Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Aaaaaaaaaaaaaaaaa, teraz zrozumiałam :bash:

Takich patałachów to juz parę razy miałam przyjemnośc poznać :( Zawsze nagrzani, już ! teraz ! a kiedy się Pani wyprowadzi ? a ile Pani spuści z ceny chociaż jeszcze mieszkania nie widzieli :lol2:

Ten facet, wydawał sie poważny no i inteligentny :lol2:

 

Rere :hug:...poradzimy sobie...jakos ;) Na allegro są, tylko skąd te ceny ? Mąż się boi, że nie zdążą przesłać bo to już za chwilę :wave:

 

Żartowałam ! Nastrój mam raczej taki :sick::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ożesz qrna mać!!!!! :mad:

może to lz napuściła jakiego swojego ziomala, coby się za kupca podał? chce Cię pokonać taktycznie...zmiękczyć, sponiewierać psychicznie, a później przerobić na swoją modłę?...już pewnie zamówiła dla całej Twojej rodzinki moherowe bereciki na wymiar i tryptyk smoleński w oleju, do salonu nad stół!!!!

...masz identyfikację numerów ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, JESTEŚ WIELKA !!!!

Dzięki serdeczne :)

Wiesz, że szukałam jego przepisów i niczego nie znalazłam ???!!!

 

Teraz tak dumam, czy jest sens kupowac te książkę ?

A może by tak jednak ..............Gersslerową :lol2:

 

Nigela - juz trochę nudnawa

Gordona Ramsey ' a mam dość - jest wszędzie

Jimiego nie lubię

O ! lubię jeszcze tego, który prowadzi program Ł'apetyt i boskiego Okrasę - lubie jego kuchnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula !

I co z tego, że czytasz ?

Tu trzeba być ;) tworzyć ten wątek ! Co Wy myslicie, że tylko Ja tu będę harować ???!!!

 

Uwielbiam posty Ali ! Te jej nocne wynurzenia :lol2: Rozmowa a w zasadzie monolog...Szkoda mi kobity no ale skoro prowadzi żywot nietoperza to cóż począć ? :lol2:

Miałam nadzieje, że chociaż zdechły bark umożliwi jej dzienne czuwanie a tu doopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuć to z siebie...

Dołek ?

 

Jak tam egzaminy ?

 

Poprostu dzisiaj mialam rozmowe z kilkoma osobami ktore wiecznie cos chca ode mnie/wymagaja a nie biora pod uwage MNIE i moich spraw.

Mysle ze od maja bede miala wiecej wolnego (przy optymistycznej wersji ze zdaje wszystko za pierszym razem).

I dlatego dzisiaj lepiej jak juz przemilcze sobie i pojde spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...