Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Aniu, nie pozwalam Ci tak o sobie, nieładnie mówić!!! Jesteś bardzo fajna babka, a jakieś tam kilogramy nie maja znaczenia, czy ktos jest fajny, ładny, czy nie! Znam superlaski, które są głupie i puste jak murzyński bęben i najlepsza figura i wymalowana twrz nie są wstanie nadgonić innych niedostatków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale to prawda. Niektórzy przez grzeczność wogóle o tym nie mówia ale nawet gdy patrzyłyście na te zdjęcia to wiadomo o co cho...nie ?

Najgorsze jest to, że Ja sie obracam w środowisku chuderlaków ....Niby nie ma to dla mnie znaczenia ( moja waga) ale jednak widzę jak jestem postrzegana. To jest przykre.

Mej, jestes kochana, ale nie czuję, żebym była mniej pusta od tych murzyńskich bębnów....No twarzy nie maluję, co zresztą widac na zdjęciach. Nawet mi syf na czole wyskoczył i nie tuszowałam, choć wiedziałam, że będziecie je oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuuuuuuuuuuuu bionda :oops: :hug:

 

Dziękuję...nie znasz mnie jeszcze :)

 

Słuchajcie o co chodziło z tym spotkaniem z Anetą ? Jaką Anetą ? W jakich górach ?

Zaczęłam przeglądać wcześniejsze posty z obawy przed przeoczeniem ale nadal nie kumam......... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka co ty za głupoty tu piszesz? hym

co za grzeczność? nie przesadzaj, fajna babka jesteś sexi flexi (ten dekolt!)

masz kurka wodna nie za fajne życie - sama tak mówisz i nam to opisujesz, ale jakoś dajesz radę, raz jest lepiej a raz gorzej tak jak u wszystkich, masz fajne dzieciaki na zdjęciu piękne uśmiechy i no pewnie że mogłoby być lepiej ale jest jak jest i tego nikt i nic nie zmieni trzeba sobie jeśli to możliwe pomóc ale tak jak pisałam fajnie wyglądasz, zmiana włosów jest bardzo korzystna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, wiesz, ze ja nie z tych co się przypodchlebiają komplementami. Czujesz się niedobrze w swoim ciele i nie możesz schudnąć. Zapierniczasz jako mama, niania, żona, córka, kucharka, sprzątaczka,pielęgniarka i terapeutka. Czasu dla siebie masz tyle, co wyrwiesz na pogaduchy przez telefon, lub na komputer ( najczesciej nocą). Nie masz poczucia własnego kąta, ale i ciągłe szarpanie się z kasą nie daje poczucia komfortu.. daj spokój kobieko! Wyluzuj!!! To wszystko nie jest bez wpływu na postrzeganie siebie. Nie bądź dla siebie taka surowa! Zobacz, ze pomimo TEGO WSZYSTKIEGO, co było i jest, czego już doswiadczyłaś, a czego nie powinno się życzyc nawet najgorszemu wrogowi jest nadal osoba pełną empatii, usmiechu, dowcipu, serdeczności i dobroci! Masz w sobie bardzo dużo takich cech, że sie w małym ciele by nie zmieściły, stąd pewnie te dodatkowe kilogramy... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stąd pewnie te dodatkowe kilogramy

 

:rotfl:

 

Kuźwa, teraz już wszystko rozumiem :lol2: To Ja nie chcę byc tak empatyczna !!! Pierniczę to ! :lol2:

 

Ociekam zajebistością ? Jak to mówi mój brat ......

 

To aneta S jest góralką ? A Ja byłam święcie przekonana, że ona jest z Wawy...................:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz....

 

Poprosiłam mamę, żeby wpadła popilnowac dzieci bo chcę iść do fryzjera. O dziwo, zgodziła się bez komentowania.

Po powrocie, rozpoczęłam z nia rozmowę na temat zamiany domu na mieszkanie.

Pytam : Co ty na to ?

A ona, że to dobre i najszybsze wyjście.

Pytam, czy widzi siebie w naszym mieszkaniu...A ona, że : Będzie sie musiała jakos poczuć....

Mówię, że czułabym sie tak, jakbym własnych rodziców z domu wyrzuciła a ona, żebym dała spokój, jakie wyrzuciła.....

 

:wtf:

 

Byłam pewna, że będzie unikała tematu, że zrobi mine numer 145 a tu taki szok. Mam wrażenie, że sprawa jest juz przesądzona..Czekają tylko na moje oswojenie się z tematem.

A najlepszy numer to to, że gdy tylko pojawił się ojca pomysł, to rozdzwonił sie mój telefon. Po kilka razy dziennie, dzwonia ludzie w sprawie mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Ciebie zaczynam nucic te piosenki !

A Ja tak nie znoszę disco - polo :lol2:

 

Mój syn spiewa...O Boże, boże Bożenko i A gdybym zgolił wąs no i klasyk Ona tańczy dla mnie !!!

Ola przy tych piosenkach wywija pupą, kręci biodrami, łapie mnie za ręce i strzelamy piruety jak balet Balszoj :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...