Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

hej bebeczki

Alicja wcale nie jesteś jakaś inna

ja kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez mojej pracy, a po latach pracy zawodowej mam już zupełnie inne zdanie na ten temat

o wiele bardziej cenię sobie, jak to świetnie ujęłaś - domowe pielesze, rodzinę, a prace ogródkowe w piękny wiosenny dzień są dla mnie bezcenne.

Gdyby dziś było mnie stać na porzucenie pracy zawodowej, z pewnością bym to zrobiła i choć pewno na dłuższą metę by mnie to zmęczyło, to nieco dłuższy urlop byłby dla mnie wręcz wygraną w toto lotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hejka ariciu :)

 

A któż to będzie miała, takie zajebiaszcze drzwi ?

 

Ja bym luknęła do tych markietów do to Mariolka radzi lub popytała średnio rozgarniętego kowala ew. slusarza no i ofkors sklepy żalazowe.

Budowa prostsza od cepa tylko tu chodzi o te kółeczko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny.....

 

Zniknę na jakieś 2 do 3 dni. Będę wpadać wieczorami o ile nie padnę wcześniej na pysk.

 

Od kiedy pojawił się kolejny, świetny pomysł ojca, zaczęli się nagle zgłaszać potencjalni kupcy.

Dzis od rana, wydzwania stale, ten sam facet. Dzwonił też, już jakis czas temu. Widzieli zdjęcia i sa zainteresowani obejrzeniem. Robie sobie nadzieję.....znowu :bash: Znając życie, nic z tego nie wyjdzie :( ALE :

 

MUSZE DOPROWADZIĆ CHATĘ DO STANU "W MIARĘ " !!! Przydała by mi się pomoc no ale cóż.....Rodzinę mam ale tylko w papierach :(

 

Lecę do roboty...

Proszę o natrzaskanie wielu postów co bym miała lekturę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania po prostu bierze robotę do domu ;)

 

Nie muszę brać - biuro mam w domu ;) I tak sobie doglądam interesu zza kubka z kawą. Ale żebyście nie myślały, że to taka sielanka - czasem chciałabym na etat :roll:

 

Aniu, ograniaj. To dobrze, że masz tyle zapytań, bo u mnie posucha chwilowa. Jakoś w ostatnim tygodniu 4 zapytania były, ale żadne poważne więc znowu nieco mi emocje i chęci opadły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no już zdrowa, dziękuję Rere

zalatana jestem ostatnio i to baaaardzo.

oprócz własnych, ostatnimi czasy wymyślonych zajęć, zobowiązałam się pomóc koleżance w wykańczaniu ;)

robota na dwa etaty!!!!

mam nadzieję, że jeszcze jakieś 2 tygodnie i już tempo nie będzie takie zawrotne...padam na pysk ale z uśmiechem na twarzy, bo w końcu to lubię, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaaaaaaa ! Znowu narobie sie jak ten głupi i doopa z tego będzie.

 

Ja mam w domu czysto, ale niestety przez ta ciasnotę mam bałagan. Nie wiem juz , gdzie to wszystko chowac, upychać. Szafki pełne, niektóre trzeba noga dopychać. Na szafach wielkie pudła i wszędzie zabawki !!! :mad:

W kuchni tez sajgon bo mam za mało szafek. Na parapecie jest wszystko co potrzebne.

Mam serdecznie dość. SERDECZNIE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...