Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 392
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Witam wszystkich,

Mojej rodzinie również spodobał się projekt Poranna Mgła, kupiliśmy w styczniu projekt i na jesieni mieliśmy rozpocząć budowę.

Niestety z przyczyn losowych budowa stała się niemożliwa. Jeżeli ktoś byłby chętny odkupić projekt Poranna Mgła M122 oczywiście

w mocno promocyjnej cenie to proszę o kontakt mailowy: [email protected]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

Planujemy z mężem budowę domu wg. projektu Poranna Mgła.

Idealnie byłoby zobaczyć jak w rzeczywistości taki dom wygląda nie tylko w projektach.

 

Czy ktoś z forumowiczów który kończy budowę Porannej Mgły byłby tak miły i pozowolił obejrzeć swój domek?

Idealnie byłoby w woj. mazowieckim ale przy takiej inwestycji możemy wybrać się na wycieczkę znacznie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam:welcome:

Jesteśmy już również po wybraniu Porannej Mgły jako projektu do realizacji , widzę że jesteśmy mniej więcej na tym samy etapie ponieważ czekamy na uzyskanie pozwolenia na budowę . Mam więc pytanie czy udało się Pani skontaktować z kimś z wielkopolski kto realizuje przez Nas wybrany projekt ?

Jeżeli tak to będę wdzięczny za podanie namiaru , jeżeli nie to chętnie powymieniam się spostrzeżeniami na temat realizacji . Jesteśmy z okolic Bolechowa pod poznaniem .

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak późno odpisujé ale przez ostatnie pół roku walczę z urzędnikami i dzisiaj pojawiła się nadzieja że nowe warunki zabudowy pozwolą na wybudowanie wymarzonej porannej mgły. Oczywiście bardzo chętnie zobaczę wasz domek i bardzo bardzo dziękuję za propozycję :-)proszę dajcie znać gdzie i kiedy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:welcome:

Jesteśmy już również po wybraniu Porannej Mgły jako projektu do realizacji , widzę że jesteśmy mniej więcej na tym samy etapie ponieważ czekamy na uzyskanie pozwolenia na budowę . Mam więc pytanie czy udało się Pani skontaktować z kimś z wielkopolski kto realizuje przez Nas wybrany projekt ?

Jeżeli tak to będę wdzięczny za podanie namiaru , jeżeli nie to chętnie powymieniam się spostrzeżeniami na temat realizacji . Jesteśmy z okolic Bolechowa pod poznaniem .

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Jeszcze nie ale jak tylko będę coś wiedziała dam znać. Pozdrawiam serdecznie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Agnieszka K82:-)

 

Rozpoczęliśmy budowę w lipcu i teraz jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego z instalacjami. Budujemy się w zachodniopomorskim, wiec to pewnie dla Was za daleko. Pozdrawiam:-)

 

Dziękuję Aneto ,mam nadzieję że uda mi się obejrzeć domek KPO1☺jednak jeśli nie dam znać. I dziękuję za uprzejmość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aneto ,mam nadzieję że uda mi się obejrzeć domek KPO1☺jednak jeśli nie dam znać. I dziękuję za uprzejmość

Aneto jednak KPO1 buduje w kujawsko pomorskie wiec to bardzo daleko .chętnie skorzystam z waszej propozycji o ile jest jeszcze aktualna bo chyba nikt z wielkopolski juz się nie odezwie a szkoda :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...