Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 392
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

łazienki to pikuś :D

tu chodzi o kuchnię :( no nic a nic nie umiem się zdecydować... po prostu wolałabym wejść do pomieszczenia i przypasować się do pudełek i wtedy bym wiedziała... a tak w ciemno - zobaczymy co wyjdzie z tego mądrego ;)

 

chudziaka wczoraj wylali prawie na całej chałupie już - został tylko wiatrołap i gospodarcze na dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dłuższej przerwie ;)

u nas jest już pozwolenie na budowę ale będziemy wyznaczać działkę z większej działki wiec jeszcze troszkę papierów zostało a o tak plan maksimum na ten rok to fundamenty plus zakup reszty towarów niezbędnych do budowy ze względu na zwrot vatu. W związku z tym mam pytanie dla tych już się budują albą są przeddzień, ile Wam wyszło materiałów na budowę, chodzi mi głównie o ściany zew i wew plus dachówka tak mniej więcej m2 materiałów.

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Kondziu, to się popisałeś:) teraz to ja Ci będę tylko zazdrościła (w pozytywnym znaczeniu tego słowa)... i musze Cie gonic... ps zamierzacie zamieszkac w tym roku?? bo widze ze na to się zapowiada:))) ... dach i brama taka sama jak u nas:)) a w srodku na jakim etapie jesteście?? jakie ogrzewanie robicie?? niebawem dodam foty:) musze je najpierw zrobic:yes::p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Budujących.

 

Od jakiegoś czasu przeglądamy projekty i m122a bardzo nam się spodobał.

 

Mam kilka pytań:

1 . jaki jest realny koszt budowy "pod klucz"? (czy dysponuje ktos kosztorysem inwestorskim)

 

2. jak energochłonny jest budynek?

 

3. czy realne jest zamknięcie budowy w jeden sezon 2014

 

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Budujących.

 

Od jakiegoś czasu przeglądamy projekty i m122a bardzo nam się spodobał.

 

Mam kilka pytań:

1 . jaki jest realny koszt budowy "pod klucz"? (czy dysponuje ktos kosztorysem inwestorskim)

 

2. jak energochłonny jest budynek?

 

3. czy realne jest zamknięcie budowy w jeden sezon 2014

 

 

 

Pozdrowienia

 

Witam Cię,

 

Na wszystkie trzy pytania miałbym jedną odpowiedź: Wszystko zależy od Ciebie, od ekipy budowlanej i od sytuacji na rynku.

My budujemy M122a energooszczędnie. Ogrzewać będziemy piecem gazowym kondensacyjnym. Jak się uda, to jeszcze w tym roku się wprowadzimy.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię,

 

Na wszystkie trzy pytania miałbym jedną odpowiedź: Wszystko zależy od Ciebie, od ekipy budowlanej i od sytuacji na rynku.

My budujemy M122a energooszczędnie. Ogrzewać będziemy piecem gazowym kondensacyjnym. Jak się uda, to jeszcze w tym roku się wprowadzimy.

 

Pozdrowienia

 

 

 

Witam

 

Kondziu77 widzę na twoich zdjęciach podniesiony dach, ile powierzchni o wysokości min 2,2 m zyskałeś?

 

 

 

Pozdrawiam TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kondziu77 widzę na twoich zdjęciach podniesiony dach, ile powierzchni o wysokości min 2,2 m zyskałeś?

 

 

 

Pozdrawiam TT

 

Witaj,

powierchni, na ktorej moge swobodnie sie poruszac bedzie nawet okolo 80 m2, a mam 1,85m wzrostu. :-)

Powierzchni o wysokosci 2,2 m to nie bedzie chyba wcale. Juz jestesmy po dociepleniu pokrycia dachowego i to tez troche wysokosci zabralo...

 

Pozdrawiam

 

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...