Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Toż ja byłam o przyzwoitej porze,:lol2: prawie w samo południe:D.Tylko pustki były aż w uszach świszczało:D

Teraz to ja łażę do kriokomory i udaje pingwina:lol2:

 

Powiedz co babcia powiedziała po zobaczeniu bliźniaka. I co myśli na temat całej sytuacji.Popiera ciebie ,tatę czy może LZ?

 

No i gadaj tu- którego dnia stawiasz tort!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Teraz się sezon gebursztagowy zaczął na całego:). Ja w sobotę też będę oblewała urodziny mojej przyjaciółki a jutro moja kochana mama kończy 60 tkę:) chociaż w sumie to niezbyt, bo urodzona 29.02 a w tym roku jakoś ani widu ani słychu;).

A Ty Ania nie rób takich min 37 to piękny wiek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, my okres gebursztagowy to mamy od stycznia do stycznia:

 

Prosze bardzo...juz to kiedys pisałam :)

 

Ola - 23 grudnia

Julka i Zuzka - 5 styczeń

Michał - 6 styczeń

Mój ojciec - 14 styczeń

Szwagierek - 17 styczeń

Babcia - 7 luty

Mama - 27 luty

Ja - 2 marca

dzień bab - 8 marca

Siostra moja - 12 marca

Mąż imieniny - 23 kwietnia

Imieniny dzieci - 21, 22, 23, 24 maj

Dzień Matki - 26 maj

Dzień pustego portfela zwnay dniem dziecka - 1 czerwca

23 czerwca nasza rocznica ślubu

Mama i Ja - imieniny 26 lipiec

Siostra imieniny - 29 lipiec

Wujki, siostry cioteczne i inne dalsze - urodziny i imieniny w sierpniu

Mąż - 8 wrzesień

Mój chrześniak - coś tam w pażdzierniku

Mój brat zwany synkiem -17 listopad

Grudzień pozostawiam bez komentarza - imieniny Barbi ;), kac u Bastki i Biondy ;) Mikołajki, choinka, Ola urodziny, imieniny ojca i LZ ( ble)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reruś, humor to Ja w zasadzie mam ok. Nie jestem pamiętliwa :no: Wkurw jest i za chwile mija. Powiedziałam co myślałam i gościu podniósł zwłoki...wykapał młodzież i foszył się.

Wieczorem zaczął mnie bolec brzuch, i miałam mdłości, dreszcze a ten skurczybyk uchylił okno. Mi jest stale zimno a temu wiecznie gorąco.

Dzis rano maluchy wstały z kaszlem...znowu. Przecież dopiero co sa po chorobowym, leczeniu i antybiotykach :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na szybko bo ide mielić rybę na kotlety :)

 

Babcia zachwycona. Kolorystyka, położenie, dojazd - to wszystko bardzo jej sie podobało. Ubolewała nad wielkością działki - jest takim samym glebogryzakiem jak Ja ! Podeszłyśmy do samego ogrodzenia, więc widziała wszystko z bliska. Gdyby cały ogródek znajdował się za domem to troche inaczej odczuwało by się ten metraż a tak....

Trochę przed domem, trochę z boku i troszkę z tyłu.

No nic to ! Wlazłam na geoportal, sprawdziłam numer tej działki zza płota i wiem kogo szukać.

Najpierw jednak, kupmy tę chałupę a potem będę molestowac kogo trzeba :)

 

Aaaa ! Babcia powiedziała, że zupełnie nie rozumie ojca, rozkładania rąk przez matkę, braku decyzji i jakis ruchów. Ona z tych niecierpliwych. Jest akcja i reakcja ! Miała dzwonić do matki z ochami i achami i opier...ić ja za brak jaj :) Zobaczymy !

 

Uciekam do roboty, odezwę się w tak zwanym między czasie. Papapapapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas podnoś mu w ten sposób ciśnienie, może dojdzie do pewnych nawyków ;)

Mam nadzieję, że dziś brzuch nie boli. Martwię się! Wiesz...

 

Grudzień pozostawiam bez komentarza - imieniny Barbi ;), kac u Bastki i Biondy ;) Mikołajki, choinka, Ola urodziny, imieniny ojca i LZ ( ble)

 

Zapomniałaś o mnie ;) 1 stycznia mega kac po urodzinach i sylwku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas podnoś mu w ten sposób ciśnienie, może dojdzie do pewnych nawyków ;)

Mam nadzieję, że dziś brzuch nie boli. Martwię się! Wiesz...

 

 

 

Zapomniałaś o mnie ;) 1 stycznia mega kac po urodzinach i sylwku :D

 

Zauważyłam pewna prawidłowość, nerwy = brzuch !!!

Wiesz, że od tego wstrząsu dobrze sie czułam ? Powaznie, zero leków ! Wczoraj Pan domu mnie wk...i mnie wzięło ale leciutko. Mdłości chyba od oparów znad patelni. Czasem tak mam. Jak się czegos tłustego nasmaże to mnie mdli. A smazyłam racuchy drożdżowe.....

 

O sylwestrze, faktycznie zapomniałam !!! :sick: Może dlatego, że nigdzie nie wychodzimy więc dzień jak co dzień ..... A o Tobie nie śmiałabym zapomnieć ! To raczej niewiedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera !!! Tam tez cienko z miejscami. Mają tylko 58 tys. miejsc :sick:

Musze zamknąć wątek co by się zbyt duzo ludzi nie nazbierało ;)

 

http://cdn10.pb.smcloud.net/t/files/thumbnails/0b/e1/bb/8cd36e565d/stadion-narodowy-w-warszawie_620x418_rozmiar-niestandardowy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...