Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To szumnie zapowiadane jutro było już przedwczoraj, a zaskoku ni ma. :)

I foci z Kreci też nikt nie chce. Marnie przędzie wewątek. To dlatego pewnie prerzuciłeś się na steki z cielęciny?

 

Nie wyprowadzisz mnie z równowagi:) a na prv już niektórzy oglądają.Ty się na coś wreszcie rzucisz,ba rzucasz się jak na razie i to niepotrzebnie na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 849
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wyprowadzisz mnie z równowagi:) a na prv już niektórzy oglądają.Ty się na coś wreszcie rzucisz,ba rzucasz się jak na razie i to niepotrzebnie na mnie.

 

Błąd w odczytaniu moich intencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideą tego topiku jest gotowanie albo z albo bez mięsa a nie pisanie niezrozumiałych-niekulinarnych zwrotów psujących jego wzniosły wizerunek.Ktoś znany tu napisał jeśli masz odpowiedzieć głupkowato to nie odpowiadaj ...Tak więc Panu i Pani już podziękujemy.Wyglądacie Państwo jak "idź stąd".Nie macie pomysłu na gotowanie więc nie macie nic w moim wątku.Te uwagi są już naprawdę namolne i nie potrzebne. Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło o niepotrzebne. Trochę to psuje wzniosły wizerunek.

 

Znowu zaczynasz.Prowokujesz mnie znowu i na prv zaraz będziesz obrażał.Moderatora proszę by powstrzymać pełna wdzięku ortografię mi tu wytykaną.Osobnik ten robi tyle byków ale ja go zlewam bo jest namolny i nie potrafi gotować tylko jątrzyć i obrażać.Nie pisz do mnie na prv. To jest watek o gotowaniu a nie wytykaniu błędów ale błąd poprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagryzajka na stateczku - krypie

 

http://images70.fotosik.pl/157/96902781469d6b09med.jpg

 

z widokiem na morze :wave:

 

http://images70.fotosik.pl/157/0bbb0b0f82c5e1c7med.jpg

 

z innego miejsca Heraklion.

 

http://images69.fotosik.pl/157/b6c56e13ab0e5f18med.jpg

 

z tej samej knajpy.

 

http://images66.fotosik.pl/157/46b8ac603a255ff6med.jpg

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczynasz.Prowokujesz mnie znowu i na prv zaraz będziesz obrażał.Moderatora proszę by powstrzymać pełna wdzięku ortografię mi tu wytykaną.Osobnik ten robi tyle byków ale ja go zlewam bo jest namolny i nie potrafi gotować tylko jątrzyć i obrażać.Nie pisz do mnie na prv. To jest watek o gotowaniu a nie wytykaniu błędów ale błąd poprawiłem.

 

Pomyliłeś adresatów w prawdopodobnie własnej, bogatej korespondencji na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś adresatów w prawdopodobnie własnej, bogatej korespondencji na priv.

 

Człowieku o co ci chodzi nie pisz proszę do mnie nic na prv. i daj mi spokój.Masz coś do mnie???.Jeszcze raz proszę moderatora by upomniał te tendencyjne wejścia w moim topiku.Jestem cały czas prowokowany a tego nie chcę. Proszę aby ten osobnik zrozumiał ,że psuje mi topik nie życzę sobie jego wpisów.Tak trudno to zrozumieć???.:cool::cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było takie pytanie w stylu NS, taki zart.

W Polenie "wszyscy" traktują doslownie wpisy i nie szukaja podtekstow...:confused:

 

Nie, no - dżołk panjała :) Z racji profesji zmuszonam szukać podtekstów :) A steki lubisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...