Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wdzięczny M07<3


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 298
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam:)

Za tydzień w piątek wstawią nam drzwi:)

W poniedziałek jestem umówiona na podpisanie umowy na dachówkę...a dalej nie wiemy którą wybrać...:( Byliśmy przez chwilę zdecydowani na

Roben Piemont Tobago glazura:

 

ale dostaliśmy też z tej samej firmy wyceny na dachówki Meyer-Holsen.Różnica w cenie między Roben a Meyer-Holsen to ok.7000 zł. ale podobno ta druga firma jest o niebo lepsza,lżejsza,ładniejsza i dają na nią 50 lat gwarancji. I bądź tu człowieku mądry....

 

Meyer-Holsen

Vario Junior Zwilling:

Edytowane przez lenanova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek prezentuje sie pięknie;)

Co do dachówki to bardziej mi się podoba ta druga wersja ale to tylko moje odczucie...A co do ceny to różnica jak dla mnie jest sporawa;/

My kładliśmy blachodachówke w kolorze czarnym i nie wiedzialam że tak ładnie będzie to wyglądać i jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Gwarancje mamy na 25 lat.

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek prezentuje sie pięknie;)

Co do dachówki to bardziej mi się podoba ta druga wersja ale to tylko moje odczucie...A co do ceny to różnica jak dla mnie jest sporawa;/

My kładliśmy blachodachówke w kolorze czarnym i nie wiedzialam że tak ładnie będzie to wyglądać i jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Gwarancje mamy na 25 lat.

Pozdrawiam:bye:

 

Czytając opinie na różnych stronach ludzie bardziej polecają Meyer-Holsen. Do poniedziałku jest czas.Pojadę,obejrzę i zobaczymy.

U nas blachodachówka odpada przez to wole oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj byłam wybrać dachówkę na Nasz domek i po długich poszukiwaniach padło na dachówkę ceramiczną Meyer-Holsen Tandem czerń nocy powłoka Angoba szlachetna:)

Teraz czekamy na zamówienie i ekipę:lol2:

 

W piątek zdam relację z montażu drzwi:)

Edytowane przez lenanova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u Ciebie :)Przeczytałam cały dziennik i bardzo podoba mi się Wasz domek:)u Mmelisy też byłam i muszę Wam pochwalić wybór projektu :)

Pędzicie z robotami ! Lena a czy dużo zapłaciliście za ocieplenie z zaciągnięciem klejem? My też na wiosnę chcemy tak zrobić.

Będę zaglądac do Ciebie :) pozdrawiam :)

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u Ciebie :)Przeczytałam cały dziennik i bardzo podoba mi się Wasz domek:)u Mmelisy też byłam i muszę Wam pochwalić wybór projektu :)

Pędzicie z robotami ! Lena a czy dużo zapłaciliście za ocieplenie z zaciągnięciem klejem? My też na wiosnę chcemy tak zrobić.

Będę zaglądac do Ciebie :) pozdrawiam :)

 

Witam:) I zapraszam częściej:)

Jeśli chodzi o ocieplenie to tak:materiał kosztował coś ok.9000zł. a całą pracę zrobił mój tatko tak więc troszkę zaoszczędziliśmy:yes:

Jutro dojdą jeszcze drzwi no i czekamy na fachowca do dachu.Pokryjemy dachówką i myślę że na ten rok zakończymy prace. Zobaczymy jak to będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak sporo zrobicie ! My też zamówiliśmy drzwi i mają być do połowy października najpóźniej! Długo to schodzi:(

My w zasadzie to już możemy się wykańczać ;) hehe Wprowadzkę planujemy na jesiń-zimę 2014 . My też dużo sami robimy :)

 

Na drzwi czekamy już miesiąc.Nie mogę się doczekać jutra:)

Mówisz że Święta 2014 spędzicie już u siebie?:) Też bym chciała ale raczej nie damy rady tak szybko.Jeszcze tyle pracy przed nami:yes: Ale piękna choinka we własnym salonie to musi być coś <3

Edytowane przez lenanova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kochana szybciutko poleciałas z ociepleniem. Bardzo ładnie:)

A poza tym gratuluję wyboru dachówka ceramiczna pięknie się prezentuje na domie:) szkoda że my nią nie kryliśmy.

Czekam na fotorelację z krycia dachu:)

Co do wprowadzenia się i podczytałam i muszę powiedzieć że też planujemy rok 2014 ale nie wiem czy damy radę.

Oby się am udało:) Życzę z całego serducha

PS. zdjęcia okien wstawione:)

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Ale mnie dzisiaj Panowie zaskoczyli...:)

Byliśmy umówieni na montaż drzwi na godzinę 9:00 rano.Jakoś specjalnie się nie spieszyłam bo pamiętam że ekipa z oknami miała kilka godzin spóźnienia. A tu godzina 7:00 rano telefon że za 10 minut Panowie będą na działce O_O :jawdrop:

Dobrze że tatko ma tam jeszcze trochę roboty bo tak za nic bym nie zdążyła w 10 minut dojechać:)

Raz dwa wstawili drzwi.Zrobiłam zdjęcia ale nie są jakieś piękne bo została jeszcze folia no i obróbka drzwi a że z synkiem jesteśmy strasznie chorzy http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/muede/n035.gif to raz dwa zapłaciliśmy,cyknęliśmy parę zdjęć i wróciliśmy do domu.Myślę że do niedzieli mój tata już ładnie wszystko wykończy i wtedy wstawię ładniejsze fotki:) Drzwi są piękne:)Dzisiaj wygląda to tak:)

 

http://images65.fotosik.pl/828/cb6a0c071d6f2b7bmed.jpg

 

http://images62.fotosik.pl/828/bff5689581aebc7cmed.jpg

Edytowane przez lenanova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...