Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Haaaaaaaaaaa i ja kaleka załapałam się na zdjęcia!:wave:

Ania świetnie ci w tych włosach. Nie mam pojęcia jak wczesniej wyglądalaś,ale teraz jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamuniu,jak się cieszę ,że nie wyfisiowałaś sobie jakiegoś golenia połowy łba, czy innego dziadostwa.

Naprawdę ekstra,super,hiper z ciebie mamuśka!!!

A dzieciaki booooskieeeeee!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ja też się załapałam na zdjęcia. Super fryzurka, naprawdę twarzowo, chociaż ja mam głupi zwyczaj podganiania wątków od tyłu, więc najpierw zobaczyłam zdjęcia i zonk - mówiła, że ma długie włosy! - dopiero potem doczytałam, że to po rewolucji :D

 

A i powiem Ci, że głos pasuje do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj cały dzień sie byczyłam-toż chora jestem:D

Męża obiadek pod dyktando -smaczniusi:yes:żyjemy, więc chyba żadnej zarazy nie dosypał.:lol2:

Pod wieczór wpadli znajomi i nie mogłam uczestniczyć w dzisiejszym sabacie:lol2:

Ale widzę ,że mam dużo do nadrobienia,idę doczytać.

 

A w biust zaglądałam:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!

 

Anka , owszem jesteś zajebista ale mi brakuje poczucia humoru ,żeby bezboleśnie wysłuchać utworu grupy"weekend";)

 

Ja do Ciebie w dwóch sprawach : zaintrygowałaś mnie potrawą pt.:"giczki cielęce" , co to jest ,jak to się robi i czy nada się dla 15m-go dziecka:confused:

 

i tak kontrastowo , co to za dieta "włoska"????Bo wiesz,że ja wszystko co włoskie , to baardzo , a schudnąć by się przydało:eek:

 

Odpowiadając na wcześniejsze zapytanie "dziecko" to Antek , ma 15m i nie ma alergii.

 

Milusiej niedzielki Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z samego ranka!

 

Ja mam fajna włoska dietę.

Zdrowa, nie wyniszcza i powiedzmy w miarę do ogarnięcia. Chudnie się ok 14 kg. w dwa tygodnie (około, bo każdy chudnie inaczej )

co to za dieta "włoska"????

I ja jestem ciekawa...

Jeśli nie bardzo absorbująca, to poproszę...:yes:

"dziecko" to Antek , ma 15m i nie ma alergii.

Ło matako, Bionda, przeczytałam - "dziecko (...) ma 15m" -metrów :lol2: Ale masz wielkoluda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Anka , jak zajrzysz tutaj to daj mi P R O S T Y i S Z Y B K I przepis na jakieś kryzysowe ciasto , może murzynek? w życiu nie piekłam .

Ja już prawie posprzątałam , rosół ugotowany , drugie się rozmraża tylko ciacha brakuje na powitanie Filipa(2 tyg w domu go nie było , sama rozumiesz):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Anka , jak zajrzysz tutaj to daj mi P R O S T Y i S Z Y B K I przepis na jakieś kryzysowe ciasto , może murzynek? w życiu nie piekłam .

 

Ja mam jeden szybki i prosty: ciasto marchewkowe. U nas robi za murzynka, bo Jakub na kakao uczulony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaaaaaaaaa i ja kaleka załapałam się na zdjęcia!:wave:

Ania świetnie ci w tych włosach. Nie mam pojęcia jak wczesniej wyglądalaś,ale teraz jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamuniu,jak się cieszę ,że nie wyfisiowałaś sobie jakiegoś golenia połowy łba, czy innego dziadostwa.

Naprawdę ekstra,super,hiper z ciebie mamuśka!!!

A dzieciaki booooskieeeeee!!!!!

 

Dzięki Aluś :hug:

 

O, ja też się załapałam na zdjęcia. Super fryzurka, naprawdę twarzowo, chociaż ja mam głupi zwyczaj podganiania wątków od tyłu, więc najpierw zobaczyłam zdjęcia i zonk - mówiła, że ma długie włosy! - dopiero potem doczytałam, że to po rewolucji :D

 

A i powiem Ci, że głos pasuje do Ciebie.

