Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakie studia?


Wiktor94

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem. Jestem tego rocznym maturzystą i zastanawiam się nad wyborem kierunkiem studiów. Osobiście interesuje się budownictwem ale słyszałem ze ludzi o tym wykształceniu jest dużo, wiec brakuje pracy i jest stresującym zajęciem. Nie wiem też jaka specjalizacja byłaby najlepsza na tym kierunku. Jako ze forum Muratora jest miejscem skupiającym ludzi o rożnych zainteresowaniach to mam nadzieje, że mi ktoś pomoże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post powinien się pojawić w topiku: Szkoła - ręce opadają!

Młody człowiek powierzył decyzję dotyczącą swojej przyszłości ( a może tylko odpowiedzialność za nią) internautom!

Chcesz rady: budowa dróg i mostów - kierunek, po którym może uda Ci się zbudować pas startowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź na budownictwo jeżeli nie odrzuca cię od alkoholu, masz lajtowe spojrzenie na otoczenie. Nie wymagasz za dużo od siebie i współpracowników. Jeżeli masz otwarty umysł na nowinki techniczne i masz zmysł praktyczny to budownictwo jest dla ciebie. Wiedzy posiadać specjalnie nie będziesz musiał (wyjątek - czas studiów, ale tu działa doskonale zasada: zakuj-zapomnij), potem to już wystarczy wyklepać na pamięć parę frazesów i haseł i możesz budować ludziom domy.

W budownictwie nie ma kryzysu:

- nie mozna znaleźć wykonawców,

- nie mają czasu,

-żądają niebotycznych wynagrodzeń,

- to samo dotyczy sprzedawców ( kilkadziesiąt telefonów i potem równorzędna ilość maili i cisza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Wybierz kierunek i zagadnienia, które Cie interesują, w przeciwnym wypadku będziesz się strasznie męczył.

Moja odpowiedź na pytanie "Jakie studia?" - na pewno ZAOCZNE. Generalnie uważam, że po maturze powinno się iść do pracy, zaczepić się w jakiejś firmie z perspektywami i wybrać ścieżkę kształcenia zgodną z profilem działalności firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...