Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

wentylacja grawitacyjna


Recommended Posts

Że kominek ma średnicę 150, nie oznacza to wcale, że jest do wentylacji. Szczegółowe dane do czego służy ten produkt znajdziesz w deklaracji zgodności, o którą powinieneś poprosić na składzie i się z nią zapoznać, tam masz wszystko napisane. Mam prośbę do Ciebie, jak już przeczytasz to daj znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na stronie producenta?

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Opis produktu Kominek wentylacyjny do blachodachówki BLACHOTRAPEZ ocieplony fi150

 

Kominek wentylacyjny ocieplony do blachodachówki o niskim profilu tłoczenia przeznaczony do blachodachówki producenta BLACHOTRAPEZ o regulowanym kącie nachylenia.

 

Model dachówki:

 

Blachodachówka Kingas

 

Blachodachówka Kingas Plus

 

Blachodachówka Diament Eco

 

Kominek o przewodzie wentylacyjnym fi 150

 

Wyprodukowane są z wysokiej jakości tworzywa, posiadają atesty oraz aprobaty.

 

Montaż kominków wentylacyjnych do blachodachówk BLACHOTRAPEZ :

 

Kominek mocuje się do połaci dachu wkrętami - są w komplecie z kominkiem .

 

Każdy kominek posiada uszczelkę butylową, która zabezpiecza przed wodą.

Odpowiednia temperatura montażu: 0d +5 st do + 40 st C

 

Zastosowanie takiej wentylacji pozwoli uniknąć gromadzenia się wilgoci i pary pod połacią dachu. Zapewnia prawidłową wentylację.

 

Dzięki bogatej kolorystyce można niemalże idealnie dopasować kominek wentylacyjny do koloru blachodachówki.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

jak fajnie opisane... tak aby wprowadzać ludzi w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jak tylko będę coś wiedział podzielę się informacją. Teraz te co mam FI 110 są ponoć do wentylacji ( są ocieplone) mam też 3 takie same tylko bez ocieplenia, ale one są od kanalizacji. Z tego co widzę ludzie montują te co ja mam i ci od dachu mówili, że to działa. Rozmawiałem też z projektantem budynku i wyjaśniłem mu jak by to miało wyglądać i powiedział, że będzie ok.

PS. Teraz trochę żałuje, że zamieniłem tradycyjne kominy murowane na te kominki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...