Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ale super domki macie:))) fajnie tak podejrzeć "kuzynów" hehe

gregor -kawał chałupy Ci wyszedł! szok, taki wielki stół, a taki luz jeszcze wokół :)

elmagra... świetnie wykończony domek, bardzo przytulny. Podoba mi się! I ta pralnia, ehh.. zazdroszczę :))

i ściana pomiędzy kuchnia a salonem wydaje się być ciekawym rozwiązaniem, ładnie i praktycznie wydzieliła ci przestrzenie...

 

a my jesteśmy na etapie wykańczania, powolnego i skromnego. Chcielibyśmy już latem się przenieść... na pewno wiele jeszcze będzie brakować, ale... aby z grubsza ogarnąć, a później przecież jeszcze cale życie przed nami;)

[ATTACH=CONFIG]351713[/ATTACH]

 

Ładna elewacja. Widzę, że masz inne okna u góry niż w projekcie. Czyli to jest pokój nad garażem, tak?

Pokaż wnętrza, jaki u was układ. Jesteś zadowolony z domku póki co?

 

My obecnie walczymy z ogrodem. Tzn trawka rośnie, jakieś roślinki też, a w tym roku sadzimy tujki na odgrodzenie się od świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 203
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak, trochę pozmienialiśmy w tym naszym chaberku.

To są dwa pokoje -nad garażem i kotłownią. Wejście do drugiego, nad kotłownią, jest poprzez zmniejszenie łazienki (i tak jest duża;) )

DSC_0962.JPG wyszedł taki fajny 'gospodarczy' pokój, taka garderobo-suszarnio-prasowalnia ;))

nie bardzo chciałabym pokazywać wnętrza, bo mamy syf niesamowity!;) prace trwają na każdym polu...

kawałek łazienki - łazi.jpg ;)

czy zadowolona -czas pokaże ;-)

 

Ogród fajna rzecz:)) powodzenia!

Edytowane przez sm77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witajcie :) Dawno nie zaglądałam, bo z dużo się działo, a tu nowości ;)

Gregor - no zatkało mnie. Super ten salon i te kolory :o Niby też mam tak jak Ty, salon z jadalną, bez tej ściany, którą ma Elmagra, ale i tak mnie zaskoczył ten rozłożony wielki stół. Jak to tam wlazło?

No i masz dużo lepiej rozwiązaną ścianę z TV niż ja. Ja wprawdzie mam tradycyjny kominek, ale nie dało się go już bardziej przesunąć do narożnika i przez to miejsce na TV wyszło mi prawie w rogu ... Ale nic to, i tak nie mamy jeszcze telewizora ;)

 

Jakoś w ogóle nie mogę uwierzyć w to, że to piszę, ale MIESZKAMY JUŻ :o jakoś od końca kwietnia.

To są jeszcze trochę warunki spartańskie, bo podwórko kompletnie nie zrobione, więc jest jeden piach zmieniający się w błoto po deszczu, i w ogóle na zewnątrz niewiele zrobione, bo skupiliśmy się bardziej na wnętrzu, żeby można było tu już wejść. No i to wnętrze też jeszcze wymaga wielkiej pracy ( i wielkiej kasy), ale grunt, że jesteśmy u siebie :D A to już bezcenne. Chyba w życiu do bloku bym nie wróciła ( może w zimie zmienię zdanie, jak trzeba będzie odśnieżać, na razie widzę same plusy).

 

Kilka fotek tych najlepiej wyglądających pomieszczeń mogę wstawić, ale muszę coś pokombinować, bo kabelka do telefonu brak, a fotki w telefonie. Coś wymyślę :D

)

Gregor, ja też chcę więcej fotek :lol2: Może jeszcze podpatrzę u Ciebie pomysły na to, co mam nie wykończone ;)

Już widzę po Twojej kuchni, że masz zlew dużo bliżej płyty niż ja, i ja wiem, że u mnie to był błąd i mam za daleko ........... Niby wiedziałam, że musi być bliżej, ale jakoś nie dopilnowałam tego i tak jakoś wyszło :/

Edytowane przez agawoo
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jeszcze trochę warunki spartańskie, bo podwórko kompletnie nie zrobione, więc jest jeden piach zmieniający się w błoto po deszczu, i w ogóle na zewnątrz niewiele zrobione, bo skupiliśmy się bardziej na wnętrzu, żeby można było tu już wejść.

 

Wcale się nie dziwię, ja dopiero tydzień temu wyplantowałem teren i zasiałem trawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...