Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry się z Państwem !!!

 

Oj, Aniu, alem się tu o sobie naczytałam ;-)Ach, ta moja połechtana próżność ;-)

 

Kochana, kto jak kto, ale Ty o problemach z pisaniem nawet nie powinnaś wspominać!! Masz naturalną umiejętność, wręcz dar i wykorzystaj to dla dobra nie tylko siebie samej, ale dla wszystkich!

Twoje doświadczenia i zdrowy stosunek do dzieci, gwarantują Ci niewyczerpane źródło tematu do końca życia. Myślę, że my tu zaprzyjaźnione forumki zrobimy Ci pierwsze parę tysięcy wejść:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam bo wypowiedź niejednoznaczna...:)

 

Co tam Ala ?

Zrobiłas ?

Jak ramię ?

 

Siedzę w pracy ,ale nie mam zamiaru zostać ani minuty dłużej. U nas w tej chwili 18 stopni:D

Zrobiłam i powiem ci, mód malina:D Miałam gości i zniknęło raz,dwa.

Z ramienia przepełzło dziadostwo prawie w tyłek i chodzę jak pokręcona. No mówię ci geriatria:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w pracy ,ale nie mam zamiaru zostać ani minuty dłużej. U nas w tej chwili 18 stopni:D

Zrobiłam i powiem ci, mód malina:D Miałam gości i zniknęło raz,dwa.

Z ramienia przepełzło dziadostwo prawie w tyłek i chodzę jak pokręcona. No mówię ci geriatria:lol2:

 

To Ja widzę, że z Ciebie, egzemplarz do uspienia ;)

Jak nie urok to....

18 stopni ? Ło matko, ale upał !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym nie !

Właśnie o to walczę co by zmienić stan rzeczy.................:bash:

 

no, co Ty? Jakby to wypaliło, to pisz i do emerytury!!

 

Nie wiem, jak Ty to widzisz, ale te blogi, które przeglądałam są rodzajem pamiętników, może dla odmiany rodzaj felietonów? Tak, luźno rzucam, sama będziesz wiedziała, co z tym zrobić ;-) Ty tu urządzisz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponieważ śmiech jest zarazliwy to:

 

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...