Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:bye:

 

Wszystkiego naj, naj, naj ..................................................... niech w końcu wszystko zacznie się układać po Twojej myśli.

 

 

P.S. Staram się czytać na bieżąco, ale piszę mało :oops:, bo muszę oszczędzać nadgarstek, a już wystarczająco w pracy go nadwyrężam i czasu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Romciu :)

 

W totka gram nałogowo ale bez wiekszych sukcesów - co zreszta widać.

Srylion razy trafiłam 3, a gdy skreslam samodzielnie mam zawsze liczby sasiednie :bash:

 

Jak wygram to kupię sobie całe Kąty :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dzisiaj trochę lepiej-w końcu piekne słońce:).Ja właśnie wróciłam od dentysty lżejsza o kolejną kasę. Zaraz zabieram się za mycie okien bo to dobre na zmartwienia;).Dobrego dnia dziołszki:)

 

Żeby słońce było lekarstwem na wszystkie zmartwienia ...............................

Ja z tych co słońca nie lubią, więc dla mnie to marna pociecha.

Gdyby padało ...:)

 

Witam ze słonecznej Anglii. Wiosna idzie :wave:.

 

Słoneczna Anglia ????

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się Wam czymś pochwalić.

 

Rozmawiałam wczoraj z Mej. Kobieta wulkan, chodzący Prosac, szalonka, optymistyczny stwór, kobieta z dynamitem w tyłku, mój prywatny Red Bull........

podsunęła mi pomysła :yes:

Jest to najoczywistsza oczywistość, która w mojej sytuacji jest jedynym, prostym i jakże naturalnym wyjściem z naszej posranej sytuacji.

Że też Ja na to nie wpadłam :bash:

Może dlatego, że nie do końca wierzę we własne siły, że mam masę wątpliwości czy faktycznie powinnam cos takiego robić no i oczywiście czy odzew narodu będzie.

 

Może uda się zarobić parę groszy bez wychodzenia z domu...może sie ktos uśmiechnie.....może komuś będzie raźniej....może ?????

Myslę o tym, rozważam, próbuję sie oswoić z tematem, bo wiecie jak mam...Jak cos robic to robic dobrze i z sercem, tak na 1000%.

Boje się śmieszności, kompromitacji i komentarzy : DO domu !!!!

 

W wielkich bólach emocjonalnych rodzi się..............BLOG :oops::oops::oops::oops::oops:

Czy to będzie szczęśliwy poród czy raczej ciąża urojona ...okaże się za niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dojrzewaniem to chyba lekka przesada.

Ja raczej próbuje dojrzeć...

Poważnie, nie sądzę żebym miała cos ciekawego do powiedzenia.....no i trzeba jeszcze w miarę zgrabnie pisać. Pisac tak, żeby ludzie chętnie przychodzili...

Zawsze moge długopisy skręcać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...