Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wdzięczny M07<3


Recommended Posts

Cześć:)

 

Coooooooooooooooo ja tu czytam.... jakie kończenie dziennika???? :no::p wypraszam sobie:mad:

 

My zakończyliśmy na wylaniu wieńców - a przez co?? ..... przez tą straaaaaszną pogodę!!! Od 1 lipca zaczniemy ciągnąć kominy i ściany szczytowe a później więźba, a i co do tego zagadnienia mamy pytanko z jakiego drzewa macie więźbę? nam dekarz mówił że sosna nie, bo dużo sęków, dużo ludzi których pytaliśmy ma świerk a nam poradził jodłę... i skusiliśmy się- czy dobrze? czas pokaże:P

Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lusia191 to ty jestes w koncu pelnoletnia ;) w takim razie

 

http://www.cheesebuerger.de/images/midi/musik/k012.gif

 

 

p.s. milo wiedziec, ze ktos jeszcze podczytuje moje slabe wypociny :)

 

a teraz kuruj sie bo chorobska sa okropne, a jesli sama tego nie zrobisz to my tobie w tym pomozemy http://www.cheesebuerger.de/images/midi/muede/f055.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusia- na początku spóźnione życzenia :) :hug:

100 lat!!! 18 lat...piękny wiek:) ...

 

Jeśli chodzi o drzewo na dach to u nas była sosna. Teść ma znajomości na tartaku tak więc byłam pewna że dostaniemy dobre drzewo. Nawet własnoręcznie je impregnował:)

 

Mmelisa- dostałam dzisiaj katalog Gerdy i powiem że jest kilka fajnych i nie bardzo drogich drzwi:) Zobaczymy :)

 

 

A ja dzisiaj pożegnałam Panów od dachu ...Pięknie mnie "skasowali" i pojechali:)

I mamy w końcu dach nad głową :lol2:

Wole oko pięknie wygląda. To tylko papa ale i tak jest już ładnie:)

Wieczorkiem wstawię zdjęcia i to będą ostatnie zdjęcia.Kolejne dopiero w lipcu lub sierpniu przy oknach.

Na dachówkę trochę poczekamy bo tak jak wcześniej pisałam, fachowiec ma przed nami 5 czy 6 dachów do zrobienia a to trochę potrwa:)

Na głowę się już nie leje tak więc możemy ewentualnie poczekać do wiosny:)

Teraz najważniejsze okna i drzwi.

 

Mmelisa- napisz mi proszę jeśli się orientujesz czy przed ociepleniem domu cegła musi być idealnie sucha? Przy deszczach jakie teraz są ciężko będzie z suchą ścianą... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mmelisa- napisz mi proszę jeśli się orientujesz czy przed ociepleniem domu cegła musi być idealnie sucha? Przy deszczach jakie teraz są ciężko będzie z suchą ścianą... :(

 

Ja sie nie orientuje, ale zapytalam meza i uslyszalam taka odpowiedz...ze sciana nie musi byc idealnie sucha, ale tez nie przemoczona, bo wilgoc i tak odparuje do srodka, i dom musi byc wtedy dobrze wentylowany, nie moga byc pozamykane okna i drzwi, bo potem po czasie moze wyjsc grzyb na scianie.

 

zerknij moze jeszcze na drzwi Urzedowski, sa w miare dobre i tanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojaaaa ladnie to wyszlo, teraz aby dachowka byla pieknie polozona, bede trzymac &&&&&

bardzo mi sie podoba:yes:

to trzeba zrobic http://www.cheesebuerger.de/images/midi/musik/a022.gif

 

u nas to jeszcze chlopaki dwie butelki dolaczyli do wiechy :D to i im je napelnilismy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że ładnie wyszło i też się martwię o dachówkę...Wiadomo że karpiówką łatwiej ale nasz fachowiec mówi że dachóweczką no problem :) to mam nadzieję że wie co mówi:)

 

 

O :) Masz dwie Panny?:)Duże? Mój synek ma 18 miesięcy i na obecną chwilę siedzę z Nim w domu. Dużo mały choruje tak więc na razie żłobek odpada.

 

Usnął to mogę zjeść kolację.

 

Do jutra :)

 

:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 5,5 i 2,5 :) tez choruja czesto ale do przedszkola chodza... jak nie goraczkuja to jest ok ;)

 

Smacznego :) tez pojde cos dla nas zrobic...bo mi smaka na kolacje zrobilas :p

 

 

Co do dachu, to jezeli faktycznie jest to fachowiec, ktory wykonuje solidnie swoja prace, to zrobi wam piekny dach..my tez sie obawialismy u nas, tym bardziej, ze nasz majster pierwszy raz kladl plaska dachowke, ale jest jednym z najlepszych fachowcow u nas... ciezko go bylo zlapac (podobnie jak waszego) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...