Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 849
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chciałam na kulig się zaanonsować, skoro NS tak serdecznie zaprasza, ale nie wiem, gdzie i kiedy? No ale klapa - gospodarz znowu banned :)

 

Kuligi są zawsze w gronie przyjaciół,fajnych życzliwych znajomych,rozrywkowych na luzie ,tych bez apatii.Grono moich znajomych nie ma żadnych cech ,które mógłbym dopasować do Ciebie byś w moich saniach ciągnących przez moje koniki znaleźć się miała.Ty koleżanko nic nie rozumiesz,to wspaniały seans dla tych ,którzy maja w nim dużo do powiedzenie ale bez nie potrzebnych przyczepek,które ciągnąć nie maja zamiaru.

 

..............Na ostatnim kuligu w gronie przyjaciół była pieczona jagnięcina.Nie robiłem jej sam tylko przyjaciel ,który tym się trudni i grogu też się wypiło.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuligi są zawsze w gronie przyjaciół,fajnych życzliwych znajomych,rozrywkowych na luzie ,tych bez apatii.Grono moich znajomych nie ma żadnych cech ,które mógłbym dopasować do Ciebie byś w moich saniach ciągnących przez moje koniki znaleźć się miała.Ty koleżanko nic nie rozumiesz,to wspaniały seans dla tych ,którzy maja w nim dużo do powiedzenie ale bez nie potrzebnych przyczepek,które ciągnąć nie maja zamiaru.

 

...

No cóż - chyba nie uciągnę... Apatycznam :rolleyes: Przy innym ogniu, w inną noc - dooo zooobaczeeeniaaa znóóów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - chyba nie uciągnę... Apatycznam :rolleyes: Przy innym ogniu, w inną noc - dooo zooobaczeeeniaaa znóóów :)

 

Ale Ty znowu nic nie rozumiesz.Me rącze koniki nie pociągną sani z kimś takim jak Ty.Nie

Apatycznym
ale z apatią.Nie do zobaczenia ale żegnaj no chyba ,że oprócz tych skąpych wejść chcesz się merytorycznie pochwalić kim tak na prawdę jesteś w kuchni. szwendaczem,partaczem,kuchcikiem,a może z klasą gotowaczem.Obiad z dwóch dań niekoniecznie mięsny.Nawet houścik to poniał(po swojemu) ale jakoś tam poniał.Wyżej post doskonale to tłumaczy.

 

p.s

Co do ognia to chyba czas byś go wreszcie rozpaliła ...ale we własnym sercu.Tam jak na razie tylko się iskrzy.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty znowu nic nie rozumiesz.Me rącze koniki nie pociągną sani z kimś takim jak Ty.Nie ale z apatią.Nie do zobaczenia ale żegnaj no chyba ,że oprócz tych skąpych wejść chcesz się merytorycznie pochwalić kim tak na prawdę jesteś w kuchni. szwendaczem,partaczem,kuchcikiem,a może z klasą gotowaczem.Obiad z dwóch dań niekoniecznie mięsny.Nawet houścik to poniał(po swojemu) ale jakoś tam poniał.Wyżej post doskonale to tłumaczy.

 

p.s

Co do ognia to chyba czas byś go wreszcie rozpaliła ...ale we własnym sercu.Tam jak na razie tylko się iskrzy,złość i nienawiść.:mad:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla podkreślenia ,że jesteś zamrożona...

Królowa śniegu?? :) A swoją drogą, ciekawe, czy jadała ona obiady z dwóch dań? Śledzi to chyba nieeee, choć kto ją tam wie. A co do śledzi - to od kilku już lat hitem świątecznym są u nas śledzie po jurszczyńsku. Przepis można znaleźć w necie, więc nie będę wklejała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...