetnij max 10cm:lol2:

 

Anka , piękne długie zadbane włosy są największą ozdobą kobiety

 

Dobry sposób na wzmocnienie włosów to raz w tyg natrzeć głowę podgrzanym olejkiem rycynowym , zawinąć w reklamówkę i ciepły ręcznik i tak spędzić pół dnia , głowę myje się po tym conajmniej 3 razy ale działa bezbłędnie, a potem zmień kolor ,zrób pasemka albo rude ale Nie ścinaj!!!!!!!

 

No własnie ZADBANE !!!

Ja mam piekne, długie, kręcone i ciemne siano...powtarzam S I A N O !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, jak koniecznie chcesz ścinać, to przynajmniej zadbaj o to, żeby fryzjerka nie zabrała Twoich włosów, tylko zbierz je w warkocz i sprzedaj na perukę :) ja mam włosy do łopatek, ale postanowiłam trzymać z rok i oddać na perukę jakiejś fundacji dla kobiet walczących z rakiem. Wydaje mi się, że rak&roll coś takiego promował.

 

Albo po prostu sprzedaj. Zawsze to się koszt fryzjera wróci:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyanno....

 

To niestety działa inaczej. Nie każde włosy nadaja się na peruki. Musza być bardzo długie min. 1 metr, zdrowe, lśniące i gęste.

No nie wiem czy taka chora kobiecina chciała by mieć peruke jak chochoł.

Ja bym wolała byc łysa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czerninę to bym zjadła ,taką jak kiedyś hmmmm........

 

W ogóle kaczki lubię , bardzo

 

Niestety moje gusta kulinarne zupełnie się nie pokrywają ze smakiem męża ,dla mnie to był szok ,że można nie lubić serów pleśniowych,krewetek,majonezu,mięsą z ananasem ,śliwkami i innymi owocami i setki innych produktów,ale po 10 latach są postępy :D

 

No ale moja teściowa ,świetna kobieta swoją drogą ,potrafiła gotować tylko rosół i kotlety a z surówek ogórek kiszony , koniec jadłospisu:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, w domu mojego męża za surówke robiły grzybki z octu :bash:

Walczyłam o to żarcie i mąż zaczął skubać troche tego, trochę tamtego. Część wciskałam na siłę, o część się kłóciłam. Teraz gdy jest chory i nie może baaaardzo wielu produktów to ma ochotę na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rżniemy i spokój już !

Co z tego, że mam długie jak stale je nosze spięte.

 

To je wycieniuj i obetnij fajnie!!!!

Na wzmocniene włosów najlepsze są odżywki profesjonalne kupowane u fryzjera lub w hurtowniach. Takie profesjonalne. Włosy są jedwabiste po nich,mięciutkie.

A ,że masz chochoła na głowie to pewnie ich dawno nie podcinałaś.

Nie tnij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pij sobie,,,na zdrowie.

Jedni piją wódkę , inni denaturat przez razowca a Ty popijasz oliwę....Każdy ma jakiegos zboka.

Dla mnie to ochydztwo...pić tłuszcz, ale jak lubisz to szanuje to.

Na mojej parapetówie będzie dla Ciebie przygotowana flaszka ze słomka :)

 

Rabarbar powiadasz ?

Niech będzie aczkolwiek kolorek jakos mi nie leży. Czerwony na gębie burak ...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to moje dziecko ma baardzo wyrafinowany smak , to starsze oczywiście:D

 

W pizzerii kelner przynosi pizze jedną z oliwkami a drugą taka tylko szyneczka i serek , no i tą drugą stawia przed Fifem a te oliwki przed mężem , no i trzeba uświadamiać,że na odwrót:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...