Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kuchnia - jak du?a?


Recommended Posts

Robi wrażenie taki pomysł!

 

Zaczynam myśleć o bardzo dużej przestrzeni, która zawierałaby:

- część roboczą kuchni ok 8m2

- duży stół na 8-10 osób

- kanapę

- telewizor

 

Taki pokój dzienny, gdzie przygotowując posiłki jesteś z rodziną. Salon oczywiście obok, ale mniejszy i bardziej kameralny, na kawkę i ciasto.

 

 

gdzieś już tu były wymieniane plusy i minusy tak otwartej kuchni

większość była na nie

 

Mam tak w tej chwili i jedyny minus, to fakt, że cały smród palonych pyrów rozłazi się po chałupie. No i bałagan podczas pracy :( Kuchnia jest przejściem:( do pokoju dziennego, mam wiec całą rodzinkę i telewizję na oku :wink:

 

Jak będziemy żyć i mieszkać za 10-20 lat - nie wiadomo. Dlatego tak trudno wybrać odpowiednie rozwiązanie

 

Miałam otwartą kuchnię w moim mieszkaniu i szczerze mówiąc cieszę się, że w domu będzie to oddzielne pomieszczenie.

Odradzam otwartą kuchnię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 246
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kwestia w jakim stopniu otwarta. Generalnie za kuchnię w częsci otwartą, jestem na tak. Zamknięta też ma swoje plusy, ale zawsze chorowałem na krzesełka barowe i podest jak bar na wyjściu z kuchni. Można sobie usiąść, oglądać telewizję na dużym ekranie i mieć blisko do kuchni, nawet być w niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flawia

mam taki barek między kuchnią a salonem. Niestety służy nam za powierzchnie do odkładania wszystkiego, korespondencji i wszelkich podniesionych z podłogi, mebli, stołu - przedmiotów. A potem się godzinami zastanawiam gdzie którą rzecz zanieść. Najgorsze są takie które przybywają wbrew naszej woli, np kupony rabatowe czy przepisy i żal wyrzucić a innego miejsca na nie nie ma...

Więc długa droga żeby sobie przy tym nagle siąść i coś zjeść. Ale jeśli macie inny mebel na bibeloty i papierzyska i telefony i piloty to ok, dobrze przy tym jest zjeść coś gorącego nie narażając małych dzieci na oparzenie, nie dosięgną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie taki pomysł!

 

Zaczynam myśleć o bardzo dużej przestrzeni, która zawierałaby:

- część roboczą kuchni ok 8m2

- duży stół na 8-10 osób

- kanapę

- telewizor

 

Taki pokój dzienny, gdzie przygotowując posiłki jesteś z rodziną. Salon oczywiście obok, ale mniejszy i bardziej kameralny, na kawkę i ciasto.

 

 

gdzieś już tu były wymieniane plusy i minusy tak otwartej kuchni

większość była na nie

 

Mam tak w tej chwili i jedyny minus, to fakt, że cały smród palonych pyrów rozłazi się po chałupie. No i bałagan podczas pracy :( Kuchnia jest przejściem:( do pokoju dziennego, mam wiec całą rodzinkę i telewizję na oku :wink:

 

Jak będziemy żyć i mieszkać za 10-20 lat - nie wiadomo. Dlatego tak trudno wybrać odpowiednie rozwiązanie

 

Miałam otwartą kuchnię w moim mieszkaniu i szczerze mówiąc cieszę się, że w domu będzie to oddzielne pomieszczenie.

Odradzam otwartą kuchnię!

 

Nie dodałam, że jest to baaardzo wielki MINUS. Właśnie dlatego skłaniam się ku kuchni zamkniętej, jednak możliwość bycia z rodziną podczas przygotowywania posiłków jest baaardzo kusząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki barek między kuchnią a salonem. Niestety służy nam za powierzchnie do odkładania wszystkiego, korespondencji i wszelkich podniesionych z podłogi, mebli, stołu - przedmiotów. A potem się godzinami zastanawiam gdzie którą rzecz zanieść. Najgorsze są takie które przybywają wbrew naszej woli, np kupony rabatowe czy przepisy i żal wyrzucić a innego miejsca na nie nie ma...

Więc długa droga żeby sobie przy tym nagle siąść i coś zjeść. Ale jeśli macie inny mebel na bibeloty i papierzyska i telefony i piloty to ok, dobrze przy tym jest zjeść coś gorącego nie narażając małych dzieci na oparzenie, nie dosięgną...

 

Dobrym rozwiązaniem byłby jakiś stolik, półeczka obok, na te pierdółki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...