 

A inne dziewczyny twierdza, że są zaskoczone moim głosem :) Przeleciałam Cię :)

 

A ja dzisiaj cały dzień sie byczyłam-toż chora jestem:D

Męża obiadek pod dyktando -smaczniusi:yes:żyjemy, więc chyba żadnej zarazy nie dosypał.:lol2:

Pod wieczór wpadli znajomi i nie mogłam uczestniczyć w dzisiejszym sabacie:lol2:

Ale widzę ,że mam dużo do nadrobienia,idę doczytać.

 

A w biust zaglądałam:lol2::lol2::lol2:

 

Wiedziałam ! Świntucha ;)

 

Ania a rozmawiałaś z mężem o zamianie na dom rodziców? Co on na to?

 

No niestety, mąż jest za tym cholernym domem.....jest już zmęczony tymi zwrotami akcji :(

 

Dzień Dobry!

 

Anka , owszem jesteś zajebista ale mi brakuje poczucia humoru ,żeby bezboleśnie wysłuchać utworu grupy"weekend";)

 

Ja do Ciebie w dwóch sprawach : zaintrygowałaś mnie potrawą pt.:"giczki cielęce" , co to jest ,jak to się robi i czy nada się dla 15m-go dziecka:confused:

 

i tak kontrastowo , co to za dieta "włoska"????Bo wiesz,że ja wszystko co włoskie , to baardzo , a schudnąć by się przydało:eek:

 

Odpowiadając na wcześniejsze zapytanie "dziecko" to Antek , ma 15m i nie ma alergii.

 

Milusiej niedzielki Pa

 

Kochana, dzięki Mej staję sie fanką tego typu muzy a jeszcze gdy spiewa, że JESTEM ZAJEBISTA I DLA MNIE KOGOŚ KILNIE to czemu nie ? :lol2:

Giczki cielęce robie w galarecie tak jak nóżki, z tym, że giczki sa bardzo delikatne i chude.

 

Witam wszystkich z samego ranka!

 

 

 

I ja jestem ciekawa...

Jeśli nie bardzo absorbująca, to poproszę...:yes:

 

 

 

Ło matako, Bionda, przeczytałam - "dziecko (...) ma 15m" -metrów :lol2: Ale masz wielkoluda!!!

 

dieta zaraz poleci.....

 

Kurcze Anka , jak zajrzysz tutaj to daj mi P R O S T Y i S Z Y B K I przepis na jakieś kryzysowe ciasto , może murzynek? w życiu nie piekłam .

Ja już prawie posprzątałam , rosół ugotowany , drugie się rozmraża tylko ciacha brakuje na powitanie Filipa(2 tyg w domu go nie było , sama rozumiesz):lol2:

 

A masz jakies owoce typu jabłka i choć jedna pomarańczę? Orzechy włoskie ? Co masz z dodatków ciastowych oprócz kakao ?

 

Fiu, fiu, ależ się przemieniłaś, Aniu.

Jest świetnie!

Może teraz przestaniesz związywać włosy?

 

PS. Też mam siwe włosy.

 

No może wreszcie odpoczną od koczka. W tej chwili mam jakąś jedna trzecią tego co miałam kiedyś. Włosy mi strasznie wypadają, zrobiły sie suche. Fryzjerka uświadomiła mnie, że je zbyt mocno wiązałam. Wyciągałam je, a że mam płytko cebulki to i wyłażą. Dostałam zestaw ćwiczeń na porost włosów :lol2: - mam się drapać po skórze głowy :eek: , żeby poprawic krążenie i łykac jakieś witaminy.

Siwe włosy to Ty kochana masz, bo mysliciel z Ciebie :?) Spójrz na foty Einsteina ..ten to myślał ! :lol2:

 

No to wychodzi na to, że sama znalazłam nowe oblicze naszej Anny;), teraz zaś trzeba nadrabiać;). Póki co witam się na nowych włościach;)

 

Podziwiam koleżankę. Jak to zrobiłaś ? Jak nas znalazłaś ?

Witam na nowych włościach...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...