Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

idź stąd.Dużo czytaj i na korki z polskiego.Czytaj i porównuj.:lol2:.Nie mieszaj gotowania z motoryzacja w takich odsłonach jak to prezentujesz.Jeśli stchórzyłeś skłamałeś to cały ty.Porównaj dania domowe to ułatwi ci prawidłowe myślenie.Ale czy ty wiesz o co ja ci kaman,lepiej idź tez stąd.Ile razy mam cie przywoływać do porządku i prosić o merytoryczną rozmowę. Ale lepiej idź stąd.Bo wpadasz w dziurę.

 

co to jest? czy ktos mi po przetlumaczy na polski.

 

 

miszczu , czy ty stylizujesz sie w wypowiedziach na wlasnym ubiorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 849
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz mało mam czasu już .Ciebie na pewno nie przebije z tymi mankietamy i butami z odzieżą używaną.Jeśli chcesz nie zaśmiecać mojego topiku to może być ta rolada z owoców morza wielokrotnie przez ciebie prezentowana.Tu jak o zupach wklejaj tak jak potrafisz swe duble.I tu i tam i gdzie popadnie.:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mało mam czasu już .Ciebie na pewno nie przebije z tymi mankietamy i butami z odzieżą używaną.Jeśli chcesz nie zaśmiecać mojego topiku to może być ta rolada z owoców morza wielokrotnie przez ciebie prezentowana.Tu jak o zupach wklejaj tak jak potrafisz swe duble.I tu i tam i gdzie popadnie.:lol2:

 

 

dobra rada.

 

stan przed lustrem.

 

 

ps jak mowa o dublach, to miszczu jestes dyrechtorem. tak samo ubrany na wiosne, lato, jesien i zime. mowa tutaj nie tylko o butach. przegladnij zdjecia i zastanow sie nad tym. i te walesowki. smacznego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się i tu ponieważ mus ci aż do znudzenia przypominać -pisać ,że w moich wątkach bez ciebie było estetyczniej.Bo ty nic nie rozumiesz .Wyciągasz jakies gu..no warte epitety z dawien dawna bo brakuje ci argumentów kulinarnych.Chcesz aby cie podziwiano to najpierw poddaj się terapii bo ty chory ,zmęczony człek jesteś.Samotny nie wiele może.To taka rada by poprawić reputacje mych, zajechanych topików przez ciebie tymi neologizmami ale tych w twoim co by niech tam,wysublimowanym języku,trzeba albo zamilknąć albo do lekarza i powrót i gotowanie.Innej rady na ciebie nie ma.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się i tu ponieważ mus ci aż do znudzenia przypominać -pisać ,że w moich wątkach bez ciebie było estetyczniej.Bo ty nic nie rozumiesz .Wyciągasz jakies gu..no warte epitety z dawien dawna bo brakuje ci argumentów kulinarnych.Chcesz aby cie podziwiano to najpierw poddaj się terapii bo ty chory ,zmęczony człek jesteś.Samotny nie wiele może.To taka rada by poprawić reputacje mych, zajechanych topików przez ciebie tymi neologizmami ale tych w twoim co by niech tam,wysublimowanym języku,trzeba albo zamilknąć albo do lekarza i powrót i gotowanie.Innej rady na ciebie nie ma.:yes:

 

czlowiek z klasa i kasa, taki jak ja, nie pisze w necie z cala rodzina(stara i dziecmi) pod jednym nikiem. czlowiek z klasa i kasa,taki jak ja, traktuje to , jak dodatek do piwa i wydaje dzwiek he he.

 

 

dzisiaj jajo i ryba , plus cos z grilla. tak tego nowego grilla, tylko niech wroce , bo teraz jade leksusem za 550 000 tysiecy i musze uwazac bo moge kogos rozjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek z klasą i kasą, taki jak ja, nie pisze w necie z cała rodziną(starą i dziećmi) pod jednym nickiem. Człowiek z klasą i kasą,taki jak ja, traktuje to , jak dodatek do piwa i wydaje dźwięk he he.

