Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 849
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.Nie na temat, ale.... mówiąc wprost, wybitnie mi Twoje wpisy działają na nerwy, poczucie wyższości, język, arogancja. By nie powiedzieć czasem, zwykłe chamstwo.

 

Mam Cie na liście ignorowanych tak jak to radziliście i za cholerę nie wiem jak to cofnąć ale w sumie nie mam takiego zamiaru.Trzeba być samobójcą by po takim wpisie, prowadzić z Tobą jakąkolwiek polemikę.Mam prośbę możesz wykasować swój wpis.Jakoś inaczej mi się kojarzysz i nie mogę tworzyć.:bye::bye::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolewska(a la krolowa sniegu) zalewa oliwkowa do sledzi.

 

kmin rzymski,kurkuma,papryka,chipotle,czosnek,majeranek,lisc laurowy,jalowiec,ziele angielskie,kolendra,czaber gorski,hyzop.

czekamy kilka dni i odcedzamy.

 

zalewamy sledzie.

P1080459 (2).jpg

P1080460 (2).jpg

Edytowane przez bęc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolewska(a la krolowa sniegu) zalewa oliwkowa do sledzi.

 

kmin rzymski,kurkuma,papryka,chipotle,czosnek,majeranek,lisc laurowy,jalowiec,ziele angielskie,kolendra,czaber gorski,hyzop.

czekamy kilka dni i odcedzamy.

 

zalewamy sledzie.

 

Już zaczynam do Ciebie gadać Matko -Córko...................a szaszłyki......???mogą być rybie.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, znowu banned :)

czy ty się tym pasjonujesz.Żadnej merytoryki tylko ta nienawiść i cynizm.Zapytam tak??? Ty to się stołujesz po barówach bo wchodząc tu nic innego nie piszesz tylko jakby już po konsumpcji a watek mój jest zupełnie o czym innym.Zapodaj może jakieś danie z jadłodajni Twej też ujdzie zawsze to już coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że nareszcie sobie poszłaś już mi się znudziłaś tą upierdliwością.Dodałem Cię do ignorowanych.Zrób tak samo to zajefajna opcja.:bye::bye::bye:.

 

Tarte ziemniaki z białym serem na posypkę i skwarki z boczku wędzonego .Ścieram na grubych oczkach ziemniaki.Przesmażam na maśle klarowanym.Odsączam na ręczniku jednorazowym.Daję na talerz i posypuję serem białym.Okrasa to także skwarki z boczku,odsączone na ręczniku jednorazowym.Do tego surówka z sałaty lodowej ,marchewki i sparzonego szpinaku.Polewam octem jabłkowym i skrapiam oliwą z oliwek.Solę i posypuje pieprzem do smaku.:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem, a pierwsze danie gdzie? Zignorowałeś?

.......

No patrz panie, tak się nad skwarkami pochyliłam, że nie zauważyłam, że kolega NS banned again . Może jakieś danie z bananów?

Edytowane przez anSi
Ślepota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę by uwalniać czas zły.Zgłaszanie postów do moderacji,Dodawanie tych złych do listy ignorowanych,pisanie prywatnych epistoł do moderatorów,bany z powodu regulaminu FM,nie traktowanie Wszystkich na jednakowym poziomie.Jakże zmienia się FM.:sick:.Jest już inne jak dawniej takie zimne i kąśliwe ale w związku z tym ,że topik mój wrzucam regulaminowo przepis.

 

Zrobiłem białą kiełbasę z mięsa z szynki i łopatki.Upiekłem w piekarniku z warzywami.Bez ziemniaków.Dużo marchwi,pora ,kalarepy(jakaś sztuczna ale po upieczeniu smaczna),cebuli,papryki.Ziemniaki ugotowałem w mundurkach by smak skórki pozostał.Delikatnie wstrząśnięte i w momencie podania polane śmietaną z cebulką.Surówka na zimno z buraczków i dla przełamania z rzodkiewką.Kompot morelowy bo obrodziły z lekka.:bye::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...