Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Spadek ciśnienia ggwc


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z drugiej strony tak myśle ze gdzie może uciekać płyn jak są pętle które nie mają chyba zadnych łączeń w ziemi .

Z drugiej strony zastanawia mnie że Piczman powiedział żeby co jakiś czas dobijać nie do konca wiem co miał na myśli! Ogólnie to mam żal ze olewa sprawe i nie kwapi się aby naprawić to co spartolił........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony tak myśle ze gdzie może uciekać płyn jak są pętle które nie mają chyba zadnych łączeń w ziemi .

Z drugiej strony zastanawia mnie że Piczman powiedział żeby co jakiś czas dobijać nie do konca wiem co miał na myśli! Ogólnie to mam żal ze olewa sprawe i nie kwapi się aby naprawić to co spartolił........

masz naczynie przeponowe na instalacji ...?

 

znając piczmana to nie zainstalował bo po co ...:cool:

Edytowane przez jasiek71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Ty nie potrzebujesz pomocy, tylko chciałeś się poskarżyć.

Wsadź zdjęcia to zobaczymy i na pewno dostaniesz odpowiedź na swoje pytanie.

 

Poskarżyć to może się dziecko mamie ,jesteśmy dorosłymi ludźmi to trzeba brać odpowiedzialność za to co się robi!a Zapłaciłem pieniądze i co, zostawił mnie na lodzie z niepoprawnie zrobioną instalacją.

Tak sie nie postępuję z klientem ,obudowa porysowana też miał wymienić na nową i milczy .Za całość zapłaciłem tyle ile chciał .

Generalnie chodzi o to zebym nie musiał dobijać ciśnienia co 2 tygodnie resztę przeżyje......

Jaki sens ggwc jak zaraz zamiast glikolu bedzie woda....

Miejsce do skarżenia jest na czarnej liście wykonawców gdzie niewątpliwie tego osobnika należy umieścić za brak profesjonalizmu i chociażby ludzkiego podejscia do sprawy. jak np nieodbieranie telefonu..

Edytowane przez pyton79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż sobie to naczynie i problem skoków ciśnienia się skończy ...

swego czasu na którymś wątku była taka debata czy dawać to naczynie czy nie, oczywiście twój instalator twierdził że nie ma potrzeby ...;)

Tylko jak pisałem następuje spadek do zera praktycznie , ,jak możesz podlinkuj coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie źle odpowietrzone, nie było próby szczelności, gdzieś jest dziura i tyle. Ja w każdą jedną instalację przed zalaniem nabijam 8 barów sprężarką i tak ma stać na czas budowy. Potem po napełnieniu mówię do widzenia i więcej się z klientem nie spotykam, bo wszystko chodzi lata i nie ma problemów, nie trzeba odpowietrzać ani kombinować. Na forum już mało piszę, bo po prostu szlag mnie trafia jak czytam jakie fuszery i dziadostwa tutaj się promuje i wykonuje......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie źle odpowietrzone, nie było próby szczelności, gdzieś jest dziura i tyle. Ja w każdą jedną instalację przed zalaniem nabijam 8 barów sprężarką i tak ma stać na czas budowy. Potem po napełnieniu mówię do widzenia i więcej się z klientem nie spotykam, bo wszystko chodzi lata i nie ma problemów, nie trzeba odpowietrzać ani kombinować. Na forum już mało piszę, bo po prostu szlag mnie trafia jak czytam jakie fuszery i dziadostwa tutaj się promuje i wykonuje......

 

Postaram się załatwić sprężarkę i zrobię próbę szczelności,bo jak na ta chwilę to nie mam innego wyjscia........?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Postaram się załatwić sprężarkę i zrobię próbę szczelności,bo jak na ta chwilę to nie mam innego wyjscia........?

 

miałeś wyjście wcześniej: trzeba było wziąć do roboty kogoś kto się zna na tym co robi a nie samozwańczego fachowca od siedmiu boleści częściowo wykreowanego przez forum, który po zbudowaniu domu dla siebie od razu stał się ekspertem od dziedzin wszelkich...

swoją drogą ostatnio daje się coraz częściej zaobserwować jak się kończą kontakty z forumowymi gwiazdorami, dobra nauczka ku przestrodze dla innych...

 

a wracając do tematu to zrób tą próbę bo ona wiele Ci powie i jeżeli okaże się, że instalacja jest szczelna to masz szczęście i kolejny dowód na niefachowość instalatora, który nie potrafi nawet napełnić instalacji i odpowietrzyć jej (może nie ma czym)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...