 

Poprawiłem błędy i brzmi to tak jak powinno być w twym cytacie.Ty wielonickowiec z wieloma wcieleniami nie mający starej i dzieci musi zaspokoić się właśnie gotowaniem solo.Wszyscy cię opuścili to pozostało ci właśnie to to.:lol2:.Ja z familią,przyjaciółmi źremy żarełko spontan.Piwo niekoniecznie ale ja choć ku...ko droga ale popijamy.Ty to tylko tą z myszami co nie???:lol2:

 

 

 

 

http://www.sklep-ballantines.pl/blog/wp-content/uploads/2011/09/trinitas.jpg

 

Fajna.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem błędy i brzmi to tak jak powinno być w twym cytacie.Ty wielonickowiec z wieloma wcieleniami nie mający starej i dzieci musi zaspokoić się właśnie gotowaniem solo.Wszyscy cię opuścili to pozostało ci właśnie to to.:lol2:.Ja z familią,przyjaciółmi źremy żarełko spontan.Piwo niekoniecznie ale ja choć ku...ko droga ale popijamy.Ty to tylko tą z myszami co nie???:lol2:

 

 

 

 

http://www.sklep-ballantines.pl/blog/wp-content/uploads/2011/09/trinitas.jpg

 

Fajna.

 

tak wiec, nik to wymowa polska,...wiec sprawdz jak piszemy po polsku w wymowie polskiej. co innego gdy piszemy po angielsku,gdzie nie ma takiej pisowni oraz slowo nie istnieje fonetycznie, jak to miszczu watek zatytulowales.

 

to byl offtop.

 

teraz zaprezentuje sile prawdziwego grilla. na zywo.

 

http://112.imagebam.com/download/70YAYcO6ZCKizBw0lfk_gQ/31975/319749053/P1090311%20%282%29.jpg

 

i ladujemy nastepne zdjecie

 

http://111.imagebam.com/download/rt8n0EoJLviCbraBJLHIfQ/31975/319749055/P1090312%20%282%29.jpg

 

http://110.imagebam.com/download/dFTXK-ht9F3AqaiKyL-2tA/31975/319749057/P1090314%20%282%29.jpg

Edytowane przez bęc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepsi.jpg

Jak będziesz niegrzeczny to moja suniunia cie ugryzie w tyłek ale jak wyczuje majty nie ten teges to w szparagówkę :rotfl:

 

Dzisiaj zrobię szaszłyczek z najnowszego bardzo drogiego grilla.Ten by ci się przydał bo trochę przepłacasz.:lol2:.Zwróć uwagę co to za szaszłyczek i jaki drogi grill.Idę robić i mam tremę by za bogatszego od ciebie nie wyjść.Chłodnik do popitki z warzywami z ekskluzywnej szklarni mojego kolo. Idę robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz kilka slow o miesie i jak je przygotowac.

 

tylko solimy, stek jest jak widac z wycinki elitarnej. polano ze sliwy moczymy w czerwonym winie. tutaj obawiam sie obrazy majestatu miszcza, bo bedzie drogo i znowu krzyk. nie, uzylem taniego wina (150zl butelka czyli zwyczajniaka). na jedno polana potrzeba 800 ml czyli troche wiecej jak butelka. ladujemy w szuflade.po kilku minutach kladziemy steka, 45 sekund na strone.

 

system hybrydowy zapewni nam niesamowite przezycia smakowe, taki stek zaspokoi najbardziej wybrednego konesera. poleca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęcek znowu porażka.Okłamałeś.Ty sam siebie okłamujesz.Ty a czego nie pokazałeś jak mięsko leży na ruszcie???Ja ci odpowiem nie wysilaj się .Bo go nie robiłeś na tym starym zardzewiałym grillu.Masz go od lat kłamco.Podsmażyłeś na patalaszce i położyłeś dla foty na talerz jak zresztą robisz to z większością swojej michy by pokazać coś szybko.Na talerzu przy tym syfiastym starym grillu za 4000$ jest inne mniejsze mięso.Ty surowicy nie dawaj kolegom bo dostaną sraczki.Samo surowe mięcho wtrajacie???Trybcik ty tak dla zasady głupoty piszesz???

