Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wentylacja garderoby?


Recommended Posts

Tu forum też jest równo dostępne dla wszystkich, a rangi, informacja o rejestracji i licznik postów są m.in. po to, by nowi użytkownicy mogli od razu zobaczyć, od jak dawna ktoś się udziela. Za czasów newsgrup nie dało się tego sprawdzić bez obserwacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rangi, informacja o rejestracji i licznik postów są m.in. po to, by nowi użytkownicy mogli od razu zobaczyć, od jak dawna ktoś się udziela.

 

Dla mnie licznik postów o niczym nie świadczy. Są ludzie dojrzali, którzy udzielają się bo chcą pomóc i są tacy, którzy produkują spam w każdym wątku. O wiele sensowniejszym rozwiązaniem jest licznik "pomógł" dostępny na forach z silnikiem phpBB. Znam takie forum, gdzie ludzie mają po 10.000 postów, ale pomogli 5 razy. Są też tacy, którzy na 100 postów pomogli 50 razy. IMO ilość nie świadczy o jakości.

 

Zerknij na twórczość JTD z innych wątków:

Dlaczego koniecznie chcesz zostać wynalazcą :confused:

Nie mam już do ciebie cierpliwości, bo chyba NIE POTRAFISZ CZYTAĆ

A słyszałeś coś o wentylacji nawiewnej?

A słyszałeś COŚ o takim najprostszym "wynalazku", jak rozeta kominowa i metalowa rura osadzona w tejże :confused:

Gdzie się podział nasz tutejszy Forumowy Znawca Kominków (na "e")? ;)

Bo ja tu przecieram oczy i NIC nie "kumam" :rolleyes:

... i teraz odpowiedz sam sobie: ile razy kliknąłbyś "pomógł"? Ja tu widzę ten sam zaczepny, pretensjonalny ton wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wentylator bym zrobił z chociażby takiego powodu że czasem się coś rozleje, potem paruje, a jak będą jeszze jakieś kutrki itp to łatwo o to zawilgnięcie imzapaszek niemiły..

 

Dziękuję za odpowiedź i słowa wsparcia. :) Parę osób opowiedziało się za wentylatorem, więc go zamontujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...