Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rere, odwrotnie.

Nurofen i inne na ibuprofenie na większą gorączkę. Gdy nie dają rady po kilku godzinach można dorzucić paracetamol.

Zrób mu kompres i połóż sie obok niego. Zobaczysz, będzie spał jak zabity.

Męża bym raczej do niego nie wysyłała. Zachrapie go na śmierć :lol2:

 

Spokojnej nocki :hug:

 

Kasiula, od tygodnia gorączkujesz ? To już nie wirus..Co Ci zdiagnozowali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kasiula, od tygodnia gorączkujesz ? To już nie wirus..Co Ci zdiagnozowali ?

 

Nie jest tak, że przez cały tydzień chodzę z gorączką ale od tygodnia mam turbo kaszel, który wieczorami się zamienia w jakieś ataki plus dochodzi temperatura. Wczoraj już jakaś poprawa była, nie mam czasu iść do lekarza bo w pracy zamieszkałam ostatnimi czasy:(.

A tak poza tym to witam w kolejny poniedziałkowy dzień:) oby był dobry dla nas wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako przodowniczka pracy:lol2: polazłam z pieśnią na ustach do roboty. Chwilkę jeszcze posiedzę i zabiorę wszystko do domu. Mąż będzie mi pracę dostarczał do domu i takim sposobem nie będę miała zaległości. I wilk syty i owca cała:D

 

Jak wcześniej napisałam,bark odpuścił, ale ,,bolok" wlazł mi teraz w plecy.:(:bash: Jak tak dalej będzie wędrował po mym ciele, to dopełznie do nogi i może wylezie stopą:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...