Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie uwierzę, że odnajdziesz pokój syna !

Potem nie uwierzę, że go zapytasz o ten cholerny aparat !

Wątpię, żeby udało Ci się znaleźć rzeczony obiekt !

W życiu nie naumiesz się wklejac zdjęć !

 

O czym My mówimy ????!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę, że odnajdziesz pokój syna !

Potem nie uwierzę, że go zapytasz o ten cholerny aparat !

Wątpię, żeby udało Ci się znaleźć rzeczony obiekt !

W życiu nie naumiesz się wklejac zdjęć !

 

O czym My mówimy ????!!!!!!

 

 

A tak sobie pitolimy:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala, dałam Co mojego skypa !

Zadzwoń do mnie o ??????????????

I na żywca Cię poinstruuję :)

 

Rozumiem frustrację bo sama wielu rzeczy nie umiem lub nie wiem jak cos zrobić, ale zdjęcia kumam !

Nie umiem natomiast zgrywać z aparatu lub telefonu na komp i tu nie pomogę...

 

Dostałam od męża bukiecisko tulipanów w 3 kolorach. Zawsze dostawałam róże :)

Sztuk 37 of kors !

Książka będzie jak dojedzie bo zamówiona skądś tam . W sumie to nie wiem czy to będzie książka...M powiedział, że prezent główny dojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Aniu samopoczucie??

 

Ala , powiedz synowi to Ci wklei te zdjęcia , ja też nie umiem dużych i z tej instrukcji też nic nie kumam ,trzeba przekopać się przez były wątek Ani tam chyba ktoś dawał istrukcję łopatologicznie.

 

Miłej niedzieli , duuuuużo słoneczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :)

 

Dziś idziemy na podwójny obiad urodzinowy.

Odezwę się wieczorem..jak nie padnę.

 

Samopoczucie ? Cholera zaczęłam 38 ....Z czego się tu cieszyć ?

 

Ojciec składał mi wczoraj życzenia. Efekt ? Ból brzucha. Życzył mi spełnienia wszystkich marzeń i jak najszybszej wyprowadzki do starego - nowego domu czyli do nich.

:bash::bash::bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Aniu samopoczucie??

 

Ala , powiedz synowi to Ci wklei te zdjęcia , ja też nie umiem dużych i z tej instrukcji też nic nie kumam ,trzeba przekopać się przez były wątek Ani tam chyba ktoś dawał istrukcję łopatologicznie.

 

Miłej niedzieli , duuuuużo słoneczka!

 

Nie mam innego wyjścia,muszę ujawnić się przed synem ,że matka ciemniaczka i czytać ze zrozumieniem nie potrafi:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu................

Wróciłam !

Jestem wkurw...jak osa więc prosze do mnie bez kija nie podchodzić.

 

Impreza taka se. Towarzystwo przyjechało, nawpieprzało sie i pojechało. My zostaliśmy dłużej no bo trzeba posprzątać iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii włamać się do własnego samochodu !!!! :bash::bash::bash:

 

Dobrze, że mąż idzie niedługo na badania. Naocznie sie przekona, że poziom KRETYNINY ma wysoki jak K2.

 

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest gorzej.

 

Gdy tylko weszłam z dziećmi, ojciec rozpoczął akcje propagandową. Chodż, chodź coś Ci pokażę i ciągnie mnie do piwnicy.

Stoimy na spoczniku a on do mnie :

 

Tu się zamuruje, na schodach położymy jakieś fajne dechy, w tej ścianie wybijemy drzwi....Pytam go po co ? A on, że tu się zrobi wejście do bawialni dla dzieciaków. :bash:

Nawet nie zapytał co Ja na to. On już kuźwa wszystko sobie obmyslił i zaczyna nam urządzać ten cholerny dom.

Potem jeszcze, padały teksty..... oj już Boże Narodzenie to Wy będziecie tu urządzać.

Zabacz, jak dzieci kochaja ten dom.

Tłumaczę, że one kochają wszystko co ma więcej metrów niż 60 i można latać w te i na zad.

Gdy już wszyscy poszli, powiedziałam mu, żeby dał sobie spokój z tymi gadkami, żeby pozwolił nam życ po swojemu, przestał nam nawet meble wstawiać i że chcemy mieszkac w Kątach i sie kuźwa zaczęło.....

Jego pracownik dojeżdża do pracy ponad 40 km. i klnie, że po co mu to było, że nadal mam pierdolca i mrzonki we łbie, że chcę zrobic krzywdę dzieciom, że chcę nas skazać na życie na zadupiu, że to nierealne, że posrana jestem....

Czuję, że on specjalnie wszystko opóźnia. Zrobi wszystko, żeby nie udało się nam wyprowadzić tam gdzie chcemy tylko tam gdzie nam tatuś wskaże łaskawie paluszkiem.

 

Nic nie moge zrobić. Już dawno, pieprznęłabym to w piz...u i wyjechała w sina dal, ale moje mieszkanie nie jest moje ! i brak kasy na wykończenie.

 

POTRZEBUJEMY - 300 tys. ma ktos pożyczyć ?

Oddam na warunkach ustalonych przez mecenasa .......................

 

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, widzę, że się na imprezkę spóźniłam.

To chociaż życzenia złożę :)

.......................................

.......................................

.......................................

.......................................

.......................................

Wypełnij powyższe kropki sama, czym tylko chcesz :hug:

 

Resztę pominę. No bo cóż można powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...