Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kordelio proszę pokaż jakie daszki na słupki ogrodzeniowe wybrałaś.

Ja mam również ogrodzenie murowane , niestety jeszcze nie wykończone ( u mnie maja być boniowany styropian przyklejony na słupki + siatka klej + jakiś tynk biały. ale nie wybrałam jeszcze daszków , bo znalazłam albo zbyt -bogate- albo zwykłe betonowe czterospadowe .

pozdrawiam Frania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 654
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki dziewczyny, ja też jestem zachwycona stołem :)

A łazienka wygląda znacznie lepiej z obrazkami. Wiadomo dodatki "robią" wnętrze. W łazience brakuje jeszcze drzwi prysznicowych - będą oczywiście szklane, z grawerunkiem nawiazujacym do tapety oraz nóg pod umywalką (toczone nogi w kolorze czarnym, a pomiędzy nimi chromowany pręt na ręczniki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordelio proszę pokaż jakie daszki na słupki ogrodzeniowe wybrałaś.

 

Franiu, my zdecydowaliśmy się na daszki betonowe jednospadowe i płaskie w kolorze grafit. Jednospadowe będą zamontowane na murkach pod przęsłami a płaskie na murach i słupkach betonowych. W tym tygodniu mają je montować, więc mam tylko zdjęcia niezamontowanych.

 

jednospadowe:

daszki_jednospadowe.jpg

 

płaskie:

daszki_plaskie_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie doczekam się na to ogrodzenie! Najpierw 2 tygodnie producent wysyłał groty (ale to wersja wykonawcy, wiec nie wiem jak było na prawdę). Potem od wykonawcy wciąż słyszeliśmy, że jutro zawozi przęsła i tak przez ponad tydzień. Ogrodzenie miało być gotowe przed 1 listopada, więc obecnie mamy 3 tygodnie opóźnienia. Wczoraj usłyszeliśmy, że nie wiadomo kiedy będzie gotowy ocynk, bo wykonawca nie chce dzwonić i "denerwować". ;) No i do tego robi się bardzo zimno i czarno to widzę.

Na dzień dzisiejszy, termin montażu przęseł mamy na poniedziałek, ale jakoś w to wątpię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze słońce to było faktycznie coś. Nie wychodziło chyba ze dwa tygodnie!

 

A Twoje krzesła i stół są CUDOWNE! Nogi w stole są zgrabne jak top-modelki :D Ale poważnie: są idealne, nie za masywne, nieprzekombinowane, lekkie, proporcjonalne, cudowne! Krzesła znam. W komplecie prezentują się przepięknie.

I jeszcze Twje zielone kwiaty na tle niebieskiej ściany dodają specjalnego uroku, bardzo mi się to podoba! Przypominają wzór na drogich tapetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolejna sprawa. Lustro i kinkiety na kominek. Strasznie trudno znaleźć coś ciekawego i w rozsądnej cenie :(

 

Oczywiście mam konkretne wytyczne: kinkiety muszą być w chromie z prostokątną lub kwadratową "podstawką". Oczywiście widziałam takie m.in. w MG ale ceny są dla mnie nie do przyjęcia biorąc pod uwagę, że muszą być 2. Może pokażę o co mi chodzi:

 

V3573.fpx.jpg 839_img3_6e15feb785453020915e197d1a014786.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...