Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jezdem ! Wróciłam od fryzjera :wave:

 

Czuję się seksi :lol2: Włosy ścięte, tak do końca szyi. Kolorek zrobiony. Wygladaja na mocne, lśniące, zdrowe włosy.

Wreszcie, odrobineczkę się sobie podobam.

 

Fruwam, usmiecham się do lustra...................czuję, że odmłodniałam. Wreszcie przestałam przypominac matke polkę z grzmiącej.

Big mama ale taka odmłodzona z błyskiem w oku :lol2:

 

Zaraz wraca mąż...:( Idę sobie ścielić na balkonie ! Nic mu nie mówiłam a tu metr włosów u fryzjerki. Babka zwariowała i zostawiła sobie cały kuc na pamiątkę......fetysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala, zdiagnozowanie Twojego szmergla to kwestia czasu. Nie oceniam twoich natręctw bo sama je mam :rotfl:

 

NIE NA - WI - DZĘ................zmywać ! wyjmować czystego ze zmywarki ! kąpać się ( bo zasypiam !), wycierać kurzu iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

UKŁADAĆ UBRAŃ W SZAFIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Co do olewania rodziny bo JA WSTAŁAM ! to nie, nie, nie . U mnie jest zupełnie odwrotnie.

Niczego przy sobie nie zrobie dopóki wszyscy nie zostana zaopiekowani. Prysznic z rana ? Kawa w szlafroku ? Ło matko toż to wczasy All Inclusive na Hawajach.

Ja nawet sie nie wysikam, jesli gonię z dzieciakami do szkoły czy przedszkoli. Zrobie jak wrócę a że zawory mam baaaaaaardzo sprawne to latam do łazienki ze 2 - 4 razy na dobę.

 

Bionda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki!!

 

Wczoraj mieli wpaść znajomi i tak się ich nazłaziło, że stołki od sąsiada pożyczaliśmy, żeby było gdzie usiąść. Tak się dzieje zwykle na niezapowiadających się na huczne, spotkaniach ;-) Jak chce się posiedzieć kameralnie, to poinformować samych zaproszonych z klauzulą 'mordy w kubeł" :D

Oczywiście żartuję, bo chętnie ich wszystkich widzę.:yes:

 

Aniu, skoro sie dobrze czujesz w tych włosach, to super, a jak Ci nawet minie zadowolenie, to tez żaden problem, bo jednak włosy to nie zęby ;-)

Niemniej nadal podtrzymuję, że łatwiejsze w ogarnięciu są długie włosy.

 

Co do rytuałów, mam ich dużo, ale nie od rana, bo u mnie każdy ranek inaczej wygląda i właściwie ja zajmuję się sama sobą, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł

Tyle nabazgrałyście przez ten tydzień . Doczytałam o nowej fryzurze - poka fotkę.

Ja po nartach na które pojechałam bez kondycji :bash:i każdy półdupek mnie boli, leże i kwiczę nawet na drugi boczek nie umiem się obrócić. Ale mam zakwasy! a na dodatek wielki siniak na łydce. Wywaliłam się schodząc z kanapy i poobijałam sobie łokieć. No cóż sport to zdrowie :lol2: .

 

Idę nadrabiać od strony 65 :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bionda :welcome:, niestety nie spotkałam się z Anetą bo nie mieliśmy za dużo wolnego czasu. Codziennie od rana na nartach (codziennie inny stok) a wieczorem raz kulig innym razem jazda na łyżwach, basen i jazda z górki na czym się da np na workach z sianem i innych "dupolotach":D. Wieczorem byłam już tak padnięta że zasypiałam po pierwszym grzanym piwku. Spaliśmy w ośrodku "Matiaszówka" w domku drewnianym całorocznych. Bieszczady hym... nie chcę pisać że brzydkie ale Beskidy i Tatry ładniejsze :D. Śniegu mieliśmy sporo ale trasy jak dla mnie ociupinkę za krótkie, na całe szczęście nie było dużo ludzi i nie stało się w kolejce do wyciągu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...