Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz, marimag, taki senny wieczór chyba, kto coś popił, tego już lula.:rotfl:

Też se coś chyba przytulę procentowego, bo robota mi nie idzie. Za to nawklejałam sporo zdjęć psich u siebie i mnie na rozczulenie wzięło. Wrzucam Ci jednego poprawiacza humorów wszelkich:

http://2.bp.blogspot.com/-ZJVKEqV9BSk/T86IYlDN7SI/AAAAAAAAECI/6vayZ7rc0gU/s1600/Gustav13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlazłam na dogopedię i tam piszą, że on gubi sporo sierści i często ..

 

Doopa tam. Ja byłam przygotowana na kupę kłaków, a nic się nie wala po domu. Czeszę go od przypadku do przypadku. Teraz raz na parę dni, bo na razie sypią mu się tylko łapki i uszy. A to i tak tylko podszerstek. Jestem pozytywnie zdziwiona małą ilością kłaków. Moi teściowie mają labradora. Niby krótka sierść niby bezproblemowy, a tyle kłaków, co oni mają, to nie widziałam nigdzie. To samo mówiła mi babka z hodowli - gubią i to dużo w momencie zrzucania - 2x do roku. Zadbany i prawidłowo odżywiany futrzak się nie kłaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marimag daję znak życia:)

jestem, czytam codziennie tylko tak jakoś pisać nie mam o czym...

Nuda panie, nic się nie dzieje.

 

Trzymam kciuki za fryzurę! Ja sama mam od dawna długie włosy za każdym razem jak idę na pasemka

obiecuję sobie, że sobie zafunduję jakieś cięcie, coś innego i nowego.

 

Później mnie odwaga opuszcza i co najwyżej z długości trochę skrócę, pocieniuję, albo grzywkę dodam.

Potem się wkurzam, bo mi ta grzywka się nie układa:(

Generalnie to ja mam "pierdolnik" na głowie...

Nie mam czasu dbać przesadnie, myję suszę i lecę dalej.

 

Koniecznie daj znać po wizycie u fryzjera!

 

Z jedzenia zaś to ja chyba typowe żarło polskie - bigos, schaboszczak, nóżki w galarecie, golonka, flaki, smalec swojski i nawet salceson mi nie straszne:)

 

Włoskie mi też bardzo podchodzi i chińskie. Ja chyba mało wybredna jestem:-)

Wątróbki tylko jakoś nie tknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano... Z urodzenia, chyba trochę z charakteru i z sentymentu na pewno, bo mieszkać nigdy tam nie mieszkałam ;)

 

Dziewuchy, 5 stron w jeden wieczór :jawdrop:

 

To Ciebie ze szpitala w jakies piździgruszki wywieźli ? %

Ano żeśmy sobie troszku pogadały ;)

 

Aniu,

zaglądam, nie piszę, ale myślę intensywnie.

 

Jakiś pomysł w głowie mi się kołacze.... Gdy się wyklaruje, dam znać.:yes:

 

No czekam ! Ciekawa jestem strasznie coś Ty tam wykombinowała :)

 

marimag daję znak życia:)

jestem, czytam codziennie tylko tak jakoś pisać nie mam o czym...

Nuda panie, nic się nie dzieje.

 

Trzymam kciuki za fryzurę! Ja sama mam od dawna długie włosy za każdym razem jak idę na pasemka

obiecuję sobie, że sobie zafunduję jakieś cięcie, coś innego i nowego.

 

Później mnie odwaga opuszcza i co najwyżej z długości trochę skrócę, pocieniuję, albo grzywkę dodam.

Potem się wkurzam, bo mi ta grzywka się nie układa:(

Generalnie to ja mam "pierdolnik" na głowie...

Nie mam czasu dbać przesadnie, myję suszę i lecę dalej.

 

Koniecznie daj znać po wizycie u fryzjera!

 

Z jedzenia zaś to ja chyba typowe żarło polskie - bigos, schaboszczak, nóżki w galarecie, golonka, flaki, smalec swojski i nawet salceson mi nie straszne:)

 

Włoskie mi też bardzo podchodzi i chińskie. Ja chyba mało wybredna jestem:-)

Wątróbki tylko jakoś nie tknę.

 

No wreszcie ! Donna Pelargonia !

Martwiłam się, co to się dzieje, że koleżanki nie ma !

 

Salceson mówisz ....No bardzo, bardzo, bardzo ewentualnie ten jasny. ciemnego w życiu. Wątróbkę lubimy wszyscy. To chyba kwestia zrobienia.

Ja smażę tylko drobiową z kurczaka ale tak, że palce lizać. Z wierzchu jest lekko chrupiąca a w środku mięciutka i soczysta. Do tego duszona cebulka lub jabłka i wcinanko. Smalczyk robie własny tzn. kiedyś robiłam bo mąż uwielbiał, teraz nie może. U nas to sie nazywało smarowidło i czego ono tam w środku nie miało ? Smalcu tego klasycznego ze skwarkami nie lubię....Coś tam w galarecie lubimy a i owszem. Ja robię w galarecie: kurczaka, nóżki wieprzowe no i giczki cielęce. Są pyszne bo bardzo delikatne. W galarecie uskuteczniam również rybę w dzwonkach no i moją najukochańszą FASZEROWANĄ !

Mam jedno jedzeniowe uzależnienie....... Majonez ! Ciężko mi zjeść kanapkę gdy nie ma na niej choć kropelki majonezu ! Do tego jakieś sałaty lodowe, ogórki, pomidory czy nawet zwykły szczypiorek. Baaaaaaaaaaaaaardzo lubię.

Włoskiej kuchni nie lubię. Byłam we Włoszech przez 2 miesiące i powiem, że jakoś dupy nie urywa. Nie przepadam za tym co jest dla tej kuchni charakterystyczne, a mianowicie : oliwki ( obrzydlistwo), oliwa, kluchy i makarony, wino, no i sery. Sery i owszem ale typu Brie, Camembert.

Do wszystkiego wala pomidory. Lubie to warzywo no ale ile można. Poza tym Włochy są krajem w którym przez 30 lat mieszkała LZ więc same rozumiecie! Ile to Ja się nasłuchałam o wyższości tej nacji nad naszą Polską. Jezu jak tam cudownie a tu bydło, chamstwo i złodziejstwo . Teraz, gdy LZ mieszka u nas ( tam też jeździ) to Polska jest cudowna a Włochy beeeeeeeeeeeeeeeeee.

Ona nie uważa się za Polkę. Ciągle słyszałam: A u nas we Włoszech.................. Wy Polacy to jesteście....................

 

Do fryza planuję iść ale nie wiem jak mi to czasowo wyjdzie. Muszę obciąć dziewczyny, Ja, cięcie plus farba. Trochę się zejdzie a co z maluchami.

Najlepiej polecieć, gdy maluchy będą spały ale to jest pora obiadowa dziewczyn. Nie wiem jak to rozwiązać. Zabaczymy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Co Wy tutaj pisałyście ? Mam do nadrobienia 2 lu 4 strony teraz (w zależności jakie kto ma ustawienia)

Zaraz wychodzę ,mam nadzieję że uda mi się przed południem wrócić do domku.

Buziaki zostawiam i już mnie nie ma.

 

Dzasz radę ! Wierzę, że ciekawość weźmie górę ;) Zobacz wątek admete...Współczuje komuś, kto ambitnie postanowi przeczytać wszystko od deski do deski. To powieść !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...