Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak to do zajezdni ? To Ty w robocie jeszcze ?

 

Pozdrów Gutka...

 

Papa

 

Jutro Cie przelecę ! Coś mi tam śmignęło przed oczami :)

 

Kochana, po pierwsze primo, teraz mam masakryczny czas. Mam mnóstwo tłumaczeń, czyli praca po godzinach i do późna w nocy. A po drugie primo, za tydzień o tej porze będę przeprowadzona, bo inaczej nie można i cały ten tydzień muszę się pakować, a nie mam na to czasu. Więc tym bardziej siedzę po nocach nad tłumaczeniami. A mówiąc "do zajezdni" mam na myśli podusię i kołderkę :D

A poza tym zgłaszam sprzeciw, bo nikt mnie nie przeleciał z rana!:-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie laski:bye:

 

Alu zdrówka dużo:hug:

 

Ja mam dzisiaj sprzątającą sobotę :wtf:

 

Niania z Antkiem przez tydzień zrobią z podłogi pizzę i rozwleką po całym mieszkaniu , a tu Filip wraca i nie powinien do chlewu

 

Moim niespełnionym marzeniem jest posiadanie gosposi takiej i do obiadu i do dzieci , ja jeszcze gotować mogę ale sprzątania szczerze nieniawidzę , najbardziej niewdzięczna robota na świecie:bash:

 

Jak się coś ugotuje to można się podelektować efektem dopóki się nie zeżre a czysta podłoga na kim robi wrażenie??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej z rana :)

 

Bionda, wytłumacz mi proszę wasze zależności rodzinne bo trochę się gubię.

Jestes pierwszą arystokratyczna osoba jaka tu poznałam.

Niania siedzi z Antkiem ( rozumiem, że z synem) ale kim jest Filip ? Niania ubrudzi podłoge...

Może powiedz swojemu major - domusowi, żeby nie wpuszczał ich w zabłoconych butach do domu. Kucharkom, żeby mniej syfiły w kuchni a ogrodnikowi, żeby utwardził ścieżki ( błota nie będzie) Szofer, niech podwozi Antka pod same drzwi rezydencji a Pani od sawuarwiwru, niech bardziej przyłoży się do pracy.

Po poważnych rozmowach z personelem, powinnaś dac radę. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionda,dziękuję:D

 

Z prac domowych czy urządzeń wspomagających ,nie cierpię odkurzacza:sick: Nie trawię odkurzania!!! Czemu- nie mam zielonego pojęcia:(

Następna czynność której nie lubię to, wyjmowanie wszystkiego co jest w zmywarce-zaznaczam,:lol2: już czystych! Brudasy wkładam bez zająknięcia,ale wyjmowanie i w układanie ich na miejsce doprowadza mnie do białej gorączki.

No i nie wiem czy już naprawdę jestem tak pokręcona ,czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno,powiedzcie mi ,czy wy jak rano wstajecie ,też tak macie ,że musicie miec chwilę dla siebie na rozkręcenie. U mnie poranek wygląda jak w ,,dniu świra"

Siusiu,mycie szczęki,prysznic,w szlafroku śniadanie,później kawa i dymek, namalowanie gęby,ubieranie i dopiero czas dla dzieci i połowca.

Jak ktoś w trakcie mego rytuału coś chce ,to jestem w stanie zamordować,ukatrupić, nie mówiąc że rzucam wtedy wzrokiem bazyliszka na prawo i lewo.

 

Czy już powinnam sie leczyć na łeb???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu , ja mam tak samo , do 9 (kiedys tak do 12) lepiej się do mnie nie odzywać bo warczę.

 

Nie zauważyłam przecinka i w pierwszej chwili przeczytałam,"prysznic w szlafroku" ubawiłam się:lol2::lol2:

 

Aniu , Filip to mój starszy syn, a co do reszty to zbędna złośliwość kochana :p:P:lol2::lol2:

 

Pogadamy pózniej bo nadal sprzątam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...