Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wdzięczny M07<3


Recommended Posts

Jak tylko będziemy mieć zdjęcia to wstawimy:) Dach kryty karpiówką Creaton brązową. Okna dachowe z fakro. A domek budujemy w okolicach Częstochowy. Trochę go tylko w środku przerobiliśmy:) tzn na dole jest tylko salon a kuchnia przeniesiona w miejsce pokoiku postaram się wstawić niedługo jakieś zdjęcia. Na górze też się sporo pozmieniało:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej dziewczyny :D

 

widze, ze mamy kolejna osobe z wdzieczniakiem :D :wave:

 

cena nie robi na mnie szoku bo wiadomo, ze karpiowka jest znacznie drozsza od normalnej dachowki... moja domino tez nie nalezy do tych tanich :)

 

okna fakro... tez mamy :D jakich wymiarow sa wasze bacaxxl? ;)

 

teraz sobie mysle czy to nie z Toba korespondowalam na moj adres email? bo mialam jedna osobne z Czestochowy rowniez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaałł:jawdrop::jawdrop: 90 tys za dach...za taką sumę to ja miałam SSZ prawie:)

Szok naprawdę...ale zalezy też gdzie budujecie bo co region są różne ceny...

Leno kiedy koniec z dachem? Bedziecie coś robić w tym roku jeszcze?

 

mari przykryjemy dach i to będzie koniec na ten rok:) Dlatego czekam z utęsknieniem na wiosenkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będziemy mieć zdjęcia to wstawimy:) Dach kryty karpiówką Creaton brązową. Okna dachowe z fakro. A domek budujemy w okolicach Częstochowy. Trochę go tylko w środku przerobiliśmy:) tzn na dole jest tylko salon a kuchnia przeniesiona w miejsce pokoiku postaram się wstawić niedługo jakieś zdjęcia. Na górze też się sporo pozmieniało:)

 

Czekam w takim razie na zdjęcia:) Mam nadzieję że szybko wstawisz bo fajnie jest popatrzeć jak inni widzą ten dom:) i chciałabym zobaczyć jakie zmiany zrobiliście:) Szkoda że tak daleko mieszkacie bo z chęcią bym się do Was przejechała :rolleyes::wiggle:

Wy kryliście karpiówką i to też daje większy koszt.My mamy dachówkę Tandem Meyera Holsena i okna Fakro wymiar 78x140 i na dzień dzisiejszy koszt całego dachu to 70000zł O_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Nas cyrki:)

Tak pięknie im szło układanie dachu i......brakło dachówki :o dosłownie na połowę wolego oka...a że tam idzie dachówka połówkowa to musimy czekać na transport z Niemiec bo na magazynie nie mają.

Musimy czekać kilka dni.Szkoda bo pogoda teraz ładna ...

Zrobiłam kilka zdjęć jak to teraz wygląda...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

My też mamy okna w tym wymiarze czyli 78x140 z tym że mamy ich więcej tak jak w projekcie czyli 9. Zdjęcia postaram się w przyszłym tygodniu jakieś wrzucić:) Nie mamy elewacji więc trochę będzie brakowac na zdjęciach wyglądu. Planujemy w przyszłym roku wprowadzkę dlatego środku już sporo jest zrobione:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie antywirus niczego nie wykrył:)

A lampy są piękne:)Takie o jakich marzę....:yes:

 

za drugim razem tez mi sie udalo..wlasnie siedze na tej stronie :D

 

lampy piekne, chociaz nie widze ich u siebie... planujemy zupelnie cos innego.. ale polecac strone warto :yes:

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...