Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 849
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czekaj bo sie już zafafrałeś z tego bogactwa.Jakiego lexusa.Napisałem trabanolexa.Nazw nie rozróżniasz:lol2:.

 

 

 

Ten kto nim będzie jeździł niedługo :lol2:.Będzie w nim gotował.:lol2:

 

 

tak wiec skladniki:

 

http://109.imagebam.com/download/VOimWw0RiGfJ_z4fOXiryw/31774/317738861/P1090219%20%282%29.jpg

 

organiczne mrozone czeresnie i lesna jagoda rowniez mrozona. i plasterek tego zoltego obok.

 

oraz "kwiatuszek"

 

http://104.imagebam.com/download/hWgZxFyn1tPq1B6340KF7g/31774/317739744/P1090222%20%282%29.jpg

 

 

jedna uwaga , Ja uzywam miksera o sile 2km. szczegolnie wazne przy mixowaniu mrozonek i lodu.

 

 

pychota , to juz drugi mniami, mniami. czeresnie, ananas, jagody delikatnie komponuja sie w calosc z rumem. mniami!

 

 

http://112.imagebam.com/download/GOz7DjK0D_d2YCf1riQNkg/31775/317742517/P1090225%20%282%29.jpg

Edytowane przez bęc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkoholowy drink jest tak gesty i zmrozony , ze trzeba uzywac lyzeczke. mniami.

 

prosze zwrocic uwage na przybranie , klasyka. prawda? to wlasnie kocham. polecam!

 

 

jezu jakie dobre, tak jak wszystko w Moim watku.

Edytowane przez bęc
jakie dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To udowodnij ,że twój chłoptasiu???No udowodnij.Może zróbmy tak i poprośmy Elfi by to rozstrzygnęła.

 

Elfir jeśli to czytasz a zapewne tak wypowiedz się w tym względzie.:no:

 

Jeśli powie ,że twój nic w nim nie napiszę ale jeśli ,że mój to co zrobimy........w ramach rekompensaty i zadość uczynienia oddasz mi swego trabanolexa....

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę już lecieć awionetką na mecza ale jutro coś wkleję jeszcze ładniejszego:lol2:.Ale jak my się bawimy.W sumie fajnie tak się bawić.Mam pomysła i sukcesywnie będę wklejał w swoje watki.:lol2:.Niech się bida wścika.:lol2:

 

 

oj ty Moj biedaku.

 

ponownie prosze o odpowiednie zachowanie w Moim watku.

Edytowane przez bęc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę już lecieć awionetką na mecza ale jutro coś wkleję jeszcze ładniejszego...

 

Nareszcie śmieciarz forumowy opuści to miejsce, strasznie irytujący typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bec..... aż mnie zatkało .............. że masz czelnośc tak chamsko się zachowywać w stosunku do innych..... wychwalasz się mega drogimi płytkami , krzesłami itd, itp....wez się zlituj... KASA to nie wszystko!!!!!!!! Mam wrażenie że jesteś zakompleksionym człowiekiem , który przez chwalenie się , co to on nie je i jak ma w domu, chce ukryć swój kompleks niższości... może Ciebie biedaku w dzieciństwie gnębili rodzice??????I teraz chcesz pokazać światu CO osiągnołeś????Wg mnie kasa to jest nic, ty się módl o zdrowie dla siebie , rodziny , dzieci, o ile je masz kasa to gówno... liczy się zdrowie i miłosć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bec..... aż mnie zatkało .............. że masz czelnośc tak chamsko się zachowywać w stosunku do innych..... wychwalasz się mega drogimi płytkami , krzesłami itd, itp....wez się zlituj... KASA to nie wszystko!!!!!!!! Mam wrażenie że jesteś zakompleksionym człowiekiem , który przez chwalenie się , co to on nie je i jak ma w domu, chce ukryć swój kompleks niższości... może Ciebie biedaku w dzieciństwie gnębili rodzice??????I teraz chcesz pokazać światu CO osiągnołeś????Wg mnie kasa to jest nic, ty się módl o zdrowie dla siebie , rodziny , dzieci, o ile je masz kasa to gówno... liczy się zdrowie i miłosć

 

wszystko jest dla ludzi, jeden lubi wino za kilka tysiecy, a drugi taniego harnasia. prawda? tak jest z jedzeniem,plytkami,krzeslami itp..wszystko dla ludzi. prosze sie nie dasac ze ktos ma taka a nie inna kuchnie, to wylacznie sprawa tego czlowieka.

kultura wymaga odpowiedzi, skoro ktos jest zainteresowany, dostaje odpowiedz, nawet jak jest nim ktos niespecjalny.

