Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Niech nam ziemia lekką będzie ! ;-)


Recommended Posts

Mam przeogromną prośbę do tych, co budują się w okolicach Będzina, Siewierza itp.:

 

Budowa zbliża mi się do szczęśliwego końca. Jak zwykle jednym z ostatnich etapów jest "upiększanie" okolicy domu. Ponieważ mój "kochany" eks-wykonawca (pies go... rozmnażał !) skutecznie usunął mi humus z działki, muszę pokryć teren nową ziemią.

 

Znalazłem pod Katowicami firmę sprzedającą ziemię. Paradoks polega na tym, że ja potrzebuję jej mnóstwo, a oni ładują na swoją furgonetkę maksymalnie "aż" 2 (słownie: dwa) metry sześcienne... Musieliby "obracać" ileś tam razy co sprawia, że za sam transport zapłaciłbym pewnie więcej niż za ziemię.

 

Czy ktoś z Was może zna jakąś inną firmę, która sprzedaje ziemię i dostarcza ją w jakimś rozsądny sposób, tj. wielką wywrotką, a nie jakimś niewyrośniętym autkiem ?

 

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczorek, firemka sprzedająca ziemię nie raczy współpracować z żadną firmą transportową. A ja nie mam czasu ganiać i załatwiać transportu oraz koordynować tego wszystkiego. Ja jestem rozbestwiony kapitalizmem klient, który chce raz zapłacić i mieć problem z głowy :wink:

 

Filo, dzięki za pomysł z kopalnią w Siweierzu ! Spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu nawoziłam swoją działkę ziemią (przywiozłam 120 samochodów / 8 m3). U nas (Podkarpacie) funkcjonuje taka gazeta jak Anonse. Jest to gazeta tylko z ogłoszeniami. I z niej wzięłam namiary na firme transportową, która trudni się skupowaniem i wywożeniem ziemi. Mają również spychacz, którym wyrównują wszystko. Teraz, poniewaz potrzebuję jeszcze dobrej ziemi (jakieś 200 m3) dałam ogłoszenie o zakupie tej ziemi i rozdzwoniły się telefony. Nie ma problemu.

Może również spróbujesz z ogłoszeniem?

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic z tego...

 

W Panoramie Firm i w Internecie brak informacji...

 

LUDZIE, SKĄD WZIĄĆ ZIEMIĘ ?!...

 

 

Kopalnia Piasku

Kuźnica Warężyńska S.A.

ul. Letnia 1

41-300 Dąbrowa Górnicza

woj. śląskie

tel. (032) 262 50 21-24

tel. 608 026 019

 

Kopalnia Dolomitu "Nowa Wioska" w Nowej Wiosce k/Siewierza,

42-470 Siewierz, ul. Przemysłowa 2 tel./fax (032) 67-41-521

 

Górnicze Zakłady Dolomitowe Spółka Akcyjna zlokalizowane są w SiewierzuPRZEDSIĘBIORSTWO

PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE

"DOLOMIT"

KOPALNIA "ZĄBKOWICE" Spółka Akcyjna

 

 

42-520 Dąbrowa Górnicza

ul. Dolomitowa 6

tel./fax (032) 26 40 271; 26 23 015; 26 05 934

42-470 Siewierz, ul. Bacholińska 11, tel. (+48) 32 6741731, fax. (+48) 32 6741384

e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczorek, firemka sprzedająca ziemię nie raczy współpracować z żadną firmą transportową. A ja nie mam czasu ganiać i załatwiać transportu oraz koordynować tego wszystkiego. Ja jestem rozbestwiony kapitalizmem klient, który chce raz zapłacić i mieć problem z głowy :wink:

 

Filo, dzięki za pomysł z kopalnią w Siweierzu ! Spróbuję.

 

Patrz żebyś przez ten kapitalizm nie miał tak jak gość u którego oglądaliśmy dom który nam się podobał. Zapłacił za 10 wywrotek piachu i nie pilnował co mu wożą i okazało się że 4 to był gruz zpiachem, ale był wkurzony.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...