Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skoro jestesmy same to pokaże Ci dom, który siedzi mi w głowie od kiedy go zobaczyłam. Miłość od pierwszego spojrzenia.

Uwielbiam te NIE jednolite bryły.....To nowy dom, ale zbudowany z materiałów rozbiórkowych. Chcieli stworzyć wrażenie starej rezydencji.

Tylko nie krzycz, że jestem hrabianką plisssssssssssssssssssssssss

 

http://www.weranda.pl/images/articles/big/14241_1340875317.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj czegoś w mych okolicach. Bardzo dobra komunikacja ,pociągi,kolejka WKD,autobusy. Dużo szkół,szkoły integracyjne .

Wiem ,że wolisz po swojej stronie ,ale może warto.

Coś wcześniej znalazłam,ale ja jestem matoł i za chińskiego nie potrafię wklejać tych odnośników do stron.

Muszę syna poprosić lub szanownego żeby mi łopatologicznie pokazali jak to diabelstwo się wkleja.

Moje strony to Pruszków,Michałowice ,Komorów ,Brwinów,Opacz, itd.wszystko wzdłuż Al.Jerozolimskich.

Jutro w pracy pogrzebię w necie i poszukam. wejdę w stronę naszego agenta ,może coś mają. Strasznie fajny starszy facet.Najważniejsze ,że ludzki,dawał nam adresy i kazał samym jeżdzić,bo twierdził,po djabła mam za wami się wlec jak może się okazać ,że wam już pod bramą się nie będzie podobało. Jak cos wybierzecie dajcie znać. Ufał nam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluś, dzięki za dobre chęci ale przemyślałam sprawę. Chcę zostać tu.

Tam nikogo nie mam, nie znam.

Daleko do rodziców.

 

A tu jest naprawdę pięknie tylko te ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po waszej stronie jest zdecydowanie taniej. Naprawdę dużo ciekawych ofert w granicach naszych możliwości ,a po tej ( naszej) stronie tylko kible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania na pv,tak na wszelki wypadek wyślę ci namiar na 2 agentów w mej okolicy,choć ten drugi to chyba obsługuje całą okolicę Warszawy. Pierwszy to nasz ,u którego znaleźliśmy dom i nasi znajomi. Ale nie wiem jakie on ma oferty,bo już trochę latek upłynęło od czasu kupna naszego domu.I prwde mówiąc nie mam zielonego pojęcia co się dzieje teraz na rynku nieruchomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...