Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 849
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Syndrom samotności i sam na sam w Koju.Ty Q weź bo se coś pomyślę a nie chcę :no::no::no:!!!O Boże!I to w kulinariach:confused: Pamiętasz ,............ty ,jacht .......RĘCE...................i woda.........Matko córko dopadło cię.Ale dla równowagi. Trochę pitraszenia i trochę muzy.

 

 

Przystawka z gotowanego skrzydełka.Mamuniu jak mi go szkoda.Q nie poddawaj się!!!

Jestem rozdarty i nie wiem co mam zrobić..............Jemu trzeba pomóc.

 

Dobla.

1.skrzydełka obrać

2.mięsko położyć na kółka z tortilli(wycinamy literatką)

3.mufinki i ser pleśniowy

4.Świerzy tymianek i do piekarnika.

 

Klawa strawa.:sleep:

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj......bo idziesz spać ....Inna strefa czasowa.............On tam jest ??????????????:confused::confused::confused:.dzielisz się z nim tym stworzonym przez siebie jadłem???

 

nie ma to jak dobra zabawa z soboty na niedziele. na koniec zabawy super roochanko,

 

Wiesz topik o gotowaniu a ty na roochanko???Matko zadzwoń na policję.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem, glowna czesc dania juz gotowa. chlodzi sie na wielkim talerzu.

 

woda w postaci pary wodnej i 5 min. gotowe.

 

http://imageshack.com/a/img43/1753/kbqg.jpg

 

moja stara uwielbia.

 

 

ps stara znaczy sie piekna, piekna ,cudowna, wysportowana, zgrabna, wyksztalcona , inteligentna kobieta, dbajaca o zdrowe odzywianie .

 

zapomnialem dodac, na 3 osoby 2kg wystarczy.

Edytowane przez bęc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przepraszam , ale zapomnialem o sniadaniu. bylo takie pod australijczykow, oni to docenia bo jadaja.

 

uzylem mrozonych steakow tunczyka(na patelnie i cyk gotowe w kilka minut), mozna rowniez puszkowego. jak puszkowego, to uzywam najlepsze jakie mozna kupic. jddna puszka zawiera 32g protein. dobrych protein. czyli jedna paczka 192g(6 puszek)

 

http://imageshack.com/a/img819/5420/f3sl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się nie obraża jak na niego mówisz stara.???.A kangur a jagnię???Nie umisz???

.stara znaczy: się piękny, piękny ,cudowny, wysportowany, zgrabny, wykształcony , inteligentny facio, dbający o zdrowe i super roochanko........

 

Poprawię tą orientacje:wiggle::wiggle::wiggle: kulinarną.Przepraszam ale te dzidy źle mi się skojarzyły................Pamiętaj czekam na stek z kangura i jagnię.Tuńczykami to se możesz anSi czarować albo kumpla z Koja.:bye::D:D:D:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ponownie zgodnie ze sztuka kulinarna. tak jak na zdjeciu, tunczyk palce lizac.

 

http://imageshack.com/a/img836/3863/ql8d.jpg

 

cudowna , jedyna w swoim rodzaju i wyjatkowa unikalna kawa zamyka calosc.

 

waga rogalika to 70 do 80 gram, reszta to cudowny tunczyk. szalotka dla podkreslenia smaku.

Edytowane przez bęc
szalotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zyje w zgodzie z sasiadami. wiem , ze podziwiaja mnie. wysportowany, przystojny , wysoki , inteligentny, bogaty. moj grill zachwyca cala okolice.

 

a jak wychodze z jeziora po skonczonym 30 minutowym plywaniu, to wiem ze mnie obserwuja. zona jest dumna z takiego ciacha.

 

i te 20cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jak pływasz to widzi to żona sąsiada???a kolo gej tez patrzy na twe wyczyny gastronomiczno -pływacze???Ten w sandałach wysportowany to niby masz być ty???Z pryszczami na twarzy ,którą zawsze zasłaniasz???Powiedz jak przystojny może być z pryszczami.Ty weź obejrzyj wszystkie odcinki maska.;):)

 

a te 20 mm to ma być niby co???Furtka do sexsu???

To już nie gotujemy tylko się sexem zajmujemy???Już wiem kiedyś cie porwali z pod grilla i ciągali za samochodem...........na linie za ...........Boże daję na luz bo cierpisz.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jak pływasz to widzi to żona sąsiada???a kolo gej tez patrzy na twe wyczyny gastronomiczno -pływacze???Ten w sandałach wysportowany to niby masz być ty???Z pryszczami na twarzy ,którą zawsze zasłaniasz???Powiedz jak przystojny może być z pryszczami.Ty weź obejrzyj wszystkie odcinki maska.;):)

 

jak najbardziej, od tego sa oczy.

nie widziales sandalow rybackich? nie dziwie sie. masz kompleksy na pryszcze, to dermatolog lub sledz zone.

 

ps sandaly rybackie ubieramy podczas lowienia ryb, a buciki jachtowe gdy tego nie robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te 20 mm to ma być niby co???Furtka do sexsu???

To już nie gotujemy tylko się sexem zajmujemy???Już wiem kiedyś cie porwali z pod grilla i ciągali za samochodem...........na linie za ...........Boże daję na luz bo cierpisz.

 

zdjecia nie masz ? dziwne? popros panie z watku wnetrzarskiego, bylo odbicie w lustrze. panie byly zachwycone.

 

prawdziwy facet to prawdziwy facet. zgrysc nie mozesz.he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już.Śledzisz co tu się pisze, czy tak prosto z ulicy z buciorami trukasz???Coś w nim się pisze ale po co Ty się tu udzielasz???Zamilcz i idź tam gdzie będzie Ci przyjemniej.Chcesz porozmawiać o gotowaniu ze mną???To rozmawiaj a nie pień się.Masz jakiś problem do mnie to powiedz to publicznie a nie baw się w podchody.Chcesz mi ubliżyć to zrób to normalnie a nie półsłówkami.Miej charakter.:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa ziemniaki ugotowane w mundurkach,obrane,pokrojone w kostkę,jeden pomidor sparzony,bez skórki pokrojony w kostkę,czosnek dwa ząbki,dwie cebule pokrojone w piórka,kilka liści sałaty lodowej posiekanej na drobno,trzy jajka rozbite z jedną łyżka śmietany.Na smalczyk na chwile czosnek ,potem cebula i ziemniaki.Jak się zeszklą pomidor.Nie robimy papy.Pomidory delikatnie oddały kolor to wlewamy jaja wymieszane ze śmietaną.Na sam koniec doprawiamy solą i pieprzem.Wsypujemy posiekaną sałatę lodową.Koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...