Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wdzięczny M07<3


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 298
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

ojaaaaa:jawdrop:

ale swietne zmiany!

 

jak ja lubie takie zdjecia :D

kominek w tym samym miejscu co u nas ma byc koza..tzn my blizej do waszej scianki, bo u nas jej nie ma :D

Kuchnie w pokoiku tez rozwazalismy... ale tam bedzie salonik... :rolleyes:

 

lazieneczka wyglada bardzo ciekawie:yes:

 

Na jakim jestescie teraz etapie? tak jak na zdjeciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

bacaxxl-super domek:) Fajne zmiany.Dlaczego zmieniliście wielkość wolego oka?

 

Mmelisa- napisz proszę czy masz już na oku meble kuchenne?i jak chcesz je ustawić? Ja ciągle szukam inspiracji ,zapisuję pełno zdjęć a po tygodniu kasuję bo okazuje się że to nie to:( Dzisiaj na forum znalazłam myślę idealną kuchnię.Mam nadzieje że to już ostatnia:)

 

A tak w ogóle to bardzo dziękuję za życzenia świąteczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lenanova:)

 

Piękne te ostatnie zdjęcia domu, a szkrab przy płocie fajny:):)

Zaglądałam już wczesniej tylko jakoś tak nigdy się nie odzywałam.

Powodzenia przy wykończeniówce:)

 

Bacaxxl, mam pytanie: jaki kolor ścian masz w domu i jaki kolor na kominku? A wkład jakiej firmy zdradzisz?

ps. pięknie masz w środku, gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor ścian sam już nie pamiętam ale jakaś kawa z dużą ilością mleka:) Farby brane z Pary a na kominku tynk z serii MITO w kolorze brązu lekko pozłacanego.

 

A co do wolego oka to u Ciebie Lenanova masz pewni dwa okna połączone a u nas jest jedno w całości i tak się wydaje:) Kuchnia już zamówiona będzie pod koniec miesiąca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
W marcu na budowę wchodzi elektryk:) Jestem teraz na etapie szukania oświetlenia do domu.Szukam również inspiracji na wykończenie i meblowanie domu.Zazdroszczę ludziom którzy znają się na tym i dokładnie wiedzą co z czym połączyć a czego nie bo wyjdzie głupio...Ja niby wiem co chcę mieć ale jest tego tyle że boję się że przedobrzę :) Widzę że dużo osób wstawia zdjęcia i ludzie doradzają co z czym połączyć...:)Mam nadzieje że i u mnie ktoś pomoże:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dużo osób wstawia zdjęcia i ludzie doradzają co z czym połączyć...:)Mam nadzieje że i u mnie ktoś pomoże:)

 

Bocian mi sie laczy z piekna pogoda i brzuszkiem u kobiety .. :D

 

Witaj Lenanova :D

fajne informacje z elektrykiem... mam nadzieje, ze juz wiecie gdzie beda wszelakie pstryczki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...