Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 654
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pięknie,

a co masz na podłodze, to płytki, czy deski? super z ta opaską wygląda podłoga :)

 

Hej vesila :-) u Ciebie też jest pięknie, byłam tam kilka dni temu ;-)

Na podłodze mam gres - deskę. Opaska to mój pomysł, wszyscy mówili, że to nie do zrobienia, ale ją się uparłam i znalazłam ekipę, która położyła płytki w mgnieniu oka. Jestem strasznie zadowolona z efektu.

Edytowane przez Kordelia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordelia ja też zachwycam się Twoim kominkiem, wyszedł naprawdę elegancko. Projekt ogrodu bardzo profesjonalny, masz zamiar zlecić prace firmie czy powoli działać sama? Nie mogę się doczekać ogrodu różanego. Możesz w wolnej chwili wrzucić szersze kadry z Twoich pięknych wnętrz? Nie bardzo mogę sobie wyobrazić poszczególne części domu :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aancyk,

Mam zamiar poszukać firmy, która poskłada moje pomysły na ogród w jedną całość, ale nie wiem co z tego wyjdzie, bo kompletnie się nie orientuję ile to może kosztować. Jeśli suma okaże się przekraczać moje możliwości to zadziałam sama. Może nie będzie to ogród dopracowany, ale zawsze będzie mój. Zresztą lubię uczyć się nowych rzeczy.

Co do zdjęć, to mamy dość spory nieład w domu i kiepsko jest zrobić ładne ujęcia. Ale się postaram w długi weekend i może się uda zrobić zdjęcia poglądowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, kominek jest z paleniskiem zamkniętym. Palenisko jest obłożone indyjskim granitem: Absolut Black, z tego samego granitu jest płyta na podłodze.

Co do listew przysufitowych to kupiliśmy je w firmie Marbet Design link Są to listwy styropianowe, malowaliśmy je 2 krotnie. Układał mój mąż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj powiesiliśmy kinkiety w kuchni. Musze przyznać, ze miałam niezłą "zagwostkę" z nimi. Miałam kilka wybranych modeli, kluczową sprawą było znalezienie kinkietów w chromie, co nie jest łatwe. Ale coś tam na liście miałam, m.in. Markslojd'a. Jak zobaczyłam je "na żywo" nie miałam wątpliwości są świetne. A wyglądają tak:

kinkiet_kuchnia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Kordelio cudowne ponadczasowe wnętrza, bardzo gustownie

mam prośbę o informację na temat desek olejowanych, co to za firma , jesteś z nich zadowolona, trzeba je olejować co jakiś czas?

 

witaj :D

co do producenta to muszę poszukać, bo nie pamiętam. Ja szczerze mówiąc nie jestem zadowolona z desek olejowanych, strasznie się rysują i są mocno matowe, nie oddają piękna drewna. Szczerze mówiąc ładnie wyglądają tuż po zmyciu. Nie jestem pewna czy to kwestia koloru, są dość ciemne, czy samego olejowania. Może jasne deski olejowane lepiej się prezentuja. Mój mąż natomiast jest zadowolony, nie widzi tych zarysowań.

Co do olejowania, to tak trzeba to robić co jakiś czas. Częstotliwość chyba zależy od ilości warstw i typu oleju.

Edytowane przez Kordelia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...