 

[h=1]nick[/h] nick

[czytaj: nik] pseudonim, login przyjmowany przez użytkownika Internetu

 

słowo nick jest słowem ANGIELSKIM [oznaczającym identyfikator]

 

tak wiec, nik to wymowa polska,

 

Więc abyś zapamiętał ,piszemy nick a czytamy nik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaszłyczek z mojego drogiego grilla.Mój grzybek,świeża rzodkiewka,kiszona kapucha,i domowe sosy tymi ręcami robione i najważniejsze ziemniaki z delikatnie siekanymi truflami.

 

http://images62.fotosik.pl/868/659bcf9f42bfb684gen.jpg

http://images64.fotosik.pl/868/028900e97dd66bd9gen.jpg

http://images61.fotosik.pl/865/2749561660aff398gen.jpg

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ten mój drogi grill.:lol2::lol2::lol2:.Moja Pani powiedziała żebym z ciebie jaj nie robił ale nastój Świąteczny to można porobić z tobą schizy.

 

http://images63.fotosik.pl/866/848e7b499cf6cfa4gen.jpg

http://images62.fotosik.pl/868/1dc25bfe31e2cc5cgen.jpg

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro znowu coś wkleję.Przebiorę się i może z drugiej łazienki tej na dole.Ugotuję coś dla mojej ukochanej.Kuźwa mam nic nie mówić pięknego o kobietach bo ty się podobno jak indor robisz.:D:D:D.Jutro kupuję siedziska do mojej wyspy w kuchni jak kupię to wkleją.Na razie upatrzyłem sobie takie.Co ty na to???Sorki zapomniałem ,że nic bo ty nie wiesz biedaku-trybciku co to wyspa.Zapomniałem obrócić ale przekrzywisz ten swój żółty łebek i zobaczysz.Tanie no nie???

 

 

 

 

http://192.168.1.17:8888/sdctl/media/image/raw/252?type=0&size=2467443&7bb=2494eabf99a37cf05615e9ca753cd9ce

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęcek znowu porażka.Okłamałeś.Ty sam siebie okłamujesz.Ty a czego nie pokazałeś jak mięsko leży na ruszcie???Ja ci odpowiem nie wysilaj się .Bo go nie robiłeś na tym starym zardzewiałym grillu.Masz go od lat kłamco.Podsmażyłeś na patalaszce i położyłeś dla foty na talerz jak zresztą robisz to z większością swojej michy by pokazać coś szybko.Na talerzu przy tym syfiastym starym grillu za 4000$ jest inne mniejsze mięso.Ty surowicy nie dawaj kolegom bo dostaną sraczki.Samo surowe mięcho wtrajacie???Trybcik ty tak dla zasady głupoty piszesz???

 

[h=1]nick[/h] nick

[czytaj: nik] pseudonim, login przyjmowany przez użytkownika Internetu

 

słowo nick jest słowem ANGIELSKIM [oznaczającym identyfikator]

 

 

Więc abyś zapamiętał ,piszemy nick a czytamy nik.

 

 

 

miszczu hitted shot dyrechtorze, słowa zapożyczone z języków obcych piszemy fonetycznie, zgodnie z polską wymową.

 

Rozumiem, że profesor Miodek to baran i śmierdzą mu skarpetki, ponieważ twierdzi inaczej jak miszczu dyrechtor hitted shot .

 

he. jak ja to kocham. za chwile odpisze tylko .....

 

 

juz wrocilem , wyciagnelem gwarancje z instrukcja, bo widze ze wiesz lepiej od wlasciciela co ma. jednak Viking to nie Kalamazoo. rozumiem ,ze cena 75 000 zloty to duzo , ale to nie powod do takich nerwowych desperackich postow jakie wypisujesz.

 

masz problem z wolowina, rozumiem ze jest droga i jej nie jadasz. to nie prega z koscia. rozpoznajecie w domu ktora prega jest czyja po kosci? prosze o zapoznie sie z minimalna wiedza w tym zakresie. zwyczajnie miszczu dyrechtorz hitted shot sie osmieszasz , jak zwykle. he

Edytowane przez bęc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś.

 

[ATTACH=CONFIG]253890[/ATTACH]...:p

 

Taaak i patrząc na biało czerwone plamy nikt już nie wiedział, gdzie gęba, a gdzie dupa, że sparafrazuję pewnego pisarza od świńskiego folwarku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...