Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kocham Polskę! Płacimy za coś czego nie mamy :wtf:

 

Teściowa dzwoniła, że zapłaciła właśnie podatek od ziemi, który podnieśli nam o 100 zł!!! Płacimy więcej dlatego, że grunt uznali za budowlany. Nie bulwersowałabym się tak, bo działka na terenie miasta położona, ale ona nie ma dojazdu!!! Pytam się więc jak ona może być budowlana???

Trzeba za telefon złapać. Wariactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sie usmiałam....

 

W wątku admetki, jedna z koleżanek ogłosiła, że jest zlot forumowiczek.

Pomyślałam sobie....o fajnie !

Ciekawa byłam, kto się pisze na ten wyjazd. Dziewczyny lekko zaczęły na ten temat rozmawiać gdy dziś..................

Jedna z dziewczyn każe usunąć post bo to miała byc tajemnica .....:rotfl:

 

No to teraz jest !!!:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

Też się zdziwiłam tym ogłoszeniem, ale w innym wątku, ponieważ kilka dni wcześniej info podawane było na priv.

 

A dostałas zaproszenie ? Bo rozumiem, że to zamknieta imprezka dla wybrańców....tzn. taką miała być :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek wszystkim:bye:

 

Też Aniu sobie prezent wybrałas;)

Chyba po to,żeby więcej gotować i dłużej stać przy garach

Ja kazałabym się zaprosić do lepszej knajpy co by pokosztować co inni ugotowali:rolleyes:

 

Myslałam,że w centralnej obchodzi się imieniny:confused:

 

 

 

 

 

A u nas wiosna,Panie sierżancie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostałas zaproszenie ? Bo rozumiem, że to zamknieta imprezka dla wybrańców....tzn. taką miała być :lol2:

 

Zaproszenia dziewczyny nie wysyłały. Po prostu zgłasza się kto chce i wtedy na priv adres ze szczegółami wysyłają.

 

 

Rere, a to ,że nie ma dojazdu to jaki problem??najwyżej w razie czego nie dostaniesz pozwolenia na budowę;)

 

Bionda, problem taki, że muszę płacić więcej za coś czego nie mam. Wiem, że pozwolenia bym nie dostała, dlatego kupiliśmy działkę gdzie indziej (tamta darowana mężowi od jego babci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowa zmianę :)

 

Tez bym sobie poprawiła humor, Kasiu :)

 

Bionda a wiesz, że nie pomyslałam ! Mogłam sobie zażyczyć i kolacje i książkę :lol2: Tak dawno nigdzie nie wychodzilismy :(

 

No kochana toż to nic straconego:)Ja zawsze życzę sobie wycieczki-może być krótka-jeziorko pod miastem czy coś w tym stylu. Do ręki dostaję szampana, małżonek mnie wiezie i przywiezie i jakoś lepiej znoszę wtedy smutny proces;). Z przyjaciółmi opijam w innym dniu, bo dzień urodzin traktuję jako dzień tylko dla mnie i małżonka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...