 

 

mam pytanie co gotujesz? bo jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bec.....Mam wrażenie że jesteś zakompleksionym człowiekiem , który przez chwalenie się , co to on nie je i jak ma w domu, chce ukryć swój kompleks niższości... może Ciebie biedaku w dzieciństwie gnębili rodzice??????I teraz chcesz pokazać światu CO osiągnołeś????Wg mnie kasa to jest nic, ty się módl o zdrowie dla siebie , rodziny , dzieci, o ile je masz kasa to gówno... liczy się zdrowie i miłosć

Gość w dom, gospodarz do kuchni :)

 

A swoj drogą niektórzy mają skłonność do nadinterpretacji. Nieistniejących szukając podtekstów, podejrzliwe snują treści. Tu jednak między wierszami trzeba umieć czytać... Ze zrozumieniem :)

 

Bardziej niż obnoszenie się z bogactwem rażą mnie powierzchowność osądów, napastliwość, zaściankowość i ludzka głupota. Błędy ortograficzne w postach w sumie też mnie rażą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość w dom, gospodarz do kuchni :)

 

A swoj drogą niektórzy mają skłonność do nadinterpretacji. Nieistniejących szukając podtekstów, podejrzliwe snują treści. Tu jednak między wierszami trzeba umieć czytać... Ze zrozumieniem :)

 

Bardziej niż obnoszenie się z bogactwem rażą mnie powierzchowność osądów, napastliwość, zaściankowość i ludzka głupota. Błędy ortograficzne w postach w sumie też mnie rażą :)

 

An si , jakież to dziwne że ty zaraz po Bec-u odpisujesz??/..... Śmieszy mnie to że pod niebiosa chwalicie sie tym swoim bogactwem.... a niech Wam Bóg da jak najlepiej!!!! Ale wiesz... nie ma się czym az TAK przechwalać!@ Mi to razi takimi NOWOBOGACKIMI, co to nie maja się czym przechwalać.A ja wolę swojski chlebek ze SMALCEM i swojską wędlinkę niż jakieś hodowane na gównie krewetki... wiesz??? Wolę swoja podłogę z desek sosnowych,bardziej niż twoje kamienie.... a co do zaściankowosci.... to chyba ty taki jesteś..... ponad mierę wychwalasz się swoimi kamieniami , małżami i co tam jeszcze masz, jesz... a ja lubie kaszankę a ty sobie jedz nawet i homary .... co są hodowane w ściekach... no ale nawet nie wiesz co jesz...................... ale niech Ci na zdrowie idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A , u mnie dziś był na obiad rosół ze swojskiej kaczki , i przepyszny swojski NASZ schabowy!!! A jutro będzie bogracz po kamienicku... spróbuj bo warto, choc nie wiem czy tez Twemu wykwintnemu podniebienie spasuje...... Bo wiesz... mi pasuje , i to bardzo.Wolę schabowego niż krewetki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani evo33 prosze , tylko bez chamsta i chamskiego slownictwa. prosze jeszcze raz.

 

tutaj sie serwuje owoce morza z dzikiego oblowu, tlumaczyc wiecej nic nie trzeba. super eco-organiczne. mniami

 

a schabowego mozna latem, ale oczywiscie z eco-organicznego , a nie paszaka genetycznego od rolnika . tylko cena, eco-organiczny schabowy jest 5 X drozszy.

 

polecam!

 

http://110.imagebam.com/download/YCdsb6pG4LINxFmKfG500A/31782/317814314/P1070139%20%282%29.jpg

 

to samo odnosi sie do kaczuszki. najlepiej polecam z dzikiego pif-paf.

Edytowane przez bęc
pif-paf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno BĘC............ chyba sie lekko pomyliłeś... TO NIE JEST Twój wątek.......załóż sobie galerię ...... to ocenimy wtedy te Twoje marmury.....i inne dzieła sztuki

 

ponownie prosze o zachowanie kultury w moim watku. naprawde bardzo prosze. to jest watek kulinarny. rozumiemy sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...