Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wdzięczny M07<3


Recommended Posts

Dzien dobry :)

 

Lena nie wiem czy juz na stale.. coraz bardziej jestesmy ku temu..ale wiadomo duzo mamy do wykonczenia. Sama pompa ciepla to wydatek, ktory spowolni nam manewr w wykanczaniu.

Podoba mi sie uklad w salonie bo sama o takim myslalam..ale wez w domu rozmierz jaka odleglosc bedzie miedzy odsunietym krzeslem przy stole a kanapa... wg nas na styk..przeciskanie sie bylo, dlatego wyburzylismy sciane do pokoiku by tam miejse wykorzystac na kanape badz stol... nadal sie waham co tam zrobic:confused:

W sprawie kominkow nie pomoge... u nas ma byc koza...

Podoba mi sie Twoj styl baaardzo..lubie takie przytulne domki... :D

 

Ania..jak juz to wdzieczny domek... on bedzie z wdziekiem i przytulnoscia :D

czesc :D:hug:

 

p.s blat tez typuje jak Ania, 1 lub 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
Witam serdecznie, zastanawiamy się z mężem nad kupnem projektu Wdzięcznego. Czy mogłabym się zapytać doświadczonych już osób, jak się mieszka w tym domku? co byście zmienili w tej chwili? No i gdzie powiesiliście telewizor, bo nie mogę znaleźć na niego sensownego miejsca....pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Witam serdecznie, zastanawiamy się z mężem nad kupnem projektu Wdzięcznego. Czy mogłabym się zapytać doświadczonych już osób, jak się mieszka w tym domku? co byście zmienili w tej chwili? No i gdzie powiesiliście telewizor, bo nie mogę znaleźć na niego sensownego miejsca....pozdrawiam serdecznie

 

Cześć Agnes.

Ja nie odpowiem jak się mieszka w tym domku bo jeszcze nie mieszkamy:) ale na tyle projektów które oglądaliśmy ten jest dla nas idealny:) Wiadomo że zawsze dojdą jakieś małe poprawki ale jest super.

Jeśli chodzi o telewizor to zaraz wstawię zdjęcie jak ja to widzę:)Tylko proszę się nie śmiać z projektu bo sama się za to zabrałam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,bardzo podoba mi się Twój domek zewnątrz:yes:Mogłabyś napisać kolor i nazwę tynku,jeśli oczywiście pamiętasz,z góry dziękuję i pozdrawiam:bye:

 

Cześć Ana:)

Dziękuję bardzo i cieszę się że mnie odwiedziłaś:)

Jeśli chodzi o tynk to cały dom nie jest jeszcze otynkowany.....:) Jest tylko zaciągnięty klejem...:) Kolor jest tylko położony na samo wole oko.Jest to gotowy kolorowy tynk ale nie pamiętam nazwy i numeru. Musiałabym poszukać.

Pozdrawiam i zapraszam częściej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lenanova :)

ciesze sie, ze wrocilas :D

 

U nas tv mial byc we wnece w salonie:yes:

ale ze zmienilismy uklad ostatnio to bedzie w pokoiku glebiej(sciane wyburzyslimy)

 

U nas akcja wykonczeniowa rozpocznie sie pod koniec czerwca :)

 

Cześć Mmelisa:)

U nas też tv miał być we wnęce ale ja gotując lubię sobie zerknąć na jakiś filmik czy program dlatego taki rozkład jak przedstawiłam na zdjęciach jest dla mnie idealny:)

Fajnie że u Was już akcja wykończeniowa:))) Mam nadzieje że pochwalisz się efektem końcowym???:))) Może coś podpatrzę :p U nas jeszcze daleko...ale kiedyś i my się przeprowadzimy do własnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez sie kiedys przeprowadzimy do wlasnego :D

moze nie w te wakacje...ale na zime..kto wie :rolleyes: mam na mysli zamieszkanie podczas urlopu.

 

Teraz ogarniam temat kuchnia..wlasnie zabieram sie do skrobania emaila do studia... tylko kiepsko mi to idzie..kuchnie musze zamowic do konca maja.

Moj ogarnia zakup pompy ciepla i jej instalacji, do tego zywice i kafelki ;)

Z tego co sie dowiedzialam od brata (jest u mnie w odwiedzinach) tez moj wspominal cos o ogrodzeniu :eek:

 

czekam na montaz okien dachowych...ponoc od ponad tygodnia czekaja...

jak juz wszystko ogarne i bedzie czym sie pochwalic to przesle fotki na priv :)

 

ps. u fryzjera bylas? :cool::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez sie kiedys przeprowadzimy do wlasnego :D

moze nie w te wakacje...ale na zime..kto wie :rolleyes: mam na mysli zamieszkanie podczas urlopu.

 

Teraz ogarniam temat kuchnia..wlasnie zabieram sie do skrobania emaila do studia... tylko kiepsko mi to idzie..kuchnie musze zamowic do konca maja.

Moj ogarnia zakup pompy ciepla i jej instalacji, do tego zywice i kafelki ;)

Z tego co sie dowiedzialam od brata (jest u mnie w odwiedzinach) tez moj wspominal cos o ogrodzeniu :eek:

 

czekam na montaz okien dachowych...ponoc od ponad tygodnia czekaja...

jak juz wszystko ogarne i bedzie czym sie pochwalic to przesle fotki na priv :)

 

ps. u fryzjera bylas? :cool::D

 

A macie już plan kiedy na stałe zamieszkacie?:)

Ja też ogarniam temat kuchnia:),mam juz nawet dobry namiar(podobno):) Teraz to strach z tymi meblami. Znajomi mieli fachowców z polecenia i do tej pory sądzą się o 3000zł. Facet "zapomniał" im oddać pieniędzy i zapomniał też dostarczyć frontów. O taki aparat.....

 

a o jakiego fryzjera pytasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryzjer...patrz avatar :D

 

Nie wiem kiedy na stale... moja starsza po wakacjach do 2 klasy.. wiec juz musze myslec o tym konkretnie.

 

Ja mam studio kuchenne umowione, teraz wyslalam moje sugestie i prosbe o inne wizki wedle nich.

Stolarza balabym sie wziac do kuchni... wlasnie o takie problemy mi chodzi co napisalas wyzej.

Do tego jakas fuszerka przy montazu..wymiany jej, niedorobki itd... ojj nie na moja glowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa!!!! zapomnialam o najwazniejszym!!!

 

W kwietniu dzien przed powrotem do NO... z moim mezem natrafilismy na Wdziecznego :lol2::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

Wlasciciele byli tak mili, ze nas zaprosili na ogledziny :D

Pozdrawiam jezeli tutaj zagladaja :D

 

Ich przerobka to okno tarasowe..maja polaczone duze.

Domek booski!!!! i ile miejsca! nawet lazienka bez przerobki jest duza:yes:

Cieszylam sie jak male dziecko..banan z buzi mi nie schodzil :D

 

malo tego... mamy do siebie blisko :lol2:

tzn nie 200 ani nie 100km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z naszej dyskusji wynikalo ze ktos zdjecia z fm otrzymal na priv...

moj domek na pewno widzieli... :)

 

Nie na sprzedaz :) takich to pelno na necie :)

 

schody betonowe lane..

w sumie tak jak w projekcie...

i ta wielka szafa wnekowa w holu!! wow... jak to w realu wyglada swietnie :D

domek w trakcie wykonczeniowym..zamieszkaly...

ale i tak super! :)

 

Obiecalam sobie, ze musimy sie raz jeszcze spotkac...moze tym razem oni u nas :)

tylko zla jestem, ze nie wzielam nr tel:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...