Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co !

Samiec Twój wróg !!! ;)

 

Pewnie, że sie nie poddam. A co to ? Okres ochronny dla samców ? Oni wszystko a My nic ????

Nie doczekanie................

 

Kasiu.....Kolejność chyba inna. Najpierw pizdnięcie, potem fotel i na koniec cisza........grobowa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mija 11 lat od dnia,w którym poznałam mojego męża i jeszcze ani razu z nim się nie pokłóciłam:p

Taki anioł jestem ,ba, archanioł!!!

Nawet gdy On ma jakies pretensje to i tak mnie rozsmiesza:p

Pewnie pomyslicie,że jakas głupia jestem ale ja jestem mega tolerancyjna i mam męża ,przyjaciela i cos tam jeszcze w jednym;)

Aniu daj znać jak będziesz miała jakies efekty tej terapii małżeńskiej jaka prowadzisz.

Pa kochane lecę do pracy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cierpliwość, to słowo, którego nie użyłabym raczej w opisie Twej zacnej osoby!

zawsze wydawało mi się, że jak czegoś chcesz, to musisz mieć to tu i teraz zaraz!!!!!

 

i że tak klasykiem polecę" ...nie jesteś aniołem, mówię Ci..." a resztę se dośpiewaj :lol2:

 

Pieśni nie znam ale jednym sie z Toba zgodzę....wydawało Ci się ........

 

Ania,tort upiekłaś ,bo ślinotok już mam:rolleyes:

 

Ala, wirtualnie sie robi a tu w realu...wale to ! Niczego nie szykuję. Kto będzie miał ochote na cos słodkiego to zawsze mam w domu cukier :rolleyes:

 

dla mnie proszę tatar i śledzie!!!!

 

:p

 

Jutro mija 11 lat od dnia,w którym poznałam mojego męża i jeszcze ani razu z nim się nie pokłóciłam:p

Taki anioł jestem ,ba, archanioł!!!

Nawet gdy On ma jakies pretensje to i tak mnie rozsmiesza:p

Pewnie pomyslicie,że jakas głupia jestem ale ja jestem mega tolerancyjna i mam męża ,przyjaciela i cos tam jeszcze w jednym;)

Aniu daj znać jak będziesz miała jakies efekty tej terapii małżeńskiej jaka prowadzisz.

Pa kochane lecę do pracy dalej

 

To nie terapia małżeńska to terapia szokowa.

Oj Biondka...11 lat ? Kiedy to było ? U nas tez kiedys tak własnie sielankowo a teraz.....? Rzadko bo rzadko ale jak któres wkurw najdzie to...ratuj się kto może.

Terapia będzie krótka....znam siebie i jego. My długo nie umiemy się gniewać. Czekam na jego okres godowy. Jak pies z podkulonym ogonem, przyjdzie w żebry a wtedy Ja ........................NIE !!! :evil:

Posiadamy największą broń i narzędzie manipulacji na świecie........................Tylko, nie każda z nas umie z tej broni korzystać.

Dawniej tak do tego nie podchodziłam. Gdy inne koleżanki mnie uświadamiały, mówiłam : " Jak tak można ???"

Teraz sama wiem, że czasem trzeba.

Niedowiarkom daje kilka lat. U każdego przyjdzie na to czas...zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mija 11 lat od dnia,w którym poznałam mojego męża i jeszcze ani razu z nim się nie pokłóciłam:p

Taki anioł jestem ,ba, archanioł!!!

Nawet gdy On ma jakies pretensje to i tak mnie rozsmiesza:p

Pewnie pomyslicie,że jakas głupia jestem ale ja jestem mega tolerancyjna i mam męża ,przyjaciela i cos tam jeszcze w jednym;)

Aniu daj znać jak będziesz miała jakies efekty tej terapii małżeńskiej jaka prowadzisz.

Pa kochane lecę do pracy dalej

 

Bionda,to może mamy tego samego:rolleyes::confused:

Mój światopogląd na temat męża i małżeństwa jest pewnie idealistyczny.;)

Ale facet z którym postanowiłam się związać to mój przyjaciel i powiernik. To do niego lecę z kłopotami,żalami i fochami. Mam koleżanki,dobre koleżanki ale przyjacielem jest mój,, połowiec''. To on zna moje sekrety i tajemnice. Gdy mamy inne zdanie na jakiś temat to siadamy i obgadujemy problem.I nie ma bata ,żebyśmy się nie dogadali nawet, jak jest ciężko, to zawsze spotykamy się w połowie drogi. I prawdę mówiąc;) to ja jestem ta gorsza,a mąż zawsze tak mnie rozbroi podejściem do,, tematu'' ,że dostaje głupawki i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trafiłas Alu na swojego.

U mnie ten idealistyczny obrazek, zmienił się w powiedzmy mało miły i czuję, widzę, że galopuje w kierunku piekła na ziemi.

Też sie: nie kłócilismy, rozmawialiśmy, przyjaxnilismy, wspieraliśmy i inne iśmy.

 

Od pewnego czasu, trwamy obok siebie....jest coraz gorzej.

 

Ala, lubie to Twoje zasadnicze : i tyle w temacie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...