Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 849
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jagnię ,kangur a potem wino......Ta kolejność..Moja Australia miała z ciebie niezły ubaw jak im pokazałem fotki z twego samochodu.........wiesz co powiedzieli???Że ty chyba gir nie myjesz.:p:wiggle:.Wklejał ich tu nie będę by cie nie ośmieszać.Ale na jagnię i steka z kangura czekam.Prytkę już masz i niepotrzebnie zrywasz etykietę.:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagnię ,kangur a potem wino......Ta kolejność..Moja Australia miała z ciebie niezły ubaw jak im pokazałem fotki z twego samochodu.........wiesz co powiedzieli???Że ty chyba gir nie myjesz.:p:wiggle:.Wklejał ich tu nie będę by cie nie ośmieszać.Ale na jagnię i steka z kangura czekam.Prytkę już masz i niepotrzebnie zrywasz etykietę.:bye:

 

Samochod, gira i wino.

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że to już

 

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...

 

A w tym tempie za miesiąc

 

NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE

FORUMOWICZ WIELKI SERCEM

 

a może i

 

NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!

 

Tylko tyle masz do powiedzenia???I nie krzycz bo i tak Cie nikt nie usłyszy.Przyszedłeś mi to tu tłumaczyć czy trollować głupimi wpisami???Wyżyj się na privie.

 

Tu się gotuje i czasami ściera poglądy.A z Tobą jak jest???.Tak wyartykułować możesz to zawsze spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, czy merc kabriolet lub leks limuzyna?

 

Jeśli możesz .wszystkie i ty na ich tle w odbiciu we wodzie w sandałach,z rybamy,

Ten przepych grillowy z potrawami z kangura i jagnięcia z winem marki wino.Blondynka do pomocy z długimi włosami z cudownym uśmiechem .Ta fotka zawsze mi się podobała.

 

Pamiętaj wklejaj co chcesz i jak chcesz.Ale jagnięcia i kangura nie odpuszczę.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wino z serem owczym a potem w dyrdy na pomost.Sraczka i nocka ze łba,a potem bęc do wyrka. Wino z kangurem czy jagnięciem to jest to.Te wspaniałe aromaty ,ta niepowtarzalna moc smaków,tego jeszcze nie było.Ty ,twe dobra i jagnię z kangurem.

 

Regatyfirmowe1101_640.jpg

 

Chodzi mi o takie i twój przepis.

 

1b4c298b0013e0b4482215ed.jpg

 

stek z kangura

 

kangur1.jpg

 

te mamy w Makro i się nam przejadły.Czekam na coś większego w twoim wydaniu a dopiero potem winko marki winko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis z sieci.Taki potrafisz??? bęcyk???

 

Składniki:

1 dojrzała i słodka gruszka

4 plasterki szynki parmeńskiej

liście świeżej rukoli lub rukwi wodnej

4 kawałeczki sera pecorino

Sos balsamiczny: zmieszane: 3 łyżki oliwy, 1 łyżka octu balsamicznego, 1 łyżeczka miodu, sól i pieprz.

Wykonanie:

Gruszkę obieram, kroję na ćwiartki i oczyszczam z gniazd nasiennych.

Każdą ćwiartkę zawijam w plasterek szynki, do środka wkładam liście rukoli lub rukwi wodnej oraz kawałki sera Pecorino.

Polewam sosem balsamicznym.

Posypuję świeżo zmielonym czarnym pieprzem.

Podaję z grzankami.

 

page167_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wino z serem owczym a potem w dyrdy na pomost.Sraczka i nocka ze łba,a potem bęc do wyrka. Wino z kangurem czy jagnięciem to jest to.Te wspaniałe aromaty ,ta niepowtarzalna moc smaków,tego jeszcze nie było.Ty ,twe dobra i jagnię z kangurem.

 

[ATTACH=CONFIG]246464[/ATTACH]

 

Chodzi mi o takie i twój przepis.

 

[ATTACH=CONFIG]246465[/ATTACH]

 

stek z kangura

 

[ATTACH=CONFIG]246466[/ATTACH]

 

te mamy w Makro i się nam przejadły.Czekam na coś większego w twoim wydaniu a dopiero potem winko marki winko.

 

coz za wino, co za smak, bukiet.... nie ma to jak lyknac sobie cos wykwintnego, i zagrysc rowniez wykwintnoscia.

 

ps oczywiscie wina za kilka tysiecy za butelke nie pijamy w kazdy dzien, ale w raz na miesiacu mozna.polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booyakasha! dyrektorze

 

 

 

 

zamiast dyrektorsko przejadac sie 6-ma lub 7-ma paczkami kangura , polecam rownowartosc w zlotowkach 1 zywego homara. coz za smak i apetycznosc, a jaka oszczednosc na czasie przygotowania.

 

na popitke dobre winko, biale winko z piwniczki

 

http://imageshack.com/a/img809/2497/kwkq.jpg

 

lub woda mineralna prosto z od producenta. polecam lekko gazowana. pychota, coz na wyjatkowa proporcja gazu do smaku!

 

http://imageshack.com/a/img23/3013/1k3u.jpg

Edytowane przez bęc
booyakasha dyrektorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wielki zaczynasz się gubić w tym gotowaniu.Kangura nie ma, jagnięcia także, ale ja za to mam coś fajnego.Zajebisty program do obróbki fotek.Coś wreszcie odkryłem. Czekałem aż popełnisz błąd.:no::lol2:.

 

Teraz mały przepis.Czyli małe co nie co. 1cm -plaster surowej szynki.Marynata z wina,która gdzieś tu była ale Elfir ją wywaliła.Min. 6h w danej marynacie.Na patelnie grillową.Podaję ją z takim nieco zmienionym sosem tatarskim.Dużo grzybów marynowanych i smażony słonecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booyakasha! dyrechtorze

 

na nute azjatycka, bardzo popularne i bardzo proste danie. smaczne i szybkie do wykonania. krewetki w sosie wlasnym i smazony brazowy ryz.

 

http://imageshack.com/a/img199/880/zkrj.jpg

 

proponuje taka sama wode mineralna. pychota!

 

http://imageshack.com/a/img834/4940/6po3.jpg

Edytowane przez bęc
a-ha woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.com/a/img23/3013/1k3u.jpg

 

 

Stajesz sie, lekko piszac zalosny...

odrapane butelki, ktore na sol sie nie nadaja.

a i na "granaty" promocja w lexie byla...zaden szanujacy sie EU a tym bardziej w US w tym wybarwieniu by nie wzion,,,kryzys panie.

 

P.S.I

Szanujacy ma zawsze czysty a brudas...zawsze bedzie brudasem...bez wzgledu na ilosc kasy.

P.S.II

Te wytarte krzesla, tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...