Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 654
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przy podziale na 4 poziomy koliduje z oświetleniem? A to już masz zaklepane? Bo, gdyby zrobić zwisy z sufitu, to problem by się rozwiązał.

 

No zaklepane właśnie. Kable są na ścianie. A z resztą lampy sufitowe przy łóżku do mnie nie przemawiają. U mnie mają być kinkiety z wysięgnikami, aby można było poczytać w łóżku bez świecenia innym po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Tożto wieelkie szczęście Cię spotkało :) Pokaż proszę kordelio Wasz kącik telewizyjny, to ,że podkradam pomysł kominkowo - kinkietowy to już pewne. Szukam generalnie inspiracji na salonisko - siedzisko - odpoczywajsko :) czyli salon z miejscem wypoczynkowo - telewizyjnym :) Ahh... jakże byłoby miło zobaczyć Twój... :) :yes:

 

PS A może chociaż nazwę kinkietaa ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj długo się z tym szczęściem szukaliśmy, bo z 1,5 roku będzie. Ale się udało, choć i tak dużo kosztowały. Gdyby to nie była "reprezentacyjna" część domu to bym tyle za kinkiet nie dała! Co do salonu, to nie ma co pokazać, bo jeszcze nie umeblowany :( Jakiś zamysł jest, ale na czym stanie o zobaczymy. U nas tv będzie chowany w szafce, bo jakoś mi nie pasuje w salonie, a "m" się uparł. Jak znajdę to umieszczę kilka inspiracji, to zobaczysz co chcę mniej więcej osiągnąć.

P.S. Kinkiet nazywa się Delhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Nadszedł najbardziej oczekiwany moment... montaż sztukaterii! :wiggle: I wreszcie jest, jeszcze niedokończona ale już świetnie wygląda:

 

[ATTACH=CONFIG]202810[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]202811[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]202812[/ATTACH]

 

Co do zdjęć zabudów przejść pomiędzy pomieszczeniami, które obiecałam kilka dobrych tygodni temu, to nadal nie mam dobrych zdjęć. Przez montaż sztukaterii jest spory bałagan i uznałam, że najlepiej się zaprezentują po montażu gzymsów.

 

zdjęcie pierwsze - jaki to kolor Kochana Kordelio ? Gdzie Ty zniknęłaś, czemu ten wątek nie żyjee szalonym życiem :jawdrop::eek: Przecież nie pokazałaś nam wszystkiego - jeszczee :) Proszę Cię także o namiary na obudowe kominka... <3 Może być pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jacie!

Jestem, jestem spokojnie :) Po czasie stagnacji wracam do gry i wracam do wątku.

 

Może najpierw odpowiedź na pytanie o kolor :)

Katja. kolor to X444 (Pasaati) z palety Tikkurila Symphony 2436, na podkładzie Tikkurila Optiva Mat 5 (to taki odcień szałwii). Tu jest link do palety Tikkurila

 

Info o portalu poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ podczas najbliższych miesięcy mamy w planach wykończenie pomieszczeń na piętrze, zaczęliśmy działać. Pierwszym etapem jest pomalowanie ścian, co wcale nie jest taką prostą sprawą. Przyznaję, że dopiero po 3 pokojach nauczyłam się, jak mam postępować przy doborze kolorów w naszym domu. Wydaje mi się, że teraz są już dobrze dobrane :)

 

Oto i kolory:

pokój TV

TV_kolor.jpg

 

sypialnia

sypialnia_kolor.jpg

 

Tak wiem, zaszalałam z kolorem pokoju TV. Dla rozjaśnienia oto moje inspiracje (Pinterest)

d554d6b8efa0036cedc04f3eea7bb0d3.jpg - dla sypialni

stunning.jpg - dla pokoju TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Katja ja bałam się ciemnych kolorów na ścianach, choć na zdjęciach inspiracji widać jak pięknie pokój wygląda. Ciemne ściany tworzą piękne tło dla wystroju a tajemnica jak zawsze tkwi w dodatkach.

 

Apropos dodatków. Upolowałam ostatnio zupełnie przypadkiem dywan a właściwie 3 dywany, tylko 2 nie mam jeszcze bo czekam na info ze sklepu, że są do odbioru. Taki już mam:

dywan_small.jpg

 

Z nowości pojawiła się jeszcze lampa nad stołem:

jadalnia_small.jpg

 

Jak Wam się podoba